От кога да започнем да мажем коремите си???И с какво???

  • 7 147
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
Зависи от кожата. Аз ползвах Мустела от третия месец по 2 пъти на ден след баня. Ползвах и крема за бюст и за крака. Нямам стрии. Бях качила 17 килограма, но само в последните три месеца.

# 16
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Редувах Дева с Авент, нямам стрии.

# 17
  • Мнения: 3 268
Ползвах най-обикновен масажен крем,има го навсякъде.Две деца имам и нито една стрия на корема,като и двете ми деца бяхо по 4кг и коремът ми изглеждаше направо страховит.Всичко е ген обаче.До вид кожа е,мазането не може да ви спаси от стриите,ако кожата е предразположена към нацепване.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 397
Мустела от самото начало  Peace

# 19
  • Мнения: 4 406
ползвах Дева през първата бременност, от 4 месец, и сега ще ползвам същото. нямам стрии или нацепвания

# 20
  • Мнения: 8 242
Мазах се с Дева от 4-5 месец. Нямам проблеми с кожата.

# 21
  • Мнения: 175
За съжаление всичко е въпрос на еластичност на кожата. Аз например от самото начало ползвах Mamma Donna на Chico и към 8 месец моя приятелка ми подари крем на AVON против стрии. Разлика нямаше - за сега нямам стрии и се ядосвам, че давах по 25 лв. за кремове. Мисля, че е най-добре да започнеш с някой по-евтин крем от препоръчаните тук и ако има проблем, т.е. ако се появят стрии да си купиш по-скъпа козметика. Въпреки, че моя позната ползваше Mustella, но в деветия месец кожата на корема и се нацепи. Май няма спасение. Успех   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 3 688
Мазах се с Дева от 4-5 месец. Нямам проблеми с кожата.
и аз така:)

# 23
  • София
  • Мнения: 5 724
Аз ползвах и БГ и чужди марки! Мажа се и до ден днешен по 4,5 пъти и нищо,пак корема ми се нацепи  Rolling Eyes ДО КОЖА Е!
Леко бременеене!

# 24
  • Мнения: 207
Аз специално с нищо не съм се мазала и нямам никакви стрии!

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Добри отзиви съм чувала за Мустела и смятам и аз да го почвам.

# 26
  • Мнения: 526
Честита бременност  bouquet Всичко е въпрос на кожа,и ако кожата ти е прдразположена към нацепване ще се нацепиш с каквото и да се мажеш.......Все пак добре я хидратирай Peace
Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 3 271
От начлото се мажа с Мустела Peace

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Аз в началото се мажех с със стягащия лосион за тяло на Дав,но нямах никакво коремче.Изведнъж в четвъртия месец корема ми порасна за броени дни и кожата започна да ми опъва и да ме боли,купих си Мустела и веднага почувствах облекчение.Дано докрая да е така,лека бременност на теб!

# 29
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз започнах да се мажа веднага,щом разбрах,че съм бременна.Мажех се с Джонсън бейби ойл.Нямам стрии.С каквото и да се мажеш-не забравяй и гърдите-и там кожата се разтяга много през бременността.

Общи условия

Активация на акаунт