Секси бременни(бивши и настоящи), ще правим ли конкурс или да?

  • 15 222
  • 364
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 819
Ако искате да оставим пускането на снимки за участие до неделя, а в неделя вечерта ще се пусне анкета...активна за 3-4 дни примерно.
Пети ще бъде информирана по тел, ако иска... Simple Smile

Конкуренцията е безмилостно жестока, има ли смисъл изобщо? Аз вече се чувствам разбита и отвята от повечето, да не кажа всички останали участнички, ама поне ше се метам по вълните Mr. Green

Успех на всички, която и да спечели Hug Hug Hug

# 346
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ако искате да оставим пускането на снимки за участие до неделя, а в неделя вечерта ще се пусне анкета...активна за 3-4 дни примерно.
Пети ще бъде информирана по тел, ако иска... Simple Smile

Конкуренцията е безмилостно жестока, има ли смисъл изобщо? Аз вече се чувствам разбита и отвята от повечето, да не кажа всички останали участнички, ама поне ше се метам по вълните Mr. Green

Успех на всички, която и да спечели Hug Hug Hug

За какво ти е да си победител като нали видя какви са наградите... трабант и полски фиат Mr. Green
Я си карай БМВ-то и се плицикай спокойно на моренцето Laughing

# 347
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Мечка страх, мен не страх  Mr. Green

http://damaianti.multiply.com/photos/photo/1/83    в 8-ми на сватбата  Laughing
http://damaianti.multiply.com/photos/photo/1/82    с кофти качество в 9 месец  Blush

Много си готина   Heart Eyes ...

# 348
  • София
  • Мнения: 819
Я си карай БМВ-то и се плицикай спокойно на моренцето Laughing
Мило, аз ако седна да карам, повече нема да участвам в никви кОнкурси Mr. Green
На руси учителки не дават книжки Mr. Green Hug Hug Hug

Иве, много си сладка, аз не бих се престрашила да се женя трудна, супер си  bouquet  bouquet  bouquet

# 349
  • Мнения: 4 111
Добре, ще бъдат ли всички доволни, ако сега се пусне анкетата и има ли тук някой от журито въобще? А председател избра ли се? Сопрано каза, председателя да се самопосочи. Нека се изкаже и да се реши.

# 350
  • Мнения: 2 550
Добре, ще бъдат ли всички доволни, ако сега се пусне анкетата и има ли тук някой от журито въобще? А председател избра ли се? Сопрано каза, председателя да се самопосочи. Нека се изкаже и да се реши.

намират се и хора от журито, но аз лично едвам гледам и до половин час ще хъркам
ако някой иска да пуска тема - да действа
мога да дам ликовете за всички снимки от началото до днес (преди стела мария и дамаянти)

# 351
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ами Лилянчо, ако искаш се самозначи пак за жури и пускай анкетата- на мен ми е все едно кой ден ще я пуснете.

# 352
  • Мнения: 4 111
Добре, ще бъдат ли всички доволни, ако сега се пусне анкетата и има ли тук някой от журито въобще? А председател избра ли се? Сопрано каза, председателя да се самопосочи. Нека се изкаже и да се реши.

намират се и хора от журито, но аз лично едвам гледам и до половин час ще хъркам
ако някой иска да пуска тема - да действа
мога да дам ликовете за всички снимки от началото до днес (преди стела мария и дамаянти)



Като ще хъркаш давай линковете (дано са с никовете), пък ще видим. На лични де.

# 353
  • Мнения: 1 144
Разгледах снимките, леле колко сте красиви всичките! И слаби, и дебели, всички са много готини. Направо не знам за кого ще гласувам.   Hug Браво, мацки, само така!

# 354
  • Мнения: 2 550

Като ще хъркаш давай линковете (дано са с никовете), пък ще видим. На лични де.

само добави снимките на Стела и Дамаянти, че мен и това ме домързя да направя  Blush

# 355
# 356
  • Мнения: 3 835
Мечка страх, мен не страх  Mr. Green

http://damaianti.multiply.com/photos/photo/1/83    в 8-ми на сватбата  Laughing
http://damaianti.multiply.com/photos/photo/1/82    с кофти качество в 9 месец  Blush

Сюпеееер! Готина и усмихната, чаровна и хубава. Hug Hug Hug

# 357
  • Мнения: 3 835
Моля ви, моля ви, дайте възможност за повече опции при гласуване! Praynig

# 358
  • Мнения: 4 111
Моля ви, моля ви, дайте възможност за повече опции при гласуване! Praynig

3 достатъчно ли са?

# 359
  • Мнения: 185
Аз и с три бях затруднена ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт