Глътна хартия....Какво да правя?

  • 16 377
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
И аз мисля,че няма проблем, няма смислъл да я водиш на лекар

# 16
  • Мнения: 417
Още колко ще изяде, докато разбере и осъзнае, че това не е за ядене и има мн по-вкусни неща от хартията.... Joy
Сигурно,но за първи път ми се случва и се шашнах малко. Blush

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Нормално :)nina84 
 

# 18
  • Мнения: 6 029
нищоSimple Smile целулоза малко. но не очаквай да я изака. ще се разгради, няма да видиш. един познат изяде цял вестник еврофутбол, пийваше си и водица. па нищо му нямашеSimple Smile

# 19
  • Мнения: 417
нищо:) целулоза малко. но не очаквай да я изака. ще се разгради, няма да видиш. един познат изчде цял вестник еврофутбол, пийваше си и водица. па нищо му нямаше:)
Ха тя яде точно същия вестник.Таткото го беше оставил на холовата маса и тя го набара.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 688
Не е притеснително:)

# 21
  • Мнения: 6 029
е щом е същия.. проверен е , да знаеш. става за ядене Mr. Green

# 22
  • Мнения: 5 362
Нищо притеснително няма Peace
Кой знае още какви странни неща ще си опита,докато разбере какво се яде и какво не Wink

# 23
  • Мнения: 463
Току що смених памперса, че се беше наакала госпожицата и какво да видя, в памперса, малка част от брошурата, "Защо е полезно да се кърми бебето" Joy Joy Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 5 657
Не се безпокой изобщо. Съвсем скоро в памперса на дъщеря ми (на 9 месеца), сменяйки го, с изненада видях червен надпис: Произведено от ....., годно до .... Аз -  Shocked
Оказа се, че е изяла етикет от някакви бисквити или нещо подобно. Хартийката си беше с вид на току-що сложена, никакви признаци за разграждане в стомаха или червата, само леко сдъвкана. Така че не се притеснявай, бъди подготвена оттук нататък за всякакви изненади.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Тери си е хапвала салфетки,но тъй като успявам да реагирам парченцата винаги са били малки и не съм се притеснявала.

# 26
  • Мнения: 3 456
И моята щерка е пробвала вскуса на хартията. Не е опасно.

# 27
  • Мнения: 3 116
Целулозата е много полезна за храносмилането Simple Smile

Няма нищо страшно  Hug

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Няма проблем с хартията ...освен ако не е била боядисана с някакво отровно мастило ... иначе

Целулозата е много полезна за храносмилането Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 241
И моята от време като я изтърва успява да си хапне по някое малко парченце салфетка, но не съм имала проблем. Simple Smile По-твърда хартия още не е опитвала.

Общи условия

Активация на акаунт