Режим на Пиер Дюкан - 16 част

  • 23 283
  • 622
  •   1
Отговори
# 405
# 406
  • София
  • Мнения: 3 090
Зен, пий го към 10 ч. вечерта, ще те изкара на сутринта. Гледам и лентичката, на финалната права си  smile3501 От колко време дюканстваш?

# 407
  • Мнения: 5 873
благодаря Деничке.

# 408
  • Мнения: 2 897
И в разни форуми се зачетох - то едни евентуални диагнози, изследвания.........
Отказвам се да чета по темата, само се шашкам.

# 409
  • Мнения: 5 873
И в разни форуми се зачетох - то едни евентуални диагнози, изследвания.........
Отказвам се да чета по темата, само се шашкам.
стига дее,що се травмираш излишно.намери си по-приятно четиво. Flutter

# 410
  • Мнения: 2 897
Мисля да почета икономически новини.

# 411
  • Мнения: 465
Зен, пий го към 10 ч. вечерта, ще те изкара на сутринта. Гледам и лентичката, на финалната права си  smile3501 От колко време дюканстваш?
Кри на 6 .07 правя три месеца ,но и аз съм си определила по-малки цели за да не се плаша ,иначе съм нисичка и дори 65 ще ми е много като кг ,но да стигна до там  newsm44  и момичета не се тормозете с разни гадости /то сигурно икономическите също не са по-приятни ама... Joy

# 412
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
Аз пък чета Хари Потър в нета, нямам търпение да излезе на бг на книга ,затова се блещя на монитора  Shocked

# 413
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
 Hug
Denichkata  крема сиренцето е супер. Сега като знам какъв е етикета бързо го намирам.  Mr. Green
Само кашкавала ми се губи, но ще открия и от него.
Друго няма с какво да се похваля.
Някой пишеше за "спукания  балон-" не е толкова фатално, почти всички сме  го правили. Embarassed
Вещи не знам как четеш, аз след час пред компютъра , получавам главоболие. #Crazy
Печатам всичко и тогава  smile3529

# 414
  • Мнения: 2 897
Аз нискомаслени кашкавал и сирене на Маджаров намерих, Тиси, само крем сирене и катък.
Намерих 40% по-нискомаслен кашкавал, ама не на Маджаров, не помня марката, чужда беше. Имаше 250 калории. Тия дни ако ходя пак до Кауфланд ще проверя специално.
Имаше и обезмалсена извара на Дядо Либен, ама аз не я харесвам, прилича ми на... И аз не знам на какво. Точно на нищо.

# 415
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
Тиси, аз денонощно съм пред компютъра, добре , че нищо ми няма, иначе не знам как бих могла да преживея.
Аз намерих нискомаслен кашкавал на Маджаров, но честно казано 15 лв. за кило ми се видяха много. Купих си извара и е   Sick Sick Sick Само си развалих яйцата с нея и не можах и тях да изям  #Cussing out

# 416
  • Мнения: 2 897
Извара признавам само насипна (от ЦБА), вакумираната е боклук.

# 417
  • София
  • Мнения: 3 090
Аз пък чета Хари Потър в нета, нямам търпение да излезе на бг на книга ,затова се блещя на монитора  Shocked
До къде стигнаха с превода? И аз нямам търпение...
на 6 .07 правя три месеца
Не разбрах newsm78 На 6.8. ли правиш три месеца или ги направи на 6.7? Ти май беше преди мене, аз на 22.8.правя 4 месеца
Извара признавам само насипна (от ЦБА), вакумираната е боклук.
Насипната е най-вкусна, аз я купувам от Пикадили.

# 418
  • София
  • Мнения: 3 090
Добричка  Hug кажи как си

# 419
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
Аз пък чета Хари Потър в нета, нямам търпение да излезе на бг на книга ,затова се блещя на монитора  Shocked
До къде стигнаха с превода? И аз нямам търпение

До 8 глава.

Общи условия

Активация на акаунт