В Пловдив масово се подменят тротоари!

  • 1 497
  • 31
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 798
Предстои Чомаков да падне от Славчо Атанасов

А дано. Много добри думи слушам за Славчо Атанасов.

# 16
  • Мнения: 25 636
Тротоарите ще бъдат!  Peace
Но момчето го нямаше...  Cry

Но после се сетих, че тази година не съм го виждал. Нямаше го. Нямаше го и през топлата пролет, нямаше го и през прохладните надвечери на горещото лято. Момчето го нямаше...

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 790
А момчето...какво е станало с него?

# 18
  • Мнения: 843
     ААА, за рязането дърветата съм абсолютно за...  Независимо от времето.   Така или иначе, никога няма да е подходящото време за това;
        Много е кофти  да ти се стоварват клони  / вече 2 пъти/ на колата..  Чинарите на "Вазов" са доста крехки. В съседната уличка  " Екзарх Йосиф" преди години, клон уби  една уважавана от мен дама  : Мария Кожухарова/
      въпреки неудобствата... радвам се, че нещо се размърда..

 И аз стискам палци на Славчо:-))    Но и Чомака да е... работи се с него.

# 19
  • Мнения: 150
А момчето...какво е станало с него?
Не зная... Но го няма.

# 20
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз ли съм сляпа, ама къде се сменят тротоарите и къде ги тия машини дето трещят. Thinking

# 21
  • Мнения: 480
Ами например по бул. "Източен" - заради разширението на булеварда, трещят, копаят, прашат. Преди две години парка срещу Бирената го оправиха хората, засяха зеленинка, направиха детска площадка, а сега пътят ще минава през част от парка, както и под терасите на тези, проявили неблагоразумието да си купят апартаменти в Центъра.
Но наистина около повечето светофари направиха пътечките удобни и за инвалидни колички. Е, в много случаи, като слезеш от тротоара, се бухаш в някоя яма или в по-добрия случай право върху разбитите павета, ама то не може всички екстри на едно място!

# 22
  • Мнения: 150
Всъщност булевард "Източен" отдавна е замислен да бъде такъв, какъвто сега го правят. Справка - широките кръстовища до ВСИ и до Централни гробища. Ако се пусне една мислена линия, ще се види, че платната на тези кръстовища пасват идеално, но я няма свързващата ги лента. Е, след близо 20 години взеха, че я започнаха Simple Smile И е време всички да разберат, че градоустройствения план е най-висшия документ във всеки един град (след конституцията и законите). Кажи им, Бу Simple Smile

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мен ме радва разширението на "Източен". Поне ще стане както трябва. Виж, от ремонта на моста над "Напредък" ми дойде до гуша. А още не са завършили едното платно Tired

# 24
  • Мнения: 1 230
Едно ме озадачава - поставянето на новите тротоарни плочки на Джумаята все още не приключило. Защо?
Първата отсечка беше застлана още за 24 май (ако не и по-рано), обаче финалните 100тина квадрата още ги няма  newsm78. А междувременно за същото време, новият мост  на Герджика има шансове да стане готов преди Джумаята  Mr. Green

пп. А, и кой хитър архитект ликвидира наклонените пътечки за колички от едната страна на Джумаята. Хората правят такива, където ги няма... а пък този "гений" маха, че му пречат...

# 25
  • Мнения: 1 250
Мен ме радва разширението на "Източен". Поне ще стане както трябва. Виж, от ремонта на моста над "Напредък" ми дойде до гуша. А още не са завършили едното платно Tired

За моста над Напредък знам от достоверен източник, че е с краен срок за изпълнение до края на септември, но като гледам как върви и другото платно ще го правят една година...

# 26
  • Мнения: 480
Като говорим за мостове, се сетих за този на Асеновградско шосе, дето вече не помня от кога е затворен в посока към Тракия. А платното, в което е пренасочено движението е дупка до дупка. Колко време ще го правят пък този мост?!
А снощи ми се наложи да мина покрай Панаира...кошмар. Май преди две или три седмици минах от там и видях, че сменят настилката, викам си "най-сетне!". Ама мислех, че вече са приключили. Сигурно пешеходците упражняват дълъг скок, за да се качат от спирката в автобуса. То са едни ями, едни купчини пръст...чудеса.

# 27
То хубаво,ама не.При нас направиха тротоари и на втория ден всички си паркираха колите от горе.Тогава какъв е смисъла,явно да имат повече място по шосето майките с колички та за това са си качили колите от горе. Wink

# 28
  • Мнения: 377
То хубаво,ама не.При нас направиха тротоари и на втория ден всички си паркираха колите от горе.Тогава какъв е смисъла,явно да имат повече място по шосето майките с колички та за това са си качили колите от горе. Wink

Къде това?
На повечето места правят бордюрите доста високи и с кола трудно ще се качиш.

# 29
То хубаво,ама не.При нас направиха тротоари и на втория ден всички си паркираха колите от горе.Тогава какъв е смисъла,явно да имат повече място по шосето майките с колички та за това са си качили колите от горе. Wink

Къде това?
На повечето места правят бордюрите доста високи и с кола трудно ще се качиш.
В Тракия.Хич не са високи,даже така са ги направили полегато,все едно да им е по-удобно да си качват колите-много съм им бясна...

Общи условия

Активация на акаунт