За млякото Данонино

  • 14 180
  • 111
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 164
Данонино като го пуснаха вече Крис имаше годинка, тъй че не е било на избор или преценка. Той го обожава.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 457
Само веднъж купих Данонино, но не ми хареса. На детето също. И аз избягвам всички продукти на Данон.

# 47
  • София
  • Мнения: 9 903
Марката Данон под всякаква форма не е част от нашето меню. Това не е мляко.
И при нас е така.Единственно за себе си понякога купувам Активия мюсли Embarassed-вкусно е,да му се не види.Само дето не е кисело мляко.

# 48
  • Мнения: 1 233
Дадох й към година и 2 месеца, но тя не го хареса и не иска да яде.

# 49
  • Мнения: 5 026
Днес се чудих дали да купя, но ще взема, на 1г6м е. Иначе Данон и аз не купувам.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 10 835
Тереза пък си умира за него.Обаче сме със запек и сега като прочетох че и то действа в тази насока май ще и го спирам.

# 51
  • Мнения: 3 886
Не яде краве но само данонимото го обожава Peace

# 52
  • Мнения: 1 672
аз на опаковката прочетох че пише след 1 годинка



# 53
Ами голямата кака яде данонино newsm53 newsm53 и го обича много Two Hearts newsm10 а малката е на 8 месеца е малка за да яде такова smile3518 smile3518 smile3518

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
След 1 година  Peace

# 55
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
а малката е на 8 месеца е малка за да яде такова smile3518 smile3518 smile3518

 Ха сега пусни и няколко сълзи, че и луканка не може още да яде.

  Често купувам от това мляко , детето ми го харесва.

# 56
  • Мнения: 451
Давам го от 2 месеца насам, но не повече от 2 пъти седмично.По- рано не ми е хрумвало, не че не е могла да го яде.

# 57
  • Мнения: 5 178
За над годинка е .. но моя син не го харесва, ял е 2 пъти .
За сметка на това с удоволствие яде на Мегле и Campina (oсобено това с черешите) В тези двете има и плод, докато Данонито си  е само с боичка..
Данон имат най-ужасните млека и НЕ купувам..

# 58
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Един единствен път съм дала Данонино...струва ми се тъпо да давам толкова пари за 4 лъжички крем...а и на този етап не съм дала ягода и малина на на кутийката пишеше, че съдържат и парчета плод  newsm78).

# 59
  • Мнения: 5 178
Един единствен път съм дала Данонино...струва ми се тъпо да давам толкова пари за 4 лъжички крем...а и на този етап не съм дала ягода и малина на на кутийката пишеше, че съдържат и парчета плод  newsm78).
Danonino мога да го сравня само с "плодовите" млека на Виталакт, понеже си от Варна ще ме разбереш Simple Smile
А парченца плод  newsm12

Общи условия

Активация на акаунт