Към майките, които ще раждат в Тина Киркова

  • 2 450
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 53
И аз като цяло съм доволна от хигиената в болницата, наистина мият по няколко пъти на ден и пода, и тоалетната и банята, но може би понеже родих в един от най-топлите дни на лятото, не просто "видях" хлебарки, а си имаше доста. За съжаление, и аз съм от тези, които изпадат в ужас от тях-ами все пак лазят навсякъде, а до тебе е малкото бебче.Всъщност първия ден, когато беше най-топло, положението беше най-кофти, следващите 2 дни пак имаше, но по-малко. Може би наистина зависи от жегата.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 524
И аз съм чувала за тези "домашни любимци" в ТК, но аз не видях да има. Бях във ВИП стая на 5 етаж, двойна, и беше много чисто и даже персонала общо взето беше усминат  Laughing
Виж за друг проблем знам и дано нас ни отмине- стафилококова инфекция масово се "изнася" от ТК, уви ooooh!

# 17
  • София
  • Мнения: 44 120
ами то хлебарки има почт навсякъде не само в Тина Киркова...аз като бях не видях нито една де....вип-а най-вероятно няма да те спаси, аз  исках ВИП по др причини, но нямаше свободни....та не зависи само от теб дали би си взела...


Същото е положението и със стафилококите - единствената що годе гаранция да се резминете е болницата да е след ремонт....и в шейново и в майчин дом има (в последното най-много май се оплакват от стафилококи...)

# 18
  • Мнения: 7 418
 Раждах там в края на декември.Стоях във ВИП на 5 етаж.Беше пълно с ВИП-хлебарки във ВИП-количества. Laughing
 Дано това ви е най-големия проблем!Живи и здрави бебета ви пожелавам,преди всичко!  Hug

# 19
  • Мнения: 377
Раждах там преди два месеца - видях само една хлебарка. Странно! Доволна съм от болницата.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 735
Какви бяха хлебарчиците-черни или кафяви?От черните изпадам в ужас,а кафявите са ми само гнусни. newsm75

# 21
  • Мнения: 1 098
Така е, аз родих преди 2 седмици. Хлебарките ходеха по детските колички #Crazy

# 22
  • София
  • Мнения: 2 227
Какви бяха хлебарчиците-черни или кафяви?От черните изпадам в ужас,а кафявите са ми само гнусни. newsm75
Бях във ВИП - а на 5 -ия етаж. Хлебарките бяха кафяви. Имаше ги в изобилие и си щъкаха съвсем спокойно дори без да бързат! Rolling Eyes Sick Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 134
iskam da kaja neshto na vsichki pritesneni maiki:takmo rodih predi 3 god.pak v tina kirkova i kato me kachiha na 5 etaj i kato vidqh hlebarkite shtqh da povarna mnogo me e gnus,no go prejivqh ne bqha mnogo .problema beshe che bqhme na kvartira po tova vreme i tq beshe palna s hlebarki a ne bolnicata zashtoto v bolnicata si za 3 dni a posle trqbvashe da si gledam deteto s tiq gadove.i taka savsem sluchaino razbrah ot shefkata si togava za edin chovek koito praska za hlebarki i preparata e napalno bezvreden za horata.kato doide v kashti napraska v hladilnika v shkafcheto s drehite na deteto abe navsqkade i e napalno bezvredno kaza che dori go tarsqt v bolnicite pri novorodenite bebeta da praska i e mnogo efikasno.sega i iznenadata az mu kazah che mnogo me e gnus i sa mi gadni a toi znaete li kakvo mi otvarna:DA SI VIJDALA HLEBARKA NA LAINO?:i az sedqh kato gramnata i choveka mi obqsni che te hodqt kadeto e chistichko a ne po mizeriite i kolkoto ti e mrasna kashtata tolkova sa mrasni i hlebarchicite .taka che mili maiki ne se pritesnqvaite,samo ne polzvaite preparati protiv tqh zashtoto toi kaza che vsichko e mnogo silno toksichno i uvrejda nas i decata ni a za raid kaza che e kartofeno brashno Laughing Laughing Laughing

# 24
  • Мнения: 471
Раждах там през януари. Бях във ВИП на 5-тия етаж.............имаше хлебарки ама и те бяха бебенца Grinning

# 25
  • Мнения: 2 159
аз бях във ВИП и гадинките се разхождаха по нощното ми шкафче, но да ти кажа никак не ми беше до тях тогава Mr. Green

# 26
  • Мнения: 15
Аз родих там преди 4 месеца бях във ВИП на петия етаж за 5 дни не видях нито една гадина.горещо препоръчвам ВИП стая.

# 27
  • софия
  • Мнения: 25 467
Раждах там преди малко повече от година. Бях в обикновена стая на 2рия етаж. Раждането беше прекрасно, но 3те дни бяха отврат. А бях в отремонтирана стая. Абсолютен гнус - санитарките чистеха когато им скимне и само веднъж мога да кажа, че беше измита банята и тоалетната. През останалото време само се замазваше. Не искам да си спомням с какви видове се срещах...

# 28
  • Мнения: 3 634
И аз мисля да раждам там. Под ВИП разбирате само стаята или плащате всичко за раждането? Във ВИП-стаите бебето при вас ли спи?

# 29
  • Мнения: 2 818
И аз родих в Тина Киркова.Хлебарките са на всеки см! Те са част от персонала!

Помагат ли за кърменето?
 Joy

Общи условия

Активация на акаунт