Статия от вчера...

  • 1 426
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 380

Е не знам. Да не се е представяла с ник случайно? Laughing Каза само че за ползата от кърменето знаела от бгмама. Mr. Green

# 16
# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
мисля, че това е мамата
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=15853

# 18
# 19
  • Мнения: 1 503
На мен не ми хареса момента с отбиването след 6 месечното изключително кърмене newsm78

# 20
  • Мнения: 4 380
На мен не ми хареса момента с отбиването след 6 месечното изключително кърмене newsm78

Този момент нещо съм пропуснала. newsm78 За предаването ли говориш? За какво отбиване са говорили?

Аз нещо не разбрах защо се появява Айла там след като въпросът стоеше за закърмване в първия час след раждане, а при нея е било след 2 дни. Shocked И въобще май едно беше обявено като тема, съвсем към друго се отплеснаха да говорят принципно за кърмата. Crossing Arms

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Аз нещо не разбрах защо се появява Айла там след като въпросът стоеше за закърмване в първия час след раждане, а при нея е било след 2 дни. Shocked И въобще май едно беше обявено като тема, съвсем към друго се отплеснаха да говорят принципно за кърмата. Crossing Arms
Защото на теория българските болници би трябвало да предлагат бебето на майката за кърмене след раждането, а на практика - е почти чудо невиждано това наистина да се случи...

# 22
  • Мнения: 4 380
Аз нещо не разбрах защо се появява Айла там след като въпросът стоеше за закърмване в първия час след раждане, а при нея е било след 2 дни. Shocked И въобще май едно беше обявено като тема, съвсем към друго се отплеснаха да говорят принципно за кърмата. Crossing Arms
Защото на теория българските болници би трябвало да предлагат бебето на майката за кърмене след раждането, а на практика - е почти чудо невиждано това наистина да се случи...

Ами и аз предполагах, че точно това ще обсъждат, но не. Времето отиде по общи приказки за ползата от кърменето. Sick

Общи условия

Активация на акаунт