За млякото Данонино

  • 14 173
  • 111
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 447
А всъщност Дадонино в България какво го водят? Йогурт ли? Защото то си е fromage frais, не е кисело мялко, нито йогурт.

Кисело мляко.  ooooh!

# 91
  • Мнения: 2 897
Н е мисля, че го водят кисело мляко, даже в рекламата не го споменават Thinking

# 92
  • Мнения: 24 467
Вероятно затова, защото продуктът fromage frais не е познат у нас като специален вид с наименование, не е наименован конкретно в рекламите /поне аз не съм чувала като да го водят било като кисело мляко, било по друг начин/.

# 93
  • Мнения: 27 524
То няма преводна точна дума, може би затова не уточняват. Но ако се прави у нас, с наши продукти, откъде взимат тогава фромаж фре-то?  Thinking Взимам му в София, на гъстота е същото, на вкус не знам  Confused

# 94
  • Мнения: 2 897
И на вкус е много приятно, но аз всъщност не съм опитвала оригиналното и не знам Confused

# 95
  • София
  • Мнения: 15 270
Карам на спомени в момента..... Данонино-то не беше ли на основата на извара?  newsm78

# 96
  • Мнения: 24 467
Абе довечера ще отида да купя пак и да разгледам подробно записаното за съдържанието.

# 97
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Карам на спомени в момента..... Данонино-то не беше ли на основата на извара?  newsm78
И аз имам спомен за извара и сметана.

# 98
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

          JoyНа вас силната смяна в атмосферното налягане ли започна да ви действа.Стига сте се вманиачавали.

       DANONINO - Млечен продукт.... с еди какви си плодове.Съдържа фина хомогенизирана извара от краве мляко(фреш чийз), сметана, захар, 2,8%, пюре от ктуши и праскови, млечен протеин, глюкозо-фруктозен сироп, калциве цитрат, калциев фосфат, витамин Д.Натурално-идентичен аромат.

# 99
  • Мнения: 24 467
Таман щях да чета това довечера. Значи- извара и сметана с плодов микс и подсладител. Ми нищо лошо не виждам аз.

# 100
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Таман щях да чета това довечера.

 Ами аз го преписах за да не ходиш да купуваш млякото зарди едната тема тук Simple Smile

# 101
  • Мнения: 24 467
О, не е само заради темата, ако беше заради нея щях просто да отида да си почета в някой магазин. Ние си го хапваме, това е основният ни мотив при правенето на покупки от този сорт.  Laughing

# 102
  • София
  • Мнения: 15 270
Иво пък е пощурял с тези магнитни стикери, които сега вървят с Данонино-то.
Вчера изяде 5 кофички. Само и само да свърши и да купим нови.  Crazy

# 103
  • Мнения: 814
Иво пък е пощурял с тези магнитни стикери, които сега вървят с Данонино-то.
Вчера изяде 5 кофички. Само и само да свърши и да купим нови.  Crazy
Да, мисля че промоцията им е симпатична. Ние сме кажи речи 2 пъти по-малки, но синът ми също си ги търси в опаковката и ги лепи по хладилника  Joy Wink

# 104
  • Мнения: 6 444
Много се чудя дали да го там това Данонино-голяма реклама,голяма нещо...

Общи условия

Активация на акаунт