Хайде юли да си заминава, АВГУСТ бебе да ни подарява

  • 11 563
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 388
Добро утро!  Grinning Станала съм точно от 5 часа сутринта  Crazy

Честит рожден ден на Мира! Здраве и любов   bouquet

На Бели4ка и Шоши- много успех днес и скоро да си гушкат здрави и сладки бебчета  Heart Eyes

# 76
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Добро утро и от мен  Hug

4естит рожден ден на Мира, с пожелания за най- весели и вълнува6ти моменти през цялата година   bouquet

Аз днес танах рано, невероятно за мен, но след като изпратих мъжо на работа, неможах да мигна ве4е. Ина4е много се кефя, мам е ве4е при мен, имам си компания по цял ден, само дето ми е гадно 4е не си спинкаме двамата с мъжлето. Признаци да раждам- никакви. Последните два дни ме боли кръст, имам си и болките в междукра4ието, ама само до тук. Пукната контракция нямам.

Знае ли някой, дали може да се взимат разхлабителни, 6тото напоследак положението е много "задръстено"  Sick Embarassed и  ме е страх да не си докарам някои хемороиди.

бели4ка и 6о6и 4акаме новини от вас  Hug, късмет, а съ6то така бих се зарадвала да про4ета новини и за о6те беб4ета днес.  Laughing

# 77
  • Мнения: 2 663
Добро утро,


Мира, честит рожден ден.Пожелавам ти всичкото щастие и здраве на света, бъди много обичана и уважавана.Леко раждане и прекрасно и прекрасно , здраво бебче

Мира, доставката е 18Е, а колко  на Ла Редут, от тях не съм поръчвала още ,защото чакам да заслабна, а за малката имам толкова дрехи,ч е половината няма да успея да и сложа сигурно, ама сега се изкушавам да погледна....

Франи, не са ти я пипали, често се случва да не се показват двете и после пак всичко е ок, това си е от страницата на самата лентичка.Мен лично са ме предупреждавали 2-3 пъти ако съм надхвърлила допустимите размери или директно са ми казвали да си ги .

Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 09:06 от konstans

# 78
  • Мнения: 1 462
Добро утро  bouquet
Мира честит рожден ден! Много здраве и щастие и скоро да гушкаш сладкия си бебок

Аз снощи си легнах към 02часа а тази сутрин станах с мъжа ми в 7. Сигурно цял ден ще спя сега  Tired

# 79
  • Мнения: 23
MIRA , HAPPY  BIRTHDAY !!!!





IZVINETE ZA LATINICATA ,NO NE6TO MY STANA NA MOIA KOMP.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честит рожден ден,Мира!!!  bouquet
Стискам палци на Шошши84 и Беличка Peace

# 81
  • Мнения: 498
Добро утро
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИРА[/b]

# 82
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте момичета,

Честит рожден ден на Мира - да е жива и здрава и само щастливи мигове и пожелавам!!!

Така, аз вчера се занесох до работа - трябваше да взема и мъжа след работа, че имахме работа после, та една колежка, на която съм кума и се виждахме с нея в петък вечер, и ми разправя - абе ти знаеш ли, че корема ти се е смъкнал. А аз така  Shocked - не съм забелязала, не го и усещам смъкнат. После минавам през детската площадка в квартала и там майките съшото - абе на теб ти се е смъкнал корема - аз вече наистина #Crazy #Crazy #Crazy.
Не знам какво да очаквам и да си мисля - нямам контракции, добре се чувствам, ще ми се да си дочакам датата  за секциото, не ми се ще по-рано да ме изненадва беба, нагласила съм си толкова още неща да свърша до понеделник Mr. Green.
Вие как мислите - има ли вероятност по-рано да тръгне да излиза беба Thinking newsm78 newsm78? Питам защото предния път така и не злезе корема ми надолу и така си родих, след преносване и по лекарско предписание - със секцио.

Кроки, колкото до действието на самата упойка - не знам какви упойки ще ти сложи твоя док, общото което е за всички видове е, че е по-добре да се слагат на гладно и жадно, иначе се получава ефекта Sick Sick Sick, и много по-тежко организма ги понася. Колкото до отоците - ела да ме видиш мене - като балони са ми глезените, пръстите на ръцете и краката....абе ужас, Димяни ме видя на какво приличам, страшна гледка съм. Но моят док, каза че при някои бременни това си било нормално. Нищо не каза за упойките, при положение че съм толкова отекла. Насрочи ми само едни кръвни изследвания, които сега ги искали задължително преди да ти направят секцио - не знам какви са - други ден ще ми ги пуска. Но не е тест за алергия към някоя упойка - други били.

Димяни, аз в четвъртък сутрин съм в ТК, за тези кръвни ислледвания - не може ли тогава да дойдеш и ти за запис на тонове, вместо в сряда вечер, та да се видим Hug

Лек ден за сега от мен  bouquet

# 83
  • Мнения: 111
Честит Рожден Ден, Мира! Много щастие и здраве! И хубаво, сладко бебче!

Добро утро на всички! Честито разхлаждане!

Кроки, моят момък е на 5 години, в момента е висок 1.25 и тежи около 23 кила. Дрешките му са за 8-9-годишен и по площадките ни гледат малко странно, когато той се държи като 5-годишен мишок  Embarassed. Ходи им обяснявай, че не е на 9, а е мъничък още  Crazy
Иначе за кърменето не се притеснявай, тя природата си знае работата. Аз съм висока колкото теб, а освен това бюстът не ми е от най-големите  Embarassed, но имах толкова много кърма, че се чудех какво да я правя. Бебонето си се изхранваше чудесно и наддаваше с големи темпове. Сега е слаб (но не кльощав) и висок. Единственото нещо, което ме смущаваше, беше, че бебокът по-късно започна да си държи главичката изправена и по-късно се научи да седи, но това ми го обясниха с факта, че телцето му е по-тежко, а мускулчетата му си се развиват както при всяко бебче и съответно не могат да удържат тежестта. Обаче пък проходи на 10 месеца. Така че всичко е относително. Хубаво е момчето да е едричко, като порастне няма да се отърве от мацки  Wink !

# 84
добро утро от мен   food010 Аз също все си гледам корема, ама не намирам разлика. а след като вчера бях на консултация се очаква да родя всеки момент- бебето не е мн. голямо, но диаметъра на главата е 10см без 1 мм и всичко отговаря на 40 г.с., плацентата се е калцирала и пр. но аз симптоми май нямам като изключим на моменти тъпа болка и изтръпване ниско долу. вчера се постреснах и днес ще ходя на кардиограма, защото ме беше домързяло предната седмица, а АГ иска да съм се стегнала за болницата!!!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИРА! УСМИХВАЙ СЕ МНОГО И БЪДИ ЩАСТЛИВА!!!
Стискам палци и на раждащите днес бъдещи мами! Кураж!

# 85
  • Мнения: 998
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИРА!!! вСИЧКО НАЙ-ХУБАВО ТИ ЖЕЛАЯ И НАЙ-ВЕЧЕ ЛЕКО И БЕЗПРОБЛЕМНО РАЖДАНЕ!!

Констанс, благодаря за инфото   bouquet


Arven, размер 60 ми изглежда, като за 1 или 2 месеца, а 67 ми се видя много голямо, примерно за към 6 месеца, но може и аз да се бъркам, защото съм забравила колко са малки бебчетата  Laughing

Jujka, моят корем се смъкна преди около 10 дни и тапата ми падна преди 5 дни, но все още никакво признаци за раждане нямам  Peace

# 86
  • Мнения: 776
Здравейте, момичета Simple Smile,
Честити бебчета на всички мами, на които не съм честитила Simple Smile. Да са здрави и много да ги радват Hug.

Честито на всички мами, които имат повод и успешно и безболезнено раждане на всички, които ще раждат в близките дни.

Моля, да ми смените датата на секциото от 10-ти на 17-ти и термина да ми го изместите от 13-ти на 21-ви, защото след вчерашния преглед се оказа, че плацентата е първа степен, тоновете са добри, нямам контракции и имам достатъчно околоплодни води.  newsm12. С лекарят решихме да оставим бебока да стои максимално дълго до термина си.

Днес е доста по -хладно и ще се живее. Хубав ден на всички Simple Smile

# 87
  • Мнения: 564
Честит Рожден Ден Мира!!!  Hug Hug Hug
Пожелавам ти най-прекрасните неща!!! С моето бебнце живот и здраве ще сте астрални близнаци  Grinning
Аз съм си паникьосана вече, сутринта не усещах бебето и откачих, а то явно е спяло..Сега си ритка, ама той е малко по-муден на последък де..Оххххххх мамиии стискайте палци всичко да е наред с нас  Praynig
Шоши и на теб късмет мила   bouquet

# 88
  • София
  • Мнения: 3 271
beli4ka , стискам палци, всичко ще мине ОК, и чакам смс от теб, за да известя момичетата Heart Eyes Hug Hug Hug

# 89
  • Мнения: 361
Беличка, Шоши-стискам палци днес PeaceВсичко да е наред и скоро да се гушкате с малките бебоци.

Мами, на мен вече със сигурност ми падна тапата, а бебето го усещам най-високо малко над пъпа, което ми изглежда доста нисичко при положение, че до онзи ден ми дънеше ребрата.Имам постоянна болка в кръста и едно странно усещане ниско долу, малко като изтръпнало.
За тапата доста се чудих дали е тя, но като я показах на майка ми и тя каза-дааааааааааам.
И сега очаквам включване. #Crazy

Гита и аз за това питам за нощното хранене.Мисля си, че ще имам малко нужда от поивка, след цялата лудница, а единствения шанс за това ще е в болницата, колкото и егоистично да звучи Thinking

Общи условия

Активация на акаунт