Помощ.. опекох я на слънце :(

  • 1 574
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 821
Имам още от миналогодишния Чико, взех и такъв за след изгаряне, доволна съм.

# 16
  • Мнения: 3 211
Аз я мажех с Бюбхен 32 фактор от 3-4 месечна, нямаше проблем, но лицето не сме го пекли досега, шапка сега, а преди чадърче, много са удобни. Постепенно по малко почнах да пека краченца, после ръчички и до една година беше толкова, защото дойде зимата.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 100
AVON - доволна съм! Дори и на морето го ползвахме за паж и нямаши никакви проблеми!

# 18
  • София
  • Мнения: 4 025
С Клоран, но тази година може и да го сменя, видях някаква друга марка в аптеката , която ми хареса, ама как се казваше не си спомням Embarassed

# 19
# 20
  • Мнения: 299
Чико - фактор 40

# 21
  • В офиса
  • Мнения: 4 018
Не знам дали сте обърнали внимание, но на бюбхена на етикетчето пишеше да не се по;зва за бебета под 1 година. Много се чудих защо, но не си обясних. Аз започнах да я мажа някъде на 7 месеца.
Може би за бебенце на 3 месеца ще е най-добре само с дефламол, или линола фет (които обаче нямат УВ филтър) и да не се излага на пряка светлина.

# 22
  • Мнения: 918
Момичета а спрея по течен ли е, как се размазва? Ние миналата година се изринахме от Чико, понеже кремът с висок фактор е много плътен, запушват се порите и кожата не може да диша. Та се чудя тази година какво да взема newsm12

Общи условия

Активация на акаунт