Кога ще ми кажат пола на бебето?

  • 7 044
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • Благоевград
  • Мнения: 84
На мен ми казаха на 3D - мисля, че беше 20-та седмица.Малката постоянно се въртеше и нямаше проблем да се види.Моя преглед продължи 1 и 40 минути и струваше 30 лева.Всичко е записано на диск. Simple Smile

# 61
  • София
  • Мнения: 3 443
На мен ми казаха пола в 4-ти месец, а в 5-ти към края на 3-Д нямаше никакво съмнение.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 443
Полът се вижда от 12 г.с.!!!! Зависи обаче от лекаря, апаратурата и най-вече от позата на бебенцето Simple Smile На мен ми казаха в 14 седмица момче! И беше на сто процента. Най-точната диагностика се прави на 2Д, не се заблуждавайте с тези 3Д "измишльотини"  Crazy Дори и да не се види пишка или дудка, след 12 седмица могат да се видят яйчници , така че...

Ходете при специалисти..  Peace

# 63
  • SOFIA
  • Мнения: 158
Здравей!Аз ходих в 19 -та с. при доц. Томова на 3D - 80 лв. Тя каза че ще е момиче.

# 64
  • Мнения: 313
Мисля, че наистина зависи от позицията на бебето. На мен ми казаха в 21 седмица със сигурност, но месец преди това докторът каза, че се вижда.

# 65
  • Мнения: 990
В 4 месец ми казаха ,че едното бебе със сигурност е момче , за другото не знаеха , защото постоянно се обръщаше.До последно беше изненада .В крайна сметка имам две момчета  Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 1 524
Съобщиха ми в 18г.с - дано не са сбъркали, че всички дрешки са розови  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 3 069
Препоръчвам ти д-рВиолета Димитрова.
В МЦ Фемина.Ще ти направи много щателен преглед и пола на бебо ще ти каже.юПрегледа варира между 30-50 лева.

# 68
  • Мнения: 183
Днес ще ходя да гледат бебчо на 3 Д ... Според Вас дали ще ми кажат какъв е пола?

# 69
  • София
  • Мнения: 5 658
Зависи кой лекар ще гледа и на каква апаратура. Моят лекар никога не каза "крие се, обърнало се е на другата страна, не се вижда". Ползва съвременна и качествена апаратура. Но пък в ЖК в поликлиниката така и не видяха нищо до последно, все апаратът не беше настроен (той и без това си е някакъв ветеран, достоен за музей по гинекология) или нещо друго беше проблем.

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Казаха ми чак в края на 7я месец,но и аз не бях толкова любопитна.Преди това все не се виждаше.

# 71
  • Мнения: 4 300
Зависи и от лекаря, и от техниката, и нах вече от това как се е завъртяло бебето. Има случаи когато никой не може да каже.
Добрата новина ( ако ти е толкова важно да знаеш пола) е че има кръвен тест, около 40-50 лв струва. Взема се кръв от вената и ти казват пола. Ако не се лъжа правят го в Майчин дом в София. Сигурността е 100%.

# 72
  • Мнения: 22
Кръвния тест го правят и в Тина Киркова доколкото знам го правят и в Токуда. 

# 73
  • Мнения: 701
Зависи и от лекаря, и от техниката, и нах вече от това как се е завъртяло бебето. Има случаи когато никой не може да каже.
Добрата новина ( ако ти е толкова важно да знаеш пола) е че има кръвен тест, около 40-50 лв струва. Взема се кръв от вената и ти казват пола. Ако не се лъжа правят го в Майчин дом в София. Сигурността е 100%.

От края на 5 месец до 9-я в зависимост от майсторлъка на лекаря и техниката му.

# 74
  • Мнения: 229
На з д ми го казаха в 20 седмица - момче.Имам го на снимка

Общи условия

Активация на акаунт