Съществува ли приятелство между мъж и жена?

  • 4 781
  • 149
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 966
Естествено че може .
Почти всичките ми приятели са мъже.

Вярно,има го и този момент за който говорите,но с повечето вече съм го минала.Смисъл били сме гаджета и впоследствие сме ставали приятели. Blush

Мъжа ми няма приятелки.И ми е хубаво,обаче. Mr. Green

# 46
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
       Имам си един верен приятел от детските години,проверено приятелство в най-тежките моменти в живота ми.Приятелство от 45 години-не го давам за никоя от приятелките ми!Винаги ми е бил опора и никога не е имало сянка от съмнение в отношенията ни,приемам го като брати той мене като сестра,познавалме се от детските си години и твърдо вярвам,че такова приятелство може да има и е много ценно!

# 47
  • Мнения: 419
Има приятелство между мъж и жена. Но винаги има мераци (поне от едната страна). Неизбежно е, идва си от природата Crazy
Въпросът е да разбереш и да можеш да контролираш емоциите си.
Предпочитам да контактувам предимно с мъже  Mr. Green (вербално, разбира се  Joy)
Жените сме едни такива  Sick

# 48
  • Мнения: 2 891
...НЕКА УТОЧНИМ!!! Има разлика между "свободна" приятелка \за нашия любим\ и между "обвързана".


Аз мисля, че никаква разлика и пречка няма, между двама души, които са решили да си легнат.

Не визирам ничий опит и семейство. Просто си мисля, че ако обстоятелствата, хормоните и др. фактори позволяват това да се случи, то неминуемо се случва.

# 49
  • Мнения: 2 952
С мен не се получава(приятелство де с мъж) .... Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 1 952
Едно време имах 3-4 приятели, които смятах за абсолютно 100% приятели и бях убедена, че нямат никакви сексуални помисли към мен.
Парадирах с това и разбира се всички ми се чудеха, някои даже се смееха на наивността ми.
Е...прави се оказаха.

# 51
  • Мнения: 17 407
КАтегорично не. Нито ми се спори, нито ми се обяснява. То е ясно защо Peace

# 52
  • Мнения: 225
Аз мисля че винаги единия има по-големи симпатии към другия сексуално, освен ако той не е гей smile3506
Ще има ако въпросния човек му допада като мъж или като жена. Не мога да легна с човек, когото не харесвам в оня смисъл. А дали ти се води приятел или не - мисля че няма никакво значение. Тук говорим за сексуално влечение и съответно секс между двама души - приятели. Приятели или не, ако няма привличане не мисля, че ще има и секс newsm78

# 53
  • Мнения: 468
Всичко е възможно. Аз имам приятели и съпругът ми има приятелки. Не правя секс с приятелите си и ако те имат подобни намерения спрямо мен(в което се съмнявам) мога само да се възхищавам на търпението и дискретността им. Не ревнувам съпруга си.

# 54
  • Мнения: 389
КАтегорично не. Нито ми се спори, нито ми се обяснява. То е ясно защо Peace

Защо пък трябва да спорим? Нито аз ще си наложа мнението, нито пък някой може да ме откаже от моето.

Това, че някой няма и никога не е имал приятели от срещуположния пол не значи, че е невъзможно. Все едно някой да ме разубеждава, че няма верни мъже, ако аз съм сигурна за моя си. "Ама не, и аз бях наивна да мисля така, пък то ... "  Wink

# 55
Само ако са хомосексуални Joy

# 56
  • DE
  • Мнения: 521
Само ако са хомосексуални Joy

Жесток смях, а?
Аз считам, че сексуалното привличане няма нищо общо със статуса на човека, който ни привлича - може да е някой непознат на спирката на автобуса, може да е приятелка (защо не), може да е брат, дъщеря, братовчед (историята познава и такива случаи).
Честно казано, четейки повечето мнения, наистина започвам да си мисля, че съм голяма късметлийка да имам приятел като моя. Даже сега ще му го кажа  Peace

# 57
  • Мнения: 14 654
Сигурно може. Аз имам двама приятели, с които сме си само приятели и не се привличаме, сигурна съм.
Но пък с мъжа ми си бяхме най-добри приятели в университета, после се привлякохме.

# 58
  • Мнения: 2 891
Чакай сега. Аз също имам мъж приятел, но това не значи, че в даден етап от познанството ни, не е имало и флуиди. Сега продължаваме да сме си приятели, без онази "злополука" да ни влияе. Така е вече няколко години. Първичният нагон е задоволен и сега сме вече като братче и сестриче.

# 59
  • Мнения: 17 407
Уфф, много сте ми интересни! Как пък може да сте сигурни какво точно ви мисли  вашият добър приятел  newsm78 Вяравйте си, няма лошо. То и аз кат бях млада се пънех да доказвам на хората, че съществува такова чудо Joy

Общи условия

Активация на акаунт