Re: кукленски къщи - 2

  • 20 447
  • 411
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 039
Запис   bouquet Следя темата с огромен интерес,през цялото време.За сега само събирам инфо и впечатления,защото това,което аз искам да направя,не е къща за кукли,а бар за жива музика,умалено копие на един истински.Но още мнооого умувам  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 495
Здравейте!И аз много се радвам на вашите къщи. Преди малко намерих две снимки на онзи магазин на Шишман.Качеството не е добро, защото е снимано през стъклото, но все пак.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=158704
Винаги, когато минавам от там и е затворено, спирам, гледам и се радвам:)

# 17
  • Мнения: 2 591
благодаря ти за снимките! придобих представа някаква... наистина не се вижда много добре на снимката, но сигурно е хубаво, щом е впечатлило толкова много хора.... прави ми впечатление, че има твърде много хора, т.е. кукли!

а какво продават всъщност в този магазин newsm78

# 18
  • Мнения: 495
Честно казано никога не съм влизала, но съм виждала да продават доста странни дрехи, мисля ръчно произведени от собственичката -пола от чувал с кръпки, обувки тип цървули, рокли ала самодива...такива неща, които не знам кой носи, но явно се купуват, за да го има толкова време. Сещам се около Коледа бяха закачили на кукленския блок снежинки на корда, а по Великден имаше яйца. Бях се впечатлила от един папарак на покрива, снимаше колоездачите долу Simple Smileи от една жена във вана пяна.

# 19
  • Мнения: 725
Деспина,моята масичка е щайгичка от магнит сложих и 4 крака .Черпи детето с сладолед и от клечките направи етажерки
  .

# 20
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Охо, колко сте изписали докато нас ни нямаше!

Много хубави нещица, Раче, нямаш настигане  Grinning

Аз купих бамбукови подложки за чаши и от тях ще направя пода, да прилича на паркет  Wink

# 21
  • Мнения: 725
за моята кьщичка---незавьршена
брашляна е салфетка,етажерките си ги правих,щерката направи царевичката и чинийката
наредени са чайничета защото няма друго,те бяха златни аз ги боядисах червени
столчето от баба яга,метлата от нея ,лопатката и кофичката са от гноми-сувенири
щайгичката с плодове е от магнит и аз и сложих дьскичка да заприлича на щайга и щерката прави пипер и домати
масата  си я правих

# 22
  • Мнения: 2 591
раче, а саксиите и цветята от къде взе  newsm78 или от какво направи  newsm78

# 23
  • Мнения: 725
не купих ги ,бяха клечка с един петел но аз го махнах и сложих цветя изкуствени
скьпички са 2 лв ,ама като няма други...лейката си я правих от моделина
по магаз ините има едни гноми - дьржат кофички ,лейки ,бутат колички  ,дьржат лопатки
вижте ги по 3лв-до 4 лв са
особено лейката е много хубава и ще се жертвам тия дни да си я купя.

Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 21:18 от ra4eto

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Забравих да снимам каквото бях обещала вчера. Embarassed И ме е срам, ама се заплеснах по една гъсеница.... Утре вече ще снимам.

# 25
  • Мнения: 679
И аз да се отчета. Още съм на етап проектиране. Чертая, меря, почти съм измислила какво ще представлява къщата на дъщеря ми. Но нашата няма да е "колекционерски тип", а къща за игра с кукли.
Вчера мярнах в една книжарница фотьойли, които служат за поставка за телефон. Имаше пластмасови и дунапренени в различни цветове. Цените са около 1лв, но са големички и не знам дали ще ви свършат работа - високи са към 15см. Предполагам, че ще ги има и по магазините за GSM аксесоари.

# 26
  • Мнения: 2 591
ние пък снощи майсторихме шкаф (който стана съвсем различен от това, което бях проектирала, но аз исках висш пилотаж  Mr. Green) и диван....

все още не са довършени, надявам се скоро да покажа  Rolling Eyes

наистина не съм се сетила за тези фотьойли, но те са доста големички  Rolling Eyes

# 27
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Защо така, уж съм писала в темата, а все не виждам когато сте писали  Confused И търся цялата тема на ново.
Аз пък да се изфукам - Рачето ще дойде да ми даде съветчета.

# 28
# 29
  • Мнения: 725
и аз да кажа
на Олинце сервизчето е чудно ,просто е изпипано и не е кичозно
заслужава си парите
а момичета та от Варна непременно вижте това магазинче до Макдоналс за подарьци, чудни са тези рамки -кутии
имаи кьщи в лейки
скьпи са ,но като идея си заслужават  да се видят,има и детски стаи.

и на Олинце,  newsm30 newsm30 newsm30/бебчо/ е разкошно бебе

Общи условия

Активация на акаунт