магазин в който да продам булченската си рокля?

  • 14 124
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 572
Браво  това много ми хареса  Hug
Вили
Браво  това "Вили" много ми хареса  Hug
Цоню

Можем да си спретнем романтична среща на майки с булчинските си рокли.
Пури имам много.

# 16
  • Мнения: 4 371
Можем да си спретнем романтична среща на майки с булчинските си рокли.
Пури имам много.

Имаше идея за форумска среща с булченските ни рокли, но се провали. Не знам защо newsm78
Накрая стана цветно/етно среща.
Ще взема да повдигна въпроса, благодаря че ме накара да си спомня тази подробност Grinning

# 17
  • Мнения: 920
Вълчо, много сме. Аз също си я пазя, въпреки че се разведох. И шапката в специална кутия.

# 18
  • София
  • Мнения: 887
Защо си продавате булченските рокли SadАз моята се скъсах да я ползвам - с мъжо от време на време си организираме секс вечер с булчинската рокля Mr. GreenМного е   забавно като се връщаш към първата брачна нощ Crazy

# 19
  • Варна
  • Мнения: 936
Защо си продавате булченските рокли SadАз моята се скъсах да я ползвам - с мъжо от време на време си организираме секс вечер с булчинската рокля Mr. GreenМного е   забавно като се връщаш към първата брачна нощ Crazy

Браво на вас! Аз като всяка модерна булка бях бременна някъде 3 - 4 месец , толкова скапана от танци , че първата ни брачна нощ нямаше нищо общо с ОНАЗИ първа нощ , преди 5 - 6 години  Mr. Green
Иначе и аз искам да се отърва от моята , в тези панелки няма място за такива спомени

# 20
  • София
  • Мнения: 887
Защо си продавате булченските рокли SadАз моята се скъсах да я ползвам - с мъжо от време на време си организираме секс вечер с булчинската рокля Mr. GreenМного е   забавно като се връщаш към първата брачна нощ Crazy

Браво на вас! Аз като всяка модерна булка бях бременна някъде 3 - 4 месец , толкова скапана от танци , че първата ни брачна нощ нямаше нищо общо с ОНАЗИ първа нощ , преди 5 - 6 години  Mr. Green
Иначе и аз искам да се отърва от моята , в тези панелки няма място за такива спомени
Аз пък като още по - модерна булка реших да родя и да отслабна пък тогава да  правя сватба като  хората - дъщеря ми беше на девет  месеца и беше най - прекрасната шаферка с умален модел на булчинската ми рокла;)Ама отклоняваме се от темата на авторката Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 3 421
Имаше идея за форумска среща с булченските ни рокли, но се провали. Не знам защо newsm78

Аз пък знам защо - защото не всички могат да се пъхнат вече в роклите си Mr. Green

Моята рокля мислех да я продавам веднага след сватбата, но колкото повече време минава толкова повече не мога да се разделя с нея.

# 22
  • Мнения: 6 207
Тя и моята рокля беше много хубава /то коя ли булка не си мисли, че нейната е била хубава, да не кажем най-хубавата/. Обаче ми е пречила в гардероба. В Пловдив само на едно място взимаха под наем. Понеже моята си беше уникална, вися на витрината им близо две години.
Беше станала на нищо от слъцето и праха. Момичета, които работеха там казваха, че много булки са я пробвали, то не е било пробване, пробване, чак корсета се беше пукнал.
Ама нито една не е имало толкова тънко кръстче /все пак като се жених бях 43 кг Crazy/ и в края на краищата роклята беше дадена под наем само веднъж... После си я взех, защото магазина го затвориха. Никога не ми е било заради парите, просто не исках да се похабява.
Сега е пригодена за костюм на принцеса уж, но пак никой не я слага, защото е мъничка /вече и на мен не ми става/. http://family.webshots.com/photo/1175015143058262296RpzTAx
Такива работи, не се хващай с това даване под наем. Продай я или я подари.

# 23
  • Мнения: 1 572
Помисли пак преди да я продадеш... ти най-добре си знаеш, но все пак...
Майка ми на времето е била булка с уникална рокля - по онова врее никой не е имал такава - модел от американско списание, шита по поръчка. От малка като гледах снимките й си мечтаех да се оженя със същата рокля - и го направих - въпреки, че сгаега изборът на булчински рокли е огромен - пак като моята нямаше - всички ахнаха като я видяха - надявам се един ден да имам дъщеря и тя да пожелае да се ожени със същата ролкя - за мен символите са много важни... всеки може да извади пари и да си купи скъпа дреха, но и всичките пари на света да извади някой няма да може да предостави на дъщеря си възможността да облече мамината рокля и да продължи традицията - ако преди това майка й си е продала роклята, а заедно с нея и част от спомените...
Просто аз така разсъждавам... на моята сватба в ритуалната зала беше жената, която навремето е ушила роклята на майка ми - вече прегърбена баба с бастун и с трепет разправяше на хората - "тази рокля аз съм я шила" - стана ми мило от гордостта в гласа й ... може би съм глупава романтичка, но за мен традицията е нещо изключително... нещо, което с пари не се купува, трябва само сърце, за да го усетиш...

Peace Много миличко ми стана като четох тази история............. Може ли да покажеш и снимка?

# 24
  • Мнения: 4 572
Каспър, ти си била принцеска с принцесенска рокля.  bouquet
Защо имам спомени за духче на име Каспър.
Как се пише, булченска или булчинска рокля?

# 25
  • Мнения: 223
.....значи никой незнае такъв магазин Thinking
..а моята рокля е с "е" - булченска, а за роклите на останалите незнам Wink

# 26
  • постоянно
  • Мнения: 7 173
Браво  това много ми хареса  Hug
Вили
Браво  това "Вили" много ми хареса  Hug
Цоню

Можем да си спретнем романтична среща на майки с булчинските си рокли.
Пури имам много.

Ех ама си дърт пиргишин тц тц тц  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Вили

# 27
  • Мнения: 4 572
За дърт - да. Пиргишин от пирги ли идва?
Цоню

# 28
  • UK
  • Мнения: 4 139
За мен най хубаво беше преди сто години на село да вадя на майка си роклята от синята кутия и да я обличам. И досега обичам да си слагам воала, роклята не ми става. Моята рокля, живот и здраве да ми се случи, ще си я пазя в такава кутия и няма да си я дам на никого, ще си я обличам отвреме навреме и ще си сверявам по нея как изглеждам след 2, 5 и повече години. И не ми пука ако ще да заема цял гардероб, място за една рокля ще се намери винаги. Никога няма да се разделя доброволно с този си спомен.

Общи условия

Активация на акаунт