За млякото Данонино

  • 14 188
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 756
е то от това , което сте писали излиза че си е много добре дори  и след като прочетох и съставките му .Благодаря ви на всички , сега поне имам представа за какво става въпрос.

# 106
  • София
  • Мнения: 17 596
Ха-ха, а не погледна ли надписа "Платено Съобщение"?

# 107
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Прочетете малко повече информация и не вярвайте сляпо на етикетите... ако ви интересува де.

# 108
  • Мнения: 6 446
Прочетете малко повече информация и не вярвайте сляпо на етикетите... ако ви интересува де.
На етикетите към темата или на етикетите на млякото?
Извинявай за тъпият въпрос,но не схванах..

# 109
  • Мнения: 27 524
На етикетите към млякото има предвид Рени   Peace

Темата, ако вляза в нея в тази насока, относно етикетите и изобщо готовите храни, ще стане хипер необятна, спорна, трудна и оспорвана. Принципно съм съгласна с Рени, но има още много странични фактори и дадености, които, в живота в града, сред магазини и изобщо в 21 век е адски, адски трудно, да не кажа почти невъзможно, да пренебрегнеш и превъзмогнеш.  Confused

# 110
  • Мнения: 5 940
е то от това , което сте писали излиза че си е много добре дори  и след като прочетох и съставките му .Благодаря ви на всички , сега поне имам представа за какво става въпрос.
Фактът, че 80 процента от писалите в темата дават на децата си подобни на Данонино млекца, означава ли, че млякото е прекрасно? И въобще опитвали ли сте тези млекца? Направете опит, подквасете вкъщи мляко, добавете плод, извара, опитайте. Сравнете.
Вече все по-трудно ми става да опазя синът ми от някаква масова консумация на боклуци. Навред децата хапват зрънчовци, "данониновци", солети и т.н. И това, защото просто си приспиваме съвестта, успокоявайки се една друга, че  това е реалността. Става въпрос за бебета, все още е в наша власт да им определяме хранителния режим.

# 111
  • Мнения: 339
Аз го давам след като мина годинка и то рядко, сега вече по-често защото ги харесва. Сигурно не са толкова полезни и са пълни с консерванти, но кое не е в днешно време. Ако живееш в грда от къде да вземеш истинско мляко за да му подквасиш(аз на това коетого продават разни бабки по улиците не вярвам). А то данеби само в Данониното да има консерванти? Месата ги внасят от каде ли не и са натъпкани с консерванти и антибиотици, ама ги готвим всеки ден.

Общи условия

Активация на акаунт