"Виртуалните" кърмачки

  • 1 069
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 47 983
браво!много хубава статия!

# 16
  • Мнения: 3 161
Не се връзвайте толкова за коментарите. Важното е, че тесктът предизвиква реакция, дори и у хора, които са далеч от проблемите на кърменето очевидно...

# 17
  • Мнения: 38
Статията е страхотна, има нужда от повече такива статии

# 18
  • Мнения: 1 896
Що бе, прав е човекът, кърменето си е естествено. Нали и ний за тва се борим? Кво се засягате?
А статията е много добра, поздравления!

# 19
  • Мнения: 38
Здравейте, момичета. Аз съм доста неопитна и като мама и тук във форума. Поздравявам Емем за статията. Ако има повече такива, може би и аз щях да знам още от бремеността, че трудностите по пътя на кърменето далеч не са само разранени зърна и колко всъщност е важно да кърмиш. Но благодарение на този форум след месец и половина дохранване с АМ сега сме САМО на кърма. Бебка е почти на 3 месеца и ви праща много здраве Simple Smile

# 20
  • Варна
  • Мнения: 276
Браво Емем!!!!!!!   bouquet  Чудесна статия !!!!!!!!
аз също, както и много момичета тук, успявам да кърмя ИМЕННО благодарение на информацията и помощта на форума!!!!!

# 21
  • Мнения: 1 420
Едно голямо браво за статията   bouquet Някой от коментарите не искам да обсъждам, че се ядосвам...  #Cussing out Супер си, ЕмЕм

# 22
  • Мнения: 264
Браво за статията! Иска ми се повече такива! Чудесно е, че е публикувана в такъв сериозен седмичник.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт