Брак по сметка!

  • 2 942
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
Брак по сметка - не разбирам. Това значи да живееш с човек, който не предизвиква любов в сърцето ти............ не, не мога да си го представя даже Crazy.

# 16
  • Мнения: 25 619
По сметка!  Flutter
По любов вече го пробвах, я да проверим как е и другият вариант.  Wink  Money
Уф, сега и аз ще трябва да пускам тема, в която да се мъча да си пласирам мъжа!  ooooh!

# 17
  • Мнения: 765
Аз не бих се влюбила в човек , който да не ме кара да се чуствам сигурна - казвам сигурна , не богата . Няма сляпа неделя , няма това - онова , ако не може да се оправя и е "без пукнато евро" , виси ми на врата , не подхваща работа и се чуди как да свърже двата края , няма да си разменим халки със сигурност , нито ще се влюбваме .  Grinning
 

# 18
  • Мнения: 6 167
А това, че си в брак по сметка означава ли че съвсем никакви чувства нямаш/ или мразиш?

# 19
  • Мнения: 5 468
ако не може да се оправя и е "без пукнато евро" , виси ми на врата , не подхваща работа  
Такъв и аз не бих изтърпяла Naughty

# 20
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
А това, че си в брак по сметка означава ли че съвсем никакви чувства нямаш/ или мразиш?

В пове4ето слу4аи даже не разбират 4е се женят по сметка....Ореолът около богатството вклю4ва и някакво влюбване,предполагам........Но в кое то4но се влюбват,май е трудно да дефинират Thinking

# 21
  • Мнения: 765
А това, че си в брак по сметка означава ли че съвсем никакви чувства нямаш/ или мразиш?
Може би не - казват че такива бракове оцеляват , а без чуства няма как да стане според мен  Thinking .
Мисля че някои хора си "правят сметката" в добрия смисъл - как точно искат да протече живота им . Не знам дали се изразявам разбираемо - просто понятието "брак по сметка" не вклюва само пари , така мисля .

# 22
  • Мнения: 4 451
Ох, този мой непоправим романтизъм ще ме съсипе някой ден. Mr. Green По любов и даже от пръв поглед, плийз! Mr. Green

# 23
  • Мнения: 6 167


аз мисля, като барбалекс, всъщност. сляпата неделя ме е 'удряла' само веднъж, човека си беше даже премного заможен, което се яви прът в колелата, беше решил, че всички жени го преследват, а това е мисия невъзможна да се оборва.  Laughing
както и да е - мисля, че в кой се влюбваме зависи и от нас.   
един психиатър ми каза, че любовта е нещо, като торбичка със злато, която даваме на който решим, в момента, в който решим.
после си я взимаме и я даваме на друг... и така до окончателния избор, правилния човек.
нещо такова беше обяснението.

# 24
 Rolling EyesЩом трябва ще поясня: По сметка има интереси няма чувства,има и съответните права и задължения #Crazy

# 25
  • Мнения: 3 423
Любовта е любов, що винаги
трябва да се погубва с брак...

# 26
  • Мнения: 765
Rolling EyesЩом трябва ще поясня: По сметка има интереси няма чувства,има и съответните права и задължения #Crazy
Ами така звучи гадно и елементарно ,   мисля , че човек поставен в нормална ситуация , без да е притиснат от крайни обстоятелства , не би се съгласил , освен ако няма планове да се разведе пак по сметка , или да остане вдовец/а  Grinning

# 27
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Брак по любов. За това гласувам. Peace
Но парите също са важни.
Англичаните имат една поговорка/по памет цитирам, но смисълът е точен/:когато бедността пропълзи под прага, любовта излита през прозореца".

# 28
  • Мнения: 2 792
Rolling EyesЩом трябва ще поясня: По сметка има интереси няма чувства,има и съответните права и задължения #Crazy
От време оно, това са едни много добре реализирани бракове, династии са се придържали към тази традиция, явно не случайно, по любов е за лаици и експериментатори.
 Както казаха и по-нагоре, въпросът повече седи, какви са ти приоритетите, няма точно формула.

# 29
  • Мнения: 2 353
  По принцип много рева на любовни филми, но брака по сметка е не по-тъп от брака с пълен задник, в когото си влюбена, бил той и беден. Ако се е героинята се е хванала с него, защото има "страшни очи" е не по-умна от онази, сметкаджийката.

Общи условия

Активация на акаунт