два абсолютно еднакви доминантни фоликула

  • 4 328
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 165
абе ние даваме ама като станат две после ще идвате да помагате Hug

# 16
  • Мнения: 4 700
Не си каzала, не сме доШли. Ние с теб май се гоним иz темите, а?  Laughing

# 17
  • Мнения: 165
май да.няма лошо
 Peace

# 18
  • Мнения: 165
мислих много и реших.днес следобят съм на последна фоликуметрия и ако фоликулите са пораснали достатъчно ще ми сложи пригнил.е реших до го откажа и да пропуснем този месец.предполагам ,че някои от вас ще ме укорят.страшно много искам бебче само ,че едно не две.знам ,че не е гаранция,че ще се оплодят и ще се закрепят и двете,но вероятноста съществува.живот и здраве следващия месец пак ще ходя на фоликуметрия и когато засечем един тогава ще действаме.другия вариант е ако следобят се види,че единият е спрял да расте или се е спукал по рано,но незнам дали е възможно . ooooh!

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ти си знаеш най-добре!Успех  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 209
 newsm78

Ти си знаеш най-добре!Успех  bouquet
Peace

# 21
  • Мнения: 286
Решението е изцяло твое, но аз само напомням, че плановете за броя на децата, полът им, зодията и т.н нямат много общо с нашите предварителни представи. Ако ти е писано да имаш близнаци, то те ще станат и от един фоликул т.е еднояйчни.

Бих ви посъветвала да си пробвате и този месец, пък каквото стане.

# 22
  • Мнения: 4 700
Криси, ти си zнаеШ най добре. Обаче си помисли, дали можеШ всеки месец да ходиШ на лекар по няколко пъти. При теб това е вероятно генетично zаложено и това сигурно не е единственият месец, в който Ще има 2 фоликула. Но каквото и да реШиШ то Ще е правилно.  Hug

# 23
  • Мнения: 165
сега се прибирам от прегледа и веднага пиша.това което ме радва е че единият се е спукал по рано и е останал другият който ще се спука всеки момент .19мм е и в единият край се е получило нещо като дъгичка,което означавало ,че всеки момент ще се спука.даже доктора каза да звъня на мъжа ми да се прибира веднага Joyтака ,че ще действаме luvbedматка 61/44 ,ендометриум с дебелина 14.5 мм. видеозона е 3D . и от утре 3пъти по 2 утрогестан.дано само първият да не се е спукал преди няколко часа и да е още в сила.питах го каза,че нямало да стане,но той така искаше да ме убеди да не се отказвам,че може и да премълча нещо.ще пробваме пък каквото стане.излязоха ми изследванията з Hugа токсоплазмоза,защото имаме коте и се притеснявах.не съм болна и имам имунитет.

# 24
  • Мнения: 4 700
Криси, това са чудесни новини. Радвам се, че не си откаzала. Вие работете по въпроса  fertilization luvbed , а ние Ще стискаме палци. Дай Боже след 2 седмици да се похвалиШ.  Hug

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Браво,Криси!От тук на там си ти и мъжа ти!Действайте смело!

# 26
  • Мнения: 41
Криси, задължително отиди да видят дали втория фоликул се е спукал.При мен също се образуват по  два еднакви доминантни фоликула фоликула, но се оказа,че единия е персистиращ фоликул ,т.е. не се пука и остава за следващия месец.Дано при теб не е така.Сега пия противозачатъчни.

# 27
  • Мнения: 165
благодаря ви много.дано да стане при всички  pregnant и да почнат да ни вълнуват вече бебешки аксесоари не само фоликули да са ни в главите.та то си изучихме медицина. newsm10

# 28
  • Мнения: 165
здравей амона.кога трябва да отида да видя дали се е спукал?и по какво заподозря,че не се пука?при мен на 12ти ден всичките бяха много малки.значи от предния месец може би не е останал.а за този...... Thinking

# 29
  • Мнения: 41
Трябваше да правя стимулация с клостилбегит . Задължително преди това трябва се направи преглед (в НАЧАЛОТО  на цикъла 2-3 ден) за да няма задържани фоликули.Никога не бях ходила да видят втория фоликул, което е  голяма грешка защото се оказа,че е от доста време.
Не се притеснявай,но задължително отиди да те видят.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт