Преброяване на МАРТенските мамчета

  • 11 443
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 621
миризмите са ми най-големия проблем , а не напълнявам защото в момента ям само праскови друго не понасям , отказах и цигарите естествено , но те изобщо не ми липсват .И аз незнам как ще се справя със съня имам чувството че мога да спя по 24 часа и не ми се ходи на работа ......

# 16
  • Мнения: 4 406
и мен ме дразнят миризми.... от афтършейва на мъжлето направо ми се повдига, а аз лично му го избирах преди да забременея. как ми се е извратило обонянието, направо не е истина!
за килата- задържам фронта, все още се колебая плюс минус 1 кг. с първата бременност качих само 10 кг и сега се амбицирам да са по- малко дори...

# 17
  • Мнения: 57
хайде и аз. аз открих много добър лек срещу постоянната ми сънливост - СПЯ!  Grinning Laughing лягам си с кокошките към 10 (ако въобще издържа до толкова късно) и ставам в 7:30.  то се подразбира, Че не иzлиzам много вечер, ама като съм толкова уморена постоянно, не ми липсва. болките ми в корема иzЧеzнаха, явно съм била и аз леко понамръzнала.
много усмивки днес и занапред така, за да станем Щастливи мами на спокойни бебоци!  Laughing

# 18
  • Мнения: 20
Според мен трябва да се дават болнични за бремени на който им се спи много

# 19
  • Мнения: 3 621
и аз искам така   #2gunfire #2gunfire #2gunfire  ама моя шеф и отпуска не иска да ми даде .... а вчера почти заспах на бюрото .....

# 20
  • Мнения: 135
Момичета гаденето е до 3 м. После дано нйе по-леко нали е за добро. А относно спането вчера си легнах в 10 и се себудих преди 1 час. Поспаланка. Joy

# 21
  • Мнения: 48
Момичета гаденето е до 3 м. После дано нйе по-леко нали е за добро. А относно спането вчера си легнах в 10 и се себудих преди 1 час. Поспаланка. Joy
[/q

ако знаеш как ти завиждам..
Аз след малко ще заспя на бюрото

# 22
  • Мнения: 4 406
и аз искам така   #2gunfire #2gunfire #2gunfire  ама моя шеф и отпуска не иска да ми даде .... а вчера почти заспах на бюрото .....
о, значи не съм само аз  Laughing Laughing имам си обаче удобно кожено канапе и си полягвам, когато няма никой в офиса... за отказването на отпуск мога книга да напиша, ама да не развалям настроението на темата.

# 23
  • Мнения: 48
Аз с отпуската нямам проблем НИКАКЪВ, слава Богу. Дори днес ми е последния ден и от понеделник съм в отпуска до 17.08.  Joy  Joy  Joy

# 24
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
и аз искам така   #2gunfire #2gunfire #2gunfire  ама моя шеф и отпуска не иска да ми даде .... а вчера почти заспах на бюрото .....
о, значи не съм само аз  Laughing Laughing имам си обаче удобно кожено канапе и си полягвам, когато няма никой в офиса...
и аз спя в офиса- щраквам ключа и полягвам на канапето Grinning
Аз на килограми не съм мръднала, но панталоните не мога да ги закопчавам изобщо.
Имам 3 поли с които мога да ходя.
Много ми се яде майонеза и люти чушки, а никога до сега не съм обичала.
Сладко изобщо не мога да понасям вече.

# 25
  • Мнения: 14
Здравейте,
и аз да се присъединя към спящите:) Снощи заспах преди 22,00 и станах в 7,30 ч. Не ми стигна, но уикенда ще си отспя:) Иначе много здраво ми се гади, постоянно. Вчера имах ужасно главоболие, нова екстра. Е, все ще избутаме някак до края на 3 месец... Чак и на мъжа ми вече почна от всичко да му се гади.
Аз се радвам че съм на работа, защото вкъщи сигурно през цялото време щях да мисля колко ми е лошо. Така е по-добре, запълвам си времето с нещо друго.
Аз не съм качила килограми, но спортувам. Не толкова активно както преди, но се опитвам поне 3 пъти в седмицата, с по-умерено темпо. Променила съм схемата на трениране, изключила съм някои упражнения, повече вело и ходене на пътеката. Вчера обаче ми беше толкова лошо, че карах само вело половин час. Мен адски ме е страх от дебелеене. Миналата година качих 10 килограма и изобщо не се чувствах добре. От началото на тази година успях да сваля със спорт и променен режим на хранене 9 килограма. В момента съм в перфектната си форма - 55 кг, и като си помисля че отново ще надебелея направо откачам. Имам приятелки които качиха по 20-30 кг. Винаги съм имала апетит, така че с диета няма да стане, затова ми се иска да продължа да спортувам, доколкото е възможно естествено. Пък и спортът ми вдига тонуса и настроението. Има ли спортуващи тук?

# 26
  • Мнения: 2 022
Много ми се яде майонеза и люти чушки, а никога до сега не съм обичала.
Сладко изобщо не мога да понасям вече.

Хи-хи-хи. Според бабешките поверия, щом ти се яде соленичко, значи ще родиш момче, а ако започнеш да налиташ на сладко - мома ще бъде.
Та в този ред на мисли - не трябва ли да смениш цвета на лентичката си?
  Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 3 123
блазе ви,че можете да си полегнете.Аз работя в аптека и непрекъснато някои влиза.На всичкото отгоре  правят и ремонт до нас и цял ден къртят. Crazy
 И на мен ми се гадеше от сладко при предишната бременност,а сега все още си похапвам.Аз също много обичам майонеза,но не смея да ям,че нали се прави от сурови яйца-хем че купешките,май са с яйчен прах.

Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 13:30 от angels_zg

# 28
  • Мнения: 8
Много ми се яде майонеза и люти чушки, а никога до сега не съм обичала.
Сладко изобщо не мога да понасям вече.

Хи-хи-хи. Според бабешките поверия, щом ти се яде соленичко, значи ще родиш момче, а ако започнеш да налиташ на сладко - мома ще бъде.
Та в този ред на мисли - не трябва ли да смениш цвета на лентичката си?
  Laughing

Здравейте. И аз да се присъединя към мартенските мамчета. Терминът ми е 27 март и според бабешките поверия май ще да е младеж. Обожавам шоколад, но от 2 месеца не съм се и сещала за него.
Приятен и успешен ден на всички и лека бременност  Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 3 123
Феичке и аз го знам това поверие и при мен беше точно така.Ядеше ми се само солено и бях бременна с момчета.

Общи условия

Активация на акаунт