каква помпа за кърма

  • 1 696
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 380
Благодаря ти  pepelyashka за инфото. На мен ще ми се налага явно да изцеждам , защото октомври продължавам със следването си и мъжа ми ще храни бебето, когато съм на лекции.
Ами мисля да кърмя на обществени места, въпреки, че има хора, които все още се възмущават, всякаш е по-нормално да видиш млада жена полугола по улиците с колан вместо пола, а не е морално да кърмиш бебето си на пейка в парка примерно. въобще не ми пука. Нека да дойде някой да ми направи забележка. Даже скоро на една от лекциите на списание "9 месеца" една майка кърмеше бебето си и си беше  сложила едно шал4е на гърдите, за да не вижда. Мисля и аз да се обзаведа с такова шал4е.

# 16
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Благодаря ти  pepelyashka за инфото. На мен ще ми се налага явно да изцеждам , защото октомври продължавам със следването си и мъжа ми ще храни бебето, когато съм на лекции.
Ами мисля да кърмя на обществени места, въпреки, че има хора, които все още се възмущават, всякаш е по-нормално да видиш млада жена полугола по улиците с колан вместо пола, а не е морално да кърмиш бебето си на пейка в парка примерно. въобще не ми пука. Нека да дойде някой да ми направи забележка. Даже скоро на една от лекциите на списание "9 месеца" една майка кърмеше бебето си и си беше  сложила едно шал4е на гърдите, за да не вижда. Мисля и аз да се обзаведа с такова шал4е.
Ха! Колежка т.е. също студентка Sunglasses Аз с първото така кърмех, хвърчах по лекции, през паузите понякога мъжът ми носеше бебето да накърмя и така...Добро решение за мобилни мами е слингът, препоръчвам горещо, хем не си товариш ръцете много, хем скрито-покрито.  Peace

# 17
  • Мнения: 1 380
Благодарян ви моми4ета. Hug

# 18
  • Мнения: 8
Здравейте мами!

Искам да попитам някой дали си продава помпата за кърма, ако има такива моля отговорете ми.

 Благодаря!

# 19
  • Мнения: 2 159
много съм доволна от авент, и до сега когато ми се наложи я ползвам

# 20
  • София
  • Мнения: 3 524
Здравейте мами!
Искам да попитам някой дали си продава помпата за кърма, ако има такива моля отговорете ми.
 Благодаря!

Тук в продавалника редовно се продават, трябва да следиш обаче защото авентските изчезват бързо, и аз съм с Авент Исис Peace :
http://www.prodavalnik.com/ppc/showcat.php?cat=7

# 21
  • Мнения: 1 288
аз ползвах на авент и съм много доволна.

# 22
  • Мнения: 8
Blagodarq za informaciqta elpet  

# 23
  • София
  • Мнения: 6 258
Като родих сина ми бях с обикновена бълг. помпа тип спринцовка. Изцеждах, и то не малки количества, но много скрибуца и заякнах от помпане. Беше ми писнала и след това като се наложеше цедях главно ръчно. Затова сега още щом разбрах, че съм бременна си купих Авент, надявам се да е по-лесно с нея.

# 24
Определено ръчната помпа на Авент ми е фаворит. Когато не бях наясно, бях още в родилното, когато пратих мъжа ми да купи. Той донесе една на Камера, с балонче. Ама толкова ме боляха гърдите, че нищо не можех да изцедя. После свекито ми донесе някаква тип "спринцовка", но болката беше още по-ужасна. И накрая ми писна да ме боли и да цедя постоянно на ръце, прежалих 80 лева, но и за миг не съжалявам. Бебчо е почти на годинка и продължавам да я ползвам успешно, да не говорим, че с нейна помощ успях да нацедя за малкия кърма за пет дена и отидох на екскурзия в чужбина Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 483
Аз съм ползвала на Дисни и на Авент.И иска да кажа,че тая на Дисни ми допадна повече.

# 26
  • Мнения: 2 011
Ползвам Авент от 1 месец,наистина е много лесна за ползване,но много бързо й се амортизираха гумените части,а от тях зависи вакуумът.Сега не прави толкова добър вакуум,а резервни части не знам къде продават,макар че съм чувала,че имало.А тази на Дисни изобщо не проработи при мен,никакъв вакуум  newsm78 така си седи в кутията.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Най-обикновена цилиндрична помпа на Бейби нова е моята. И по100 мл от гърда цеди.

# 28
  • Мнения: 400
Здравейте , въпросът ми е има ли зависимост между това каква помпа за кърма използваш и количеството изцедена кърма.Аз имам ръчната на Чико,но с нея изцеждам само 5-10мл,чудя се дали ако си купя друга помпа мога да увелича изцежданото количество?

Аз ползвах Авент, не ми хареса особено,много ми разранява зърното.

Купих си на Чико, за 26 лв., не е с дръжка, а с гумен мехур, като на апарат за кръвно. СТРАШНО съм доволна!!!

# 29
  • Мнения: 452
В болницата ми донесоха на Камера-ми не можех да изцедя и 5 мл. с нея. Цедях се на ръка. На следващия ден ми купиха на Авент-с нея се родих направо. Това е най-добрата ми покупка.

Общи условия

Активация на акаунт