Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 5 752
Дидка,добре дошла!   bouquet И честита радост!
Чакаме подробности и снимки!  Hug

# 91
  • Мнения: 3 388
Дидка, добре дошла. Честито бебче   bouquet

# 92
  • София
  • Мнения: 430
tedi_eneva : Това са именно контракциите, ако е и съпроводено с втвърдяване на корема - ясно е  baby_neutral Аз имам по един два пъти на ден същите.

Забравих ЧЕСТИТИ БЕБЕШОРИ НА БЕЛИЧКА И МАРИАНА МАМА. МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ТЯХ, ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ПАЛАВИ БЕБЕНЦАТА !

Аз вече се поизнервям леко леко, ставите съвсем ме болят, въртя се като пържола наляво/надясно и пак болят  Sad Ходя трудно..а ако се заседя на едно място става непоносимо. Искам да ми изтичат водите вече  Joy Утре съм на преглед, ще искам за разкритие да ме погледнат..иначе виждам, че и бебо иска да се видим най-накрая. Тясно му е на детето !

# 93
  • Мнения: 82
Тези менструални болки ли са контракциите??? Thinking Rolling EyesМи на мен преди като ми идваше ме болеше така и сега си мислех че е нормално това,че не са контракции,а то това било!ЕЕЕ значи и аз от тази седмица имам такива неща!

# 94
  • Мнения: 505
Най-страното е ,че болката е почти постоянна някакси пареща и тъпа(само какво обяснение)
Дали да отида на лекар?

# 95
# 96
  • Мнения: 660
Ирра не се притеснявай всичко ще мине добре, дано скоро гушнеш твоето сладко бебче!
 Ти във Селена ли остана да раждаш? При кой доктор? Стискам палци за леко и бързо раждане.
 Malejna малката принцеса е стахотна, като ангелче е. Да ти е жива и здрава.
 
 Аз от вчера имам страшни болки в междукрачието, това означава ли, че бебето е слязло надолу? Направо не мога да ходя.
[/quote
Ирра не се притеснявай всичко ще мине добре, дано скоро гушнеш твоето сладко бебче!
 Ти във Селена ли остана да раждаш? При кой доктор? Стискам палци за леко и бързо раждане.
 Malejna малката принцеса е стахотна, като ангелче е. Да ти е жива и здрава.
 
 Аз от вчера имам страшни болки в междукрачието, това означава ли, че бебето е слязло надолу? Направо не мога да ходя.








Още съм вкъщи,имам някво болки в кръста и напрежение долу в корема,ама силни болки не,корема ми е  доста твърд обаче,да в Селена ще раждам при доктор Кръшков,след малко пак отивам към 19 часа пак натам за 3 път днес,ама няма начин,дано вече да не се връщам ако не пак през ноща ще ходя,ако почнат яките болки Shocked Embarassed #Crazy

# 97
  • София
  • Мнения: 5 752
Иррра но ти още ли си тук Simple Smile

# 98
  • Мнения: 222
Мами, на мен нещо не ми е добре! Все едно кръвното ли ми е паднало, не мога да разбера. Лошо ми е и всичко ми се върти! Ужас, не зная какво ми става!  Sad

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Малката Надежда е голяма сладурана Heart Eyes
Теди_енева и аз имам същите болки(ако могат така да се нарекът)както ги описваш.аз не им обръщам внимание изобщо.
Иррра айде утре вечеда пишеш че имаш бебе Peace
pivanov звънни на доктора си и си измери кръвното
днес наистина  има някакво затишие.....

# 100
  • Мнения: 24
Нямам време да ви изчета, но само да напиша, че още съм 2 в 1. Приеха ме с контракции в МД но още ми е малко разкритието. При първа възможност ще пиша пак.
Ако има нови бебенца - да са живи, здрави и много щастливи.

# 101
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Здравейте! Влизам с новина: misheto17 е родила младеж 3350гр и 50см в 18.15ч тази вечер. Тя е добре! Да са живи и здрави и много щастливи!

Май това е първия августин.....

# 102
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Гита има и от 01.08  Peace

 Мама Cora е родила вчера на 01.08. своята прекрасна дъщеричка Гергана с прекрасните размери 3150г и 51см в болница Токуда. Родила е нормално и двете са добре  Hug  bouquet Честито и на Таткото който ми съобщи прекрасната вест   bouquet

Последна редакция: чт, 02 авг 2007, 20:15 от Megita

# 103
  • Мнения: 1 554
МОМИ4ЕТА

  КРОКИ ми писа днес тя ве4е е в болницата утре в 11,00 ч. и е секциото да и стискаме палци да мине нормално и да си гушка малкия бебок Hug

ЧЕСТИТО НА РОДИЛИТЕ МАМИ ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ БОНБОНЧЕТА

# 104
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Гита има и от 01.08  Peace

 Мама Cora е родила вчера на 01.08. своята прекрасна дъщеричка Гергана с прекрасните размери 3150г и 51см в болница Токуда. Родила е нормално и двета са добре  Hug  bouquet Честито и на Таткото който ми съобщи прекрасната вест   bouquet

Супер! Още една девойка! Да е много здрава и оправна!

Общи условия

Активация на акаунт