Кога ще ми кажат пола на бебето?

  • 7 031
  • 96
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 420
Нашето бебче го познаха, че ще е момиче в 22г.с.. Лекарката беше абсолютно сигурна. Зависи как е застанало бебчето.  Laughing

# 46
  • София
  • Мнения: 3 123
на мен ми бяха познали още в 14-та седмица с обкновен ехограф.

# 47
  • Мнения: 781
Извинете ме,че ползвам темата,но някой знае ли къде в Пловдив има 3Д ехограф?
В хирургиите и е 70 лв.

# 48
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 На мен пък не ми пукаше какво е,да е живо и здраво.За каката до последно бях казала,че не искам да знам,разбрах какво е когато се роди.За малката доктора се изпусна,не че позна де  Mr. Green.До последно 3 лекари твърдяха,че е момче.Ама тц,роди се прекрасна ,малка принцеска. Hug

# 49
  • Мнения: 1 372
Доколкото съм чувала и чела, полът на бебето може да бъде разпознат от броя на ударите на сърцето му! Има закономерност която гласи че до определена стойност / извинявам се че в момента не мога да конкретизирам точно каква беше скалата/ бебето е момиче или момче! И аз нямам търпение да разбера, макар че имам предчувствие че ще е момиче, но пък в крайна сметка единственото което искам е да е живо и здраво, пък какъв пол е няма такова голямо значение!

# 50
  • Мнения: 1 919
на мен ми казаха в 4 месец

# 51
  • Мнения: 4 111
Доколкото съм чувала и чела, полът на бебето може да бъде разпознат от броя на ударите на сърцето му! Има закономерност която гласи че до определена стойност / извинявам се че в момента не мога да конкретизирам точно каква беше скалата/ бебето е момиче или момче! И аз нямам търпение да разбера, макар че имам предчувствие че ще е момиче, но пък в крайна сметка единственото което искам е да е живо и здраво, пък какъв пол е няма такова голямо значение!

Това е вярно - при мен по този метод познаха пола  в 9 г.с., писах на първа страница.

# 52
  • Мнения: 674
На мен в 13 г.с. /преди 2 дни/ ми казаха че е момиче  Crazy
Ама като изчетох темата,май-май... неможе да се разчита.

# 53
  • Мнения: 5 391
Честит рожден ден на Алекса!  bouquet

# 54
  • Мнения: 1 477
На мен в 13 г.с. /преди 2 дни/ ми казаха че е момиче  Crazy
Ама като изчетох темата,май-май... неможе да се разчита.
Определено не може а пак и е неприятно да се настройваш за едно и накрая...9 месеца ме убеждаваха че ще имам момиче-резултата е че синът ми спи в розова стая в розово легло и до скоро носеше розови дрешки

# 55
  • Мнения: 1 092
Още в 16 г.с. ми казаха пола - МОМИЧЕ.То беше една радост,едно чудо newsm44/каката много искаше сестричка/.Но в 29 г.с. отидох на преглед по спешност , че имах контракции и доктора ни сюрпризира - чакате МЪЖ - 100% гаранция[smilie=smile3533.gif]

# 56
  • София
  • Мнения: 3 271
Отидох на 3измерен в МЦ"Фемина", при д-р Марков в 18г.с. , срещу 50лв, за фетална морфология ми каза и пола на беба Hug

# 57
  • Мнения: 22
Направи изследване на x и y хромозомите. На мен не можеха да ми кажат заради позата на Бебчо какъв му е пола и със изследваното се установи че е мъж с точност 99.8% мисля че беше около 35-40лв изследването.     

# 58
  • Мнения: 3 478
На мен и двата пъти в 16та седмица ми казаха, така че ако бебето позволява досега определеное можело да се предвиди. Най-сигурният начин да разбереш ако док не може да ти каже е кръвен тест. Кокло струва обаче незнам.

# 59
  • Мнения: 3 416
А има ли случаи някой да е объркал пола на 3D?

Общи условия

Активация на акаунт