Като се приберем вкъщи

  • 1 886
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 011
Записвам се за темата, че и аз не си го представях какво точно се случва.  Grinning
А кога започнахте да излизате навън и по кое време на деня?
Ние започнахме да излизаме на балкона от 6-ия ден.Навън с количката-на 11-ия ден.Но все пак беше ноември,да кажат мамите на летни бебета от кога са ги извеждали.

# 16
  • Мнения: 858
Нас необичайно ни изписаха в 22ч.вечерта,защото не можех да стоя и секунда повече в болницата.Мъжът ми ни взе.Първото което направихме е дружно да се изкъпем и преоблечем,после нахраних дребосъчето и то заспа,а ние вечеряхме и си говорихме цяла нощ.Не можахме да спим от вълнение,непрекъснато гледахме малкото човече.Графика си го имахме направен от родилното.Не се тревожи,ще видиш че няма за какво.Леко раждане  Hug
Първото излизане беше на 6 ден.Родих август и беше топло и приятно.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 688
Прибрахме с еи оставих бебето да си поспи в креватчето му:)Като се събуди-ядене памперси,пробличане,започваш да изпълняваш обичайните процедури:)

# 18
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Прибрахме се, сменихме памперса, накърмихме се и легнахме да спим и двамата. Бяхме много изморени. След това с помощ от бабата и таткото започнахме да се грижим един за друг.

# 19
  • Мнения: 3 929
Няма някаква точна схема. Бебчето само ще те ръководи. После зависи от ситуацията. Ако бебето спи, слагаш си го на кошарката, ако плаче - кърмиш. Като се прибереш с него у дома, сама ще се учудиш как всяко твое действие си идва от самосебе си без дори да се замисляш или колебаеш
Здраво бебче ти желая и леко раждане! Hug

# 20
  • Мнения: 1 924
Ех,че приятни спомени...
Ясен огладня още по време на изписването,та го кърмих в колата.
Като се прибрахме,го сложих на леглото(той спеше) и се впуснах да чистя,защото мъжът ми нищо не беше пипвал,докато бях в болницата ooooh!
Първите дни Ясен спеше много,будеше се само за кърмене, след кърмене сменях памперса и го слагах да спи.Не съм го къпала в началото.Първата ни разходка беше на осмия ден.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Като се прибрахме  Тери си спеше и я сложихме в леглото и.Спа около час и се събуди за папане,памперс...

# 22
  • Мнения: 887
Всяко бебе е различно. Моят син плака много когато се прибра от болницата, хапна малко и заспа и после това се повтяреше доста време. Всичко се дължеше на колики, които отминаха след 2 месеца. Пожелавам ти леко раждане и здраво бебе. Peace

# 23
  • Мнения: 168
Да попитам и аз.. каква е практиката при изписването?

Всички дошли идват в къщи ли? Защото на мен май ми се иска да си поостана сама с бебо и таткото отколкото да идват гости .. но пък не искам да обиждам родителските тела..
При вас как беше – има ще ли хора в къщи след изписването?
 

# 24
  • Мнения: 4 111
При нас беше така - от изписването вкъщи дойдоха само свекъра ми и свекърва ми - майка ми се беше приготвила да се почерпят. Бяха в кухнята, а аз си бях с бебето в неговата стая. Оставиха ни на спокойствие и се почерпиха културно без да ми досаждат.
На всички останали, дошли на изписването - скромна почерпка на място, а като порастна малко бебчо се изредиха да го видят, но не всички заедно, разбира се.

# 25
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Бяхме приготвили маса да се почерпим за здраве и първо поседнахме,беба през цялото време спеше в ръцете ми,снимахме се.......събуди се по някое време и приготвих АМ за всеки случай ,тъй като в родилния дом не искаше да суче(носиха ми я нахранена #Cussing out) и се усамотихме в другата стая да я храня и така после сменихме пампито и сладко си заспа LaughingАз бях изморена и полегнах до нея да си я гледкам и да и се радвам и съм заспала също baby_neutral

# 26
  • Мнения: 2 039
Новородените спат непрестанно, будят се само да сучат  baby_neutral Не се влияят от шумове, още нямат колики, рядко плачат.  Като се прибрахме, в къщи имаше маса с роднини  Tada , аз само гледах умно и не знаех къде се намирам  Shocked
Ами какво да го правиш-слагаш го в легълцето му и като се събуди го храниш, като се наака му сменяш памперса  Grinning И вечерта се приготвяш за първата му баня у дома   bath1

Общи условия

Активация на акаунт