Нещо повече за началната бременност....

  • 1 636
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 256
Караш ме да се върна година и нещо назад в спомените си  Laughing. При мен имаше предменструална болка / но лекичка/, така че всеки ден бях с нагласата, че ще ми дойде. Изведнъж отпаднах и често ми се пишкаше. Абе направо си помислих, че се разболявам  Crazy, а то каква била "болестта"  Mr. Green. А да- и напрежението в гърдите. И като си опънех краката за протягане, нещо долу в корема ми се схващаше  Embarassed.

Лека бременност  Peace. И да ни се похвалиш после, като разбереш със сигурност.

# 16
  • Мнения: 990
Започнах да не понасям парфюма си....
Това беше и първия признак при мен.Парфюм , който винаги съм обожавала ,само като го видех и ми ставаше зле  Sick

# 17
  • Мнения: 526
При всеки е много различно.Аз започнах да усещам гадене от 5 г.с. и бях адски чувствителна към миризмите.
Надявам се да се похвалиш скоро с хубава новина!

# 18
  • Мнения: 493
Аз в началото нямах никакви симптоми,освен закъснението на цикъла(откъдето и разбрах че съм бременна),симптомите дойдоха чак 7-8 седмица като гадене,непоносимост към определени храни,парфюми и т.н.Надявам се скоро да но оведомиш за добрата новина  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
И трите пъти различно  Grinning
С първата бременност,нямах никакви симптоми
с втората ми се гадеше още преди закъснението и теста
с третата ... просто го усетих,незнам как да го обесня
Всяка бременност е различна.

# 20
  • Мнения: 28
Момичета имам още едно въпросче, дали мога вече да си направя тест или е още рано.
Минаха вече 11 дни от акта.Или ми предлагате да изчакам до датата на цикъла ми.

Благодаря Ви за отговорите, наистина ми помогнахте.Ще пиша като направя теста

# 21
  • София
  • Мнения: 4 899
При мен симптоми в началото нямаше никакви, освен че не ми дойде на датата, а принципно ми е точен като часовник. Отидох веднага при гинеколожката ми, която работи с вагинален ултразвук и тя подтвърди бременност.
Според мен изчакай да видиш дали ще ти дойде и ако ти закъснее, тогава прави тестове. Всичко е толкова индивидуало!

# 22
  • Мнения: 724
Аз усетих почти веднага.Тогава пуших и пиех кафе и изведнъж почва да ми става много лошо от тях и хопппппп-бременнаSimple Smile
Тест си направих 5 дни след като ми закъсня

# 23
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Можеш вече да си направиш тест,но най-сигуно е след датата на цикъла Peace.Аз  на 2-та седмица си увеличих странно апетита Thinking и тогава боядисвахме у дома и започна да ми става лошо и ......изненадаааааа  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 63
При мен ранните симптоми бяха като предменструални точно.Болезнени гърди и придърпване долу в корема.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 589
Аз нямах абсолютно никакви симптоми в първите месеци. Peace

# 26
При всеки е строго индивидуално.Аз лично изчаках да ми закъснее цикъла 7 дни и си направих тест.Беше положителен.После още един и пак положителен.Щях да се побъркам от кеф.Сега като се върна назад си спомням,че бяха новогодишните фирмени купони и аз пих само 50 гр водка и то със сокче и като започнах да танцувам ми прилоша,което ме озадачи доста.По принцип съм непушачка и установих,че доста ме дразнят цигарите,но някак по-различно от преди.Гърдите ми направо си ме боляха и малко ме дразнеха любимите ми парфюми.Та така при мен.Направи си тест.Особено Шуър Чек е доста точен,поне аз съм много доволна!
Успех ти желая!

# 27
  • Мнения: 69
здравей valeria81, виждам че твоето бебче ми е адашка - страхотно име си имаме Grinning, поздравления за избора. Да ти и здраво и много да те радва малкото съкровище Grinning

# 28

Общи условия

Активация на акаунт