Кое е най- шантавото ЛС, което сте получавали във форума от непознат потребител?

  • 11 846
  • 244
  •   1
Отговори
# 105
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ами една форумка ми се обясни.........?Почувствах се много странно! #Crazy

Ами, с този секси слон  Crazy

# 106
  • Мнения: 4 392
Аз имам 3 странни ЛС от човек който никога не съм виждала.
Настояща съпруга на мое бившо гадже, с което не сме се чували и виждали от поне 4 год.
Изобщо не знаех нищо за него и изведнъж, съпругата му ме намира в този форум. /доколкото знам още не е майка, а и двамата са в САЩ/
Л С бяха отговор на мое мнение в форума, това ме накара да се почуствам следена, стана ми гадно.
Сега знам, че всяко мое мнение се чете от нея и затова ми е гадно да пиша и много рядко го правя.
Да не си изтипосала мъжа и в онази тема за ... (по - добре да не казвам Blush..) ?
Гадно е това със следенето? Явно си няма друга работа..

"не, я, ли хвана вече тая пеперуда"
Точно така бъркаше в очите на форумките мухата на Кифлата. hahaha

# 107
  • Мнения: 5 468
Ох, а аз имах поредица от ЛС-та по повод на това: една форумка споменава в тема, че кара Сеат Ибиса. На майтап написах вица: -Аз карам Сеат Ибиса; -Аз пък карам Мерцедес- иби са ти!  Grinning
Леле мацката откачи- "как може, ти си модератор, какъв е този език, недопустимо, не търпя цинизми, завистница, простачка, идиотка..."  Shocked Joy
Joy Joy Joy eeee, модератор така да говори - нередно, нередно!

# 108
  • Мнения: X
Чак шантави,не...но странни....например,веднъж в три през нощта ми пристигна едно ЛС,в което непозната за мен потребителка ме питаше дали знам колко грама е един пакет амонячна сода...отначало помислих,че е грешка/щото аз в Готварския почти не се вясвам...или само чета от дъжд на вятър/,после видях в подписа й,че момичето живее извън Бг и  приех запитването на сериозно,че чак си прерових шкафовете за да и отговоря.......А ,иначе съм имала неблагоразумието да вляза в конфликт в отчетни....е там какви съобщения последваха Shocked...но трудно могат да се преразкажат...че бяха едни пространни и толкова сложни за разбиране...../а се оказа и ,че имам доста ревностни почитателки, следящи цялостното ми форумско творчество/

# 109
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
А ,иначе съм имала неблагоразумието да вляза в конфликт в отчетни....е там какви съобщения последваха Shocked...но трудно могат да се преразкажат...че бяха едни пространни и толкова сложни за разбиране...../а се оказа и ,че имам доста ревностни почитателки, следящи цялостното ми форумско творчество/

Аз,моите от въпросната потребителка си ги пазя като очите Mr. Green

# 110
  • Мнения: 27 524
Имаше някаква дама. Хем ме обиждаше, хем беше супер поучителна, хем се правеше /или може би беше/ на супер ерудирана и начетена, не знам, но жената определно имаше проблеми. Беше се регистрирала само, за да отговори на мой постинг и след явното ни несъгласие по темата ме засипа с обидни, странни и явно откачени лични бележки. Опитах да отговарям адекватно, но се видя, че си имам работа с пълно хахо и бих отбой. Персоната повече нито писа, нито се появи другаде. Не пазя бележките, ника го спестявам.  Peace

А иначе съм получавала и други шантави, луд народ да искаш във виртуалното пространство  Laughing

# 111
  • Мнения: 4 053
Ами една форумка ми се обясни.........?Почувствах се много странно! #Crazy

как така  newsm78

# 112
  • Мнения: 7 716
Аз един път получих от нова потребителка съобщение: "Влез в чата, че искам да си поговоря с някой".
Естествено не реагирах и последва второ с луд скандал -  защо не съм влязла в чата веднага, как не ме е срам, че не съм и обърнала внимание, колко съм високомерна, безотговорна и т.н. Mr. Green

# 113
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Ами така! Много те харесвам и искам да се запозная с тебе -и бла-бла-бла!!
Четяла ме от самото начало и не помня още какви неща, но на мене ми стана кофти и го изтрих!
Жалко , че не го запазих ЛС, ама за какво ли ми е?? newsm78

# 114
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
със сигурност е техническа грешка, но:
Супер.
Ето домашен-920 ** **,К*** се казвам.
И мобилен- 0899 ** 99 **
писах и че това вероятно не е предназначено за мен и някой го очаква и ... просто да го прати отново на правилния човек. В първият момент обаче бях  Shocked

# 115
  • Мнения: 188
Да не си изтипосала мъжа и в онази тема за ... (по - добре да не казвам Blush..) ?
Гадно е това със следенето? Явно си няма друга работа..


Не съм писала нищо за мъжът и.  newsm78 Още не мога да разбера как ме намери в този форум.
Аз пишех  основно в "отчетни". Откъде ми знае ника, как ме позна ...  newsm78
Аз не знам нищо за бившите на мъжът ми, а и не ме интересуват, нали са бивши.
Изобщо не ми е хрумвало да ги търся.
А и мъжът и вече от 4г. не ме интересува, а и не съм го чувала. Имам си семейство, обичаме се.

# 116
  • Мнения: 4 392


Не съм писала нищо за мъжът и.  newsm78 Още не мога да разбера как ме намери в този форум.

Хич не се чуди. Мен една потребителка ме разконспирира вече в два форума. Shocked Явно съм като отворена книга за хората. Rolling Eyes И то само по писанията ми тук. А иначе не се познаваме лично. Thinking

# 117
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Шантави не съм получавала никога. Но пък имах няколко полезни от мои приятелки и съученички, които ме намериха и ми писаха  Peace

# 118
  • Мнения: 918
 В някаква тема, за изневярата, след неНам колко страници спорове, написах на шега, че за мен аналният секс не е изневяра. Получух ЛС, от някакъв господин, че съм много интелЕгнтна жена и той също обичал разнообразието. Crazy Даже не бях мяркала ника-МУ в темата, но много се смях.

# 119
  • Мнения: 4 392
В някаква тема, за изневярата, след неНам колко страници спорове, написах на шега, че за мен аналният секс не е изневяра. Получух ЛС, от някакъв господин, че съм много интелЕгнтна жена и той също обичал разнообразието. Crazy Даже не бях мяркала ника-МУ в темата, но много се смях.
Някои не разбират от майтап. Rolling Eyes Приел го е като покана! hahaha

Общи условия

Активация на акаунт