Някой да вземе мъжът ми поне за тази вечер

  • 3 087
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
Ще го ползваме като дистанционно Twisted Evil Пу за мен голямото копче  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 471
Не пие, и е хубавичък. Ама полудява като купуваме нещо. Давам пример:
Бяхме гаджета и отиваме да си купи панталон. Божеееееееееееееееее премери всички възможни, ходи патешката, кляка, става, хареса някакви.......... забрави кои точно бяха, почна от начало............. аз излезнах от магазина
Купи някакви, аз откачих, продавачката горканка - не знам

# 17
  • Мнения: 5 468
Моля, пратете снимка на трактора му.

# 18
  • Мнения: 1 150
Моля, пратете снимка на трактора му.

 Joy Joy Joy

С или без тракториста, уточнявай моля те

# 19
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
моя е така с поръчването в ресторант. искам това, това какво е, как се приготвя, ама хубаво ли е, айде донесете ми го, всъщност не го искам, а това какво е, а хубаво ли е..... и пр. да потънеш в земята малко е....... Sick

# 20
  • Мнения: 2 495
Не пие, и е хубавичък. Ама полудява като купуваме нещо. Давам пример:
Бяхме гаджета и отиваме да си купи панталон. Божеееееееееееееееее премери всички възможни, ходи патешката, кляка, става, хареса някакви.......... забрави кои точно бяха, почна от начало............. аз излезнах от магазина
Купи някакви, аз откачих, продавачката горканка - не знам
Лелееее, развеждай се веднага Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 2 013
Ако може да оправя перални - веднага го взимам! Лично ще дойда да го взема и ще го върна после цел-целеничък. Даже ще му платя за услугата Crazy

# 22
  • Мнения: 2 471
Когато бях бременна, си купувахме нещо си, пак техника... Стояхме в магазина около 1-1.30час Добре, че ми стана лошо та си купихме нещо, щото сигурно още шяхме да си стоим там

# 23
  • Мнения: 2 550
Дай снимка и ще ти кажа дали ще го взема

# 24
  • Мнения: 25 620
Е, взе ли го някоя човека или не в крайна сметка?  newsm78

Забравих да ви кажа, че в ДиС има много по-атрактивна оферта! Мъж без никакви кусури, грижовен баща, влюбен в жена си, а пък тя не го ще.  Crazy
Юруш, народе, на мръвката!  Joy

# 25
  • Мнения: 2 353
  Абе красив, такъв, онакъв, ама не пие. Аз категорично отказвам да поканя такъв човек у нас, по било и за една вечер Naughty

# 26
  • Мнения: 393
Дай да ти пратя моя.  smile3515.
Давам ти го заедно със зелената му карта  smile3532
Ще ме издирваш с Интерпол да си го взема обратно.
Твоят е бледо подобие на моето съкровище.
Днес ми идеше да го заколя-бавно и мъчително за него.
Приготвил юнака ДВЕ страници списък, какво да се се вземе за 3-дневната ни почивка на къмпинг. До тук-добре.
Изпили ми нервите, че аз ще пътувам с БЕБОКА един ден по-късно-ами на работа съм. Преглътнах, преброих до 1000. Преди малко ми се обади, какво СА ЗАБРАВИЛИ  #2gunfire (добре че не е забравил някое от децата  Mr. Green).
Забравено:
1. ХРАНА smile3532 (но не е забравил риболовните си боклуци);
2. примус и грил
........................
Поръчки- да "отскоча" до магазина и да напазрувам
fight fight fight (от "а" до "я").
Не стига и това, ами от "прословутия" му списък го няма (взел го е с него) и сега трябва да гадая  или да хвърлям боб, какво по дяволите още е забравил smile3511 (последният път беше забравил втората палатка и спални чували за мене и щерката-иначе имаше списък какво трябва да взема fight)
Та, ако на твоя проблема му е само в телевизора-ВЗИМАМ го, но ти пращам моето съкровище (без рекламации  smile3532)
Лек ден  bouquet

# 27
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Ами този мъж като си избира панталоните толкова време, чудя се как  ли те е избрал тебе/ с клякане , лягане, подскоци, лазене и .........../. Вероятно си най-специалната на света! Laughing

# 28
  • Мнения: 2 108
Ами този мъж като си избира панталоните толкова време, чудя се как  ли те е избрал тебе/ с клякане , лягане, подскоци, лазене и .........../. Вероятно си най-специалната на света! Laughing
точно това си мислех и аз

# 29
  • Мнения: 18
Ами този мъж като си избира панталоните толкова време, чудя се как  ли те е избрал тебе/ с клякане , лягане, подскоци, лазене и .........../. Вероятно си най-специалната на света! Laughing
hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт