Към майките, които ще раждат в Тина Киркова

  • 2 457
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 447
Здравейте, момичета! Преди една седмица родих в Тина Киркова и като цяло съм доволна, но искам да споделя нещо, което би ми се искало да знаех предварително - в родилното имаше доста хлебарки, според мен най-вече защото в стаите няма хладилник, а всяка родилка е "засипана" с храна от близките. Доколкото разбрах, във ВИП стаите има хладилници, така че, ако знаех , щях със сигурност да си взема. Успех на всички и най-лекото раждане ви желая!

Мила, честито бебче! Аз бях във ВИП-а и имаше хлебарки, но в банята между двата ВИП-А, в самата стая не видях. Преди да ме преместят в Двоен, бях в Единичен ВИП на друг етаж и нямаше нищо. Аз останах много доволна от всичко там!В момента,ако се не лъжа целия 5-ти етаже само ВИП-ове.
И аз мисля да раждам там. Под ВИП разбирате само стаята или плащате всичко за раждането? Във ВИП-стаите бебето при вас ли спи?

Не, не спи, но ако искаш може да ти го оставят, нокато цяло нон стоп си е при теб. В 10 го взимат да хо къпят, връюат го за кърмене и после го връщат в 6 Simple Smile Вип-а се плаща отделно от раждането.



И аз родих в Тина Киркова.Хлебарките са на всеки см! Те са част от персонала!

Помагат ли за кърменето?
 Joy

Определено НЕ  Cry

# 31
  • Мнения: 1 155
 И аз раждах там платих си за вип стая и не съм виждала хлебарки много съм доволна. Всъщност къде няма хлебарки?????????????????????????????? newsm78

# 32
  • Мнения: 4 447
И аз раждах там платих си за вип стая и не съм виждала хлебарки много съм доволна. Всъщност къде няма хлебарки?????????????????????????????? newsm78

В частните клиники няма  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 721
И аз бях в прословутите Вип стаи - в самостоятелна на втория етаж. Сега като се замисля, май само за това, че не видях нито една хлебарка съм си платила, защото друго Вип не забелязах в тези стаи. Не мога да повярвам, че някой в 21 век смята за Вип-услуга наличието на тоалетна и баня, които не са за 8 човека ooooh! Но да не се отплесвам.

(Ако има следващ път - в ТК не стъпвам!)

# 34
  • Мнения: 4 447
И аз бях в прословутите Вип стаи - в самостоятелна на втория етаж. Сега като се замисля, май само за това, че не видях нито една хлебарка съм си платила, защото друго Вип не забелязах в тези стаи. Не мога да повярвам, че някой в 21 век смята за Вип-услуга наличието на тоалетна и баня, които не са за 8 човека ooooh! Но да не се отплесвам.

(Ако има следващ път - в ТК не стъпвам!)

Мда, не беше кой знае какво прословутия ВИП, дори прозорците не са с алуминиева дограма и духаше от там. В идиничния си беше райско - сам - екстра! Grinning

# 35
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Когато преди 3 години раждах там,не видях нито една хлебарка. newsm78

# 36
  • Мнения: 7 420
И аз бях в прословутите Вип стаи - в самостоятелна на втория етаж. Сега като се замисля, май само за това, че не видях нито една хлебарка съм си платила, защото друго Вип не забелязах в тези стаи. Не мога да повярвам, че някой в 21 век смята за Вип-услуга наличието на тоалетна и баня, които не са за 8 човека ooooh! Но да не се отплесвам.

(Ако има следващ път - в ТК не стъпвам!)
  a само за 4-ма! Mr. Green

# 37
  • Мнения: 274
бях във ВИП на Тина Киркова , на 5тия етаж, от 26 до 30 януари. Беше единичен, беше супер, хлебарки=0!!!!
Понеже живея до ТК,  често гледам прозорците на стаята си с умиление...
Пожелавам го на всеки !!!

# 38
  • София
  • Мнения: 5 738
Аз тези дни ще съм там и ще разказвам!  Mr. Green
НАдявам се да има свободен вип ама да видим сега знам че е фул там!
В 7 месец лежах в патологията на 6 етаж и беше пълно с гадните кафяви хлебарки #2gunfire и си спомням че като ме изписаха дойде някаква фирма точно да пръска! Peace

# 39
  • Мнения: 724
Честито бебе!
Аз когато раждах в Тина Киркова нито една хлебарка не съм видяла,но бях в двоен ВИП и съм много доволна.

# 40
Здравейте, бихте ли ми казали каъв багаж си носихте в Тина Киркова за раждане. Предстои ми раждане там и ще ви бъда благодарна ако ми дадете съвет. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 2 069
Е тая гад може да ме откаже да раждам  Sick
Повече ме е страх от хлебаркте а не от самото раждане и болките ама то във всяка болница ги има  #Puppy dog

# 42
  • София
  • Мнения: 5 738
Здравейте вече родила Simple Smile
Само се включвам да кажа че бях в ВИП и нямаше нито една гадина Mr. Green ОСтанах много доволна от всички и всичко в ТК   bouquet

# 43
  • Мнения: 38
Здравейте, бихте ли ми казали каъв багаж си носихте в Тина Киркова за раждане. Предстои ми раждане там и ще ви бъда благодарна ако ми дадете съвет. Simple Smile

По принцип там има залепен списък, но ще карам по памет - джапанки(не чехли), превръзки за родилки, неразпечатан пакет памперси, мокри кърпички, прибори за хранене, чаша, кърпи за ръце и лице, връхна дреха, чорапи, бельо, т.хартия.
Ако се сетя още нещо ще ти пиша.
Пък и да забравиш нещо - не се притеснявай - ще ти донесат.
Леко раждане

# 44
  • Мнения: 984
Jakkki най-важното когато отидеш да раждаш са документите /направление за хоспитализация, обменна карта, лична карта/, сапун + кърпа /за след клизмата/, джапанки които да стават за баня, телефон, ластик за коса /ако ползваш/. Всичко останало могат да ти го донесат по-късно.
Основните неща които трябват за след раждането ти ги е написала sisinko
Леко раждане и да се похвалиш със здраво бебче  Hug

Общи условия

Активация на акаунт