какво да сложа на решетката на креватчето

  • 1 827
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496
когато бебето почне да се движи из легълцето да се махнат, понеже имало опасност бебето да се обърне с лице към обиколника и да се задуши...

Абсолютно вярно.Малката като започна да се върти,все в тях се завираше.Уплаших се,че може да се задуши,и ги махнах.Свеки вдигна голяма патърдия,защото тя ги беше купила.... smile3533

# 16
  • Мнения: 1 541
Има обиколници, които не са до горният ръб на решетката, ами до средата някъде  Peace За задушаването не бях чувала, но има логика- знам, че като започнат да се изправят вече трябва да се махнат, за да не се покатерят върху тях и да се метнат през решетката  Wink

# 17
  • Мнения: 291
и за мен спасението е в обиколника  Peace противник съм на плюшените играчки като цяло, особено за малко бебе, камо ли в леглото му - с тоя прах навсякъде, алергията му е в кърпа вързана
а за въртенето из леглото - Боби го обикаля цялото, като дори чувалчето не го спира  Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 4 294
Обиколници е решението  Peace

# 19
  • Мнения: 724
Сложила съм обиколници които са до полувината на решетките

# 20
  • Мнения: 382
Чувалче Peace

# 21
  • Мнения: 1 111
бре,чак сега чувам,че съществува такова нещо - обиколник... Embarassed
ще се поразровя да видя какво е

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И Тери е с обиколник.Отдавна съм махнала само на страната към стаята,да не е като затвор.Иначе останалите си седят,защото докато спи се мята и уж за омекотяване на ударите.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 588
Както другите са ти писали -  обиколниците ще свършат работа най-вероятно.
Често се продават заедно със спалните комплекти, а може и отделно да си купиш. Peace

# 24
  • Мнения: 1 230
обиколник - но проблемът е като започне да пипа и яде връзките Grinning

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 318
Нищо не съм ползвала. Колкото и да рита и да се тръшка из леглото, не виждам реална опасност за детето. Така че минахме без обиколници. Не ги намирам за практични, защото нямам пряка видимост към детето.

# 26
  • Мнения: 1 919
обиколник или няколко малки възглавнички-аз за сега съм се спряла н а обиколник  Peace

# 27
  • Мнения: 1 111
наистина - няма видимост към детето...креватчето е в нашата спалня и аз съм свикнала да го наблюдавам
ако сложа обиколници постоянно ще трабва да ставам...
за сега навих на руло една пелена,за да не си провира крачетата през решетките

# 28
  • Мнения: 220
Аз съм сложила една от късите страни на обиколника на решетката, така хем си виждам бебето , хем не си навира краката.

# 29
  • Мнения: 4 621
Продават комплекти обиколници. Точно за целта, която описваш.
Peace
Аз лично не съм използвала нищо Peace

Общи условия

Активация на акаунт