Медиите отразяват ССК 2007!

  • 1 568
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
  Plovdiv24.com

# 16
  • Мнения: 3 926
Аха, МЗ мърда много Grinning Честно да ви кажа нашите притеснения изглеждат нищожни пред това, което те правят.
Едно от най-хубавите неща е, че тази година ще излезе от печат нов-новиничък учебрик за студентите по медицина, в който всичко, което ние с вас правим ще бъде описано и казано както си му е ред. Демек след още 6 години (при добро стечение на обстоятелствата) ще се дипломират първите лекари, които ще знаят това, което и ние знаем Grinning
Може да ви звучи малко смешновато, но това е много, много голям пробив. Освен това Врачанския медицински колеж вече "пече" няколко консултанта, които се обучават по специалността. Всичко върви, но бавничко Grinning

# 17
  • Мнения: 2 282
Асе, направо ми стопли душичката. Може да звучи сантиментално, но имам чувството, че съм част от промяна на света към по-добро.
сори за спама

# 18
  • Мнения: 4 242
Браво, страхотен отзвук и тази година! Hug
Асе това което казваш е страхотно, макар и става дума за след няколко години, до тогава ние ще държим фронта  Wink
Момичета, понеже сме поспаливи с щерката, къде мога да гледам Айла и принцесите й както и д-р Попиванова, на запис примерно, знае ли някой?

Последна редакция: сб, 04 авг 2007, 00:31 от Мери

# 19
  • Мнения: 2 807
Едно от най-хубавите неща е, че тази година ще излезе от печат нов-новиничък учебрик за студентите по медицина, в който всичко, което ние с вас правим ще бъде описано и казано както си му е ред. Демек след още 6 години (при добро стечение на обстоятелствата) ще се дипломират първите лекари, които ще знаят това, което и ние знаем Grinning

Assinka, това е една прекрасна новина  Grinning

Мери, погали коремчето и Ивето от мен - много, ама много ви се радвам!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 735
Дайте видео, да зяпаме.  Mr. Green

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Медиите отразяват Похода в подкрепа на кърменето:

В Пловдив правят поход в подкрепа на кърменето - медианет.бг

В Пловдив правят поход в подкрепа на кърменето - бгфактор.орг

Поход в подкрепа на кърмата в Пловдив - btourism.com

Поход в подкрепа на кърменето се проведе в Пловдив - нюз.бг

Поход в подкрепа на кърменето се проведе в Пловдив - топ.бг

По-малко от 1/3 от бебетата на 6 месеца получават кърма - Darik news

Поход в подкрепа на кърменето премина през централната част на Пловдив - БНТ

Среща бъдещи и настоящи майки: Разясняват плюсовете от кърменето … овдив - Дарик Нюз

По някаква причина, която тепърва ще изясняваме, като основен организатор на Похода не е посочена Ла Лече Лига, която е единствен оргазнизатор на събитието по света, включително в новините по БНТ в ранната емисия даже не беше споменато изобщо  Rolling Eyes Защото точно това събитие е изцяло и единствено организирано от ЛЛЛ. Но здраве да е Simple Smile Важно е посланието.

Общи условия

Активация на акаунт