Пловдив - 11

  • 24 436
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Благодаря на всички   bouquet
Надявам се утре да се видим на шествието!

Ммммдааа, при това ще съм соло  Mr. Green
Кафе или бира?
Въпросът ми се струва интересен при положение,че шествието е от 10.30....но пък знае ли се ,колко ще се проточи Thinking.....
Моли,ще се радвам да те видя.......

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Да се разпиша и аз в новата темичка и да се похваля - вече си имаме бебе и съм безкрайно щастлива, но нещо ни споходиха коликите май и доста сме кисели от няколко дни! Дано да минат бързо, че не мога да го гледам милото как се гърчи  Cry
Днес ни беше и първата разходка и спахме през цялото време. Само дето не познавам мами от квартала да си правим компания в парка срещу Каменица  Sad
Честито бебче! Да ви е живо и здраво!
Ние ходим в градинката срещу Каменица и много ще се радвам да се запознаем. Ако искаш ми пиши на лични.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Видяхме се  Grinning Дали се познахме е друг въпросът  Laughing

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Katju6ka можеш ли да ми помогнеш....или пък някой друг....като вляза в сайта да гласувам за Криско и все ми дава че вече съм гласувала за тая идея....а ми се искам да гласувам за миличкото.....

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Ох, ами не знам, днес аз също се опитах да гласувам пак, може би трябва да е един път на 24 часа, или пък са направили нещо от сайта. Сигурна съм че гласувах повече от един път...

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
За една и съща снимка мисля че не може от едно и също ай пи. Може от друг компютър или в зала Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 216
НА похода имаше много нови попьлнения. Аз видях Люба,Николета,Бу и Вещи.И май никой друг не познах.

MamaGeri
ХАйде да се видим тази седмица на Каменица?

sandcastle Пиши кога можеш да дойдеш. Аз сьм там всеки ден кьм 10,30-11. Взимам кухнята на малкия,че яслата ни е в ремонт цял месец.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 580
За една и съща снимка мисля че не може от едно и също ай пи. Може от друг компютър или в зала Simple Smile
Аз и от офиса гласувах, може заради това да съм се объркала...
Ами да търсим и други компютри, аз ще гласувам на всеки комп от офиса, нали ще може... Grinning

# 23
  • Мнения: 1 671
НА похода имаше много нови попьлнения. Аз видях Люба,Николета,Бу и Вещи.И май никой друг не познах.
...


И мен видя, но не ме позна Sunglasses

# 24
  • Мнения: 3 216
Моли,защо не се обади-аз уж се оглеждах,ама  Rolling Eyes Кой ли още сьм пропуснала. Embarassed

# 25
  • Мнения: 1 671
Миии, изпробвах ефекта от новата си прическа Joy
Май наистина съм неузнаваема, хихи Laughing
Сега ако успея да отслабна като Бу  .... еееех, мечтииии....

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Моли,защо не се обади-аз уж се оглеждах,ама  Rolling Eyes Кой ли още сьм пропуснала. Embarassed

Нас си ни пропуснала  Wink
Беше много приятно, макар че не можахме да се включим от самото начало.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Миии, изпробвах ефекта от новата си прическа Joy
Май наистина съм неузнаваема, хихи Laughing
Сега ако успея да отслабна като Бу  .... еееех, мечтииии....

Ми неузнаваема си ми, аз едва те познах от третото поглеждане  Laughing

# 28
  • Мнения: 1 477
има ли мами от квартала до полиграфията?къде си разхождате децата?тука в парка редовно намирам спринцовки и спрях да ходя.а на огледалото виси ли се цял ден Thinking

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
има ли мами от квартала до полиграфията?къде си разхождате децата?тука в парка редовно намирам спринцовки и спрях да ходя.а на огледалото виси ли се цял ден Thinking
Аз, Кремена и още една форумска мама /не съм сигурна за ника й сме точно от този квартал. Пиши на лични ще се запознаем  Hug

Общи условия

Активация на акаунт