Майки на породени деца - 3

  • 12 687
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 705
запис

ани - браво   bouquet, засрами всички ни, дет се предполага 4е сме по-свободни откъм ангажименти с дяца Hug

# 16
  • Мнения: 447
Здравейте!
Отдавна си ви чета скритичко, но мисля, че вече е крайно време да се запиша и аз при вас. Каката е на две годинки, а живи и здрави септември чакаме бебе.  majceto накара ме да се замисля за въпросната количка, ама все си мисля, че зимата няма да мога да излизам толкова колкото с Теди (а с нея всеки ден си бяхме навън), а напролет вече нещата ще изглеждат по друг начин  newsm78.

# 17
  • Мнения: 4 514
jujavka, включих те в списъка! Peace  welcome
Стели, бас хващам, че аз съм най-свободна в момента - едното лапе спи при баща си, другото е на разходка с баба си. Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 1 433
Моля, включете и мен вс писъка ви Hug
Кати е родена на 29.08.06г., а живот и здраве септември чакаме нашия малък мъж baby_neutral baby_neutral

# 19
  • Мнения: 1 163
galia,добре дошла Hug

# 20
  • Мнения: 3 089
в продавалника продават разкошна количка за породени. ето я:
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=86661

# 21
  • Мнения: 5 391
Наистина много добре изглежда.
Ама аз все си мисля, че няма да ми трябва такава количка, правя планове Пресил да става постоянен пешеходец.

# 22
  • Мнения: 4 514
Моля, включете и мен вс писъка ви Hug
Кати е родена на 29.08.06г., а живот и здраве септември чакаме нашия малък мъж baby_neutral baby_neutral
Добре дошла!
Хм... не ми излиза бутона "Редактирай"... Някой има ли представа защо?   newsm78
Ще пробвам пак и в момента, в който успея, ще те включа и теб!

# 23
  • Мнения: 4 514
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, MAMA BLUE!    bouquet
Пожелавам ти много здраве и щастие с твоите принцеси! Весел купон!

# 24
  • Мнения: 5 391
MAMA BLUE, Честит рожден ден и от мен!  bouquet

# 25
  • Мнения: 3 595
Честит Рожден Ден мама Блу! Да си жива и здрава!
Бъди много обичана и обгрижвана от любимите си същества!


# 26
  • Мнения: 1 461
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН БОРЯНЧЕ ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА БЪДЕШ ЩАСТЛИВА И ГОРДА МАЙКА НА ДВЕ ПРИНЦЕСИ И ОБИЧАНА СЪПРУГА  newsm59  ura

# 27
  • Мнения: 1 461
Днес нещо не ми е ден, и двете бяха кисели днес и почти не са спали, ето пак ревна Мая

# 28
  • Мнения: 2 821
Момичета, благодаря ви за пожеланията Heart Eyes Hug

# 29
  • Мнения: 453
Привет!
Май е време и аз да се запиша в клуба. Т.е. то време още има, щото чакаме за септември, но и предварителната настройка не е излишна.
Каката се казва Мина, на 1г. и 8 м. навършени.
Ето ни нас:http://im1.shutterfly.com/procserv/47b7d938b3127cceb809c74d2eda0 … 5110AZOWrhk2bMWMg
При нас гледането на породените госпожици ще е с повишена трудност, защото още няколко месеца се очертава да сме в гарсониера. Дори предлагам да сформираме подгрупа "Породени деца, отглеждани в гарсониера" Laughing Laughing!
Ще следя темата с интерес!

Общи условия

Активация на акаунт