Август дойде, новини за бебета да донесе!

  • 20 164
  • 713
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 366
Привет, хубавици! За срещичка се стягате пак, ееееех, и аз откога плача за среща тука, ама нямаа. Дари е ученичка, Маргото избяга за два дни до Разград... и така.
Днес бяхме на редовна среща с доктора. Малкия мъж си отговаря на седмиците. Беше се завъртял с главата надолу и весело размахваше крачета. Аз се успокоих, че плацентата се е вдигнала вече и мога да се надявам за нормално раждане. Доволна съм, спокойна съм (до следващия преглед).
Искам всички да се чувствате така  Hug
Меги, да нацелуваш пухкавите бузки на малката прелест, пък другите да й целуват дупето.  Heart Eyes

# 676
  • Мнения: 345
Bori-Ana много се радвам за теб. Само така, с оптимизъм и спокойно.  bouquet

# 677
  • Мнения: 419
Bori-Ana,много се радвам за теб и за бебко! Hug
Нека има само хубави новини!
Момичета и аз мисля да се присъединя към вас утре!Малко се притеснявам с тази диета да излизам ,за да не се изкушавам...но много искам да ви видя! Wink

# 678
  • Мнения: 1 369
Електра,споко, ти ще поръчваш, аз ще ям:)) И стриктно ще ти контролирам диетата:))
Зори,не си честна...исках да запознаем коремчетата пък:(( Поне Веселкиното ще видя най-накрая...
 Ей,много се радвам,че най-накрая ще ви видя сравнително повечко. Рони,много искам да се появиш и ти...не спирам да мисля за теб!!!
 Ламче, организирайте се,моля те, с малката ламя. Крайно време е да я видим колко е пораснала,не мислиш ли?
 Борянче,много се радвам за твоя момък. Все така да расте и да се развива и всички ние да му се радваме:)
 Лита, Hug Следващият път ще бъде твоя път! А пък ние всички ще ти стиснем дружно палци Praynig Praynig Praynig

 А пък да ви кажа днес какво направих. Понеже непрекъснато ми се спи. Имах половин час между двама от пациентите. И като пуснах зъболекарския стол на легнало положение и като прилегнах:)Чак и сънувах:)) И като звънна пациентката,направо подскочих. Обаче се чувствах страшно освежена:)
 Хайде лека вечер на всички!
 Hug Hug Hug

# 679
  • Мнения: 7 135
Електра,споко, ти ще поръчваш, аз ще ям:))
Това щях да го напиша аз, но оставих тази привилегия на титуляра.  Grinning
Сега имам малко по-важни неща да свърша. Praynig Ще се видим, но ще видим кога.  Hug

# 680
  • Мнения: 1 409
Рони,не спирам да те мисля.Стискам силно палци. Hug

# 681
  • Мнения: 1 008
Здравейте момичета! Прибрахме се от морето! Току що изчетох изписаното...
Меги, Ани да са ви живи и здрави бебоците, много радост да ви донесат!
Меги, Мия е сладурана! Чакам с нетърпение да се видим! Еейй изприщих се докато разбера, че се е родила, да знаеш... Понеже съм си патка на тръгване за морето си забравих телефона вкъщи... и после изтормозих брат ми да ходи да прочете имам ли съобщение от тебе... ама важното е че разбрах, де, и се успокоих  Grinning
Ние прекарахме добре горе-долу. Абе луда работа беше с това нашето диваче, ама да ние жива и здрава, просто е малко по-палава и това е.... Сега най-новото е да скача... ръце не ми останаха, направо съм се превърнала в бънджи...
И мен ме хвана морския вирус и 2 дни бях на легло с температура, даже се наложи да ходим в болницата да ми пуснат система за оводняване. От всичко това естествено кърмата ми намаля и сега пак се боря с помпата... Уморена съм и нещо ме налегна една депресия откакто сме се прибрали. Другото за което ужасно съжалявам е че не можах да се видя с mimi4. Бях запланувала да и се обадя да се видим на връщане към Пловдив, но не се чувствах добре, а и най-вече беше ме страх да не заразя Гретка с тоя тъп вирус... До вчера имах температура  Sad Прибрахме се в понеделник... още се боря с багажа  ooooh!
Но няма да се оплаквам! Поздравявам ви всички, липсвах те ми!   bouquet

# 682
  • Мнения: 255
Добро утро,поспаланки.

Това е за вас  http://misli.hit.bg/blessed.html ,защото много ви обичам и всяка една от вас заслужава да бъде щастлива .

# 683
  • Мнения: 345
Глори, това беше много силно. Благодаря ти мила. Hug  bouquet

# 684
  • София
  • Мнения: 3 123
благодря ти Глори,много е хубаво!  bouquet Hug Heart Eyes

# 685
  • Мнения: 7 135
Добро ви утро!
Искам да ви кажа, че среща в Борисовата градина няма да бъде най-подходяща точно днес. Чорбичките имат мач там и ще бъде лека лудница точно в този район.

Глори,  Hug
Всички ви  Hug и  Heart Eyes

# 686
  • Мнения: 1 210
Жалко - ако е за някъде другаде срещичката - идея си нямам дали ще мога да се класирам. Пък и не мисля, че ще е чак толкова страшно. Все пак ще се изнесем преди края на мача. А дори не знам от колко започва.

# 687
  • Мнения: 651
По програмата на ТВ-то мача е от 20.25ч. Мисля си, че бихме могли да се преборим с някакви "чорбички" Mr. Green.

cher, добре завърнали се, а ти бързо се оправяй.
Глори,   bouquet .

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Шер добре се завърнала!  bouquetРазбрах аз че си си забравила телефона Hug
Момичета приятна среща

# 689
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Здравейте момичета Hug Hug
Ние се прибраме вчера..  bouquet
Толкоа бях щастлива че най вече сме си вкъщи че неможех да повярвам...


Малкия Владимир се роди 3520 кг (а не 3250 Wink)   и е 51 см...Много е кротък и послушен...Даже нямаме нощно хранене.Което е иделано за мен  а както и за него.Поне така каза педиатърката.Сега си спинка и си го гледкаме сладко сладко....

Операцията инъче мина добре..не ме беше страх-но нях под някво странно напрежение Sick,Немога да го обесня точно но не беше страх.След като са ме събудили докторът ми каал че имам момченце но аз не съм чула.След това съм питала пак  за бебето дали е добре и той ми каза всичко и съм заплакала от радост...а като го видях бях толкова щастлива...

МОмиета пожелавам на всяка една от вас и на родилите също .... да изживее това щастие.Просто е неуписуем моментът  когато видиш своята рожба....

Адски съм щастлива....

Малко не се справяме с кърменето.Кърмата ми е малко,а и неще да суче малкото маймунче..В болницата 3 дена са му давали едни големи беберони с адапте и той като е свикнал с тях и сега ми  е малко кошмарно с това сукане.Цедя се но просто нямам много кърма..Надявам се да се поувеличи..
пак ще се включа скоро

Целуфки на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт