За Дюни

  • 13 811
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • гр.София
  • Мнения: 219
Има ли скоро почивали в Дюни? Споделете впечатления. Дали ги има гадните мушички, за които пишат в Албена и Златните?

# 76
  • Мнения: 391
В момента сме на Дюни-хотел "Белвил".Много ни харесва.
Чисто е ,зелено ,децата се забавляват страхотно,храната е много и вкусна.
Няма "гадни мушички".Ще пиша пак ,като приключим с почивката.Все още сме в началото и за сега сме мноого доволни.

# 77
  • Мнения: 2 231
Ние сме там от понеделник (25.08). В събота заминаваме, но ще отседнем за 2 вечери в Крайморие и като дойде понеделник на обяд хоп та там. Desi_slava радвам с, че ти харесва. Приятно доизкарване на почивката. Ние сме в друг хотел, но съм сигурна, че и там ще е хубаво.

# 78
  • Мнения: 3 356
Аз искам да попитам за вилите,които са при хотел  Пеликан (не мога да намеря нищо конкретно по сайтовете).Някой бил ли е там?Как са цените и ако може някакви координати за разарвация.

# 79
  • Мнения: 391
Днес се върнахме от  Дюни. Много ни хареса.
Много добре са организирали всичко ,храната беше разнообразна и вкусна ,
имаше забавления  за нас и за децата и беше чисто-нещо ,което рядко се среща по нашите курорти.
Чистеха непрестанно и навсякъде.За първи път бяхме на Дюни и ни хареса повече в сравнение с Албена.

# 80
  • Мнения: 1 952
Някой се чуди между Дюни и Приморско Shocked Това просто не е за вярване.

# 81
  • Мнения: 234
Някой се чуди между Дюни и Приморско Shocked Това просто не е за вярване.
Отговора е един-този някой, никога не е ходил на Дюни!Вече пето лято част от ваканцията ни е   на Дюни.Много съм доволна ,нямам никакви забележки.Чудесно местенце за почивка на цялото семейство.Разбира се ,че има и по-хубави места,но според мен трудно може да се открият в България.

# 82
  • Мнения: 3 356
Хора,кажете за вилите на Дюни,моля.В неделя мисля да пътувам,а не мога да намеря никаква информация.

# 83
  • Мнения: 1 952
http://www.grandhotelvarna.com/main/index.php?lang=bg
Лазгледайте тук, доста добре изглежда, а и цената е доста добра.

# 84
  • Мнения: 2 231
http://www.grandhotelvarna.com/main/index.php?lang=bg
Лазгледайте тук, доста добре изглежда, а и цената е доста добра.
Извинявай ама си объркала нещо темата Mr. Green
Та да се похваля. Снощи се завърнахме и ние от дюни. Бяхме в Марина Роял Палас. Направо съм възхитена. Предварително си бяхме доплатили за стая с изглед към морето, за което не съжаляваме. Беше страхотна. Голяма и щирока стая с хубава тераса и още по-хубава гледка. Обслужването там просто е върхът. С мъжът ми се отсядали в доста български хотели, а последните ни почивки бяха и в Анталия и Египет. Колкото и невероятно да звучи в този хотел обслужването беше наистина на ниво 5 *. Сервитъорите не само отсервираха, но и сервират напитките. Какво ти ще душа. След като свършиш чашата бира те питат за втора, а като откажеш с усмивка ти предлага кафенце с десерта (това разбира се всичко е включено). Направо жесток ред и дисциплина сред персонала. Всички са усмихнати и любезни.
Относно храната - много и разнообразна. Поне по 10 вида салати, 10 вида основни, 5 вида риби (печени, пържени и готвени), 10 вида слдкиши, диетично меню от 3 блюда, 3-4 вида спагети (с 2 вида сос), 7-8 вида плодове, 2 вида супи. Отделно на обяд и вечеря на терасата винаги има пържени картофи, печени зеленчуци на плоча, както и 2-3 вида меса и риба печени на скара.
Направи ми впечатление, че на закуска освен стандартните 2-3 вида сирене и още толкова кашкавали имаше винаги и синъо сирене Shocked. Освен това освен кафе чай и разреден сок изнасяха едни огромни кани с фреш от портокал. Това навсякъде където съм ходила се водеше екстра и се заплащаше Twisted Evil, а тук на корем. Сладолед на обяд и вечеря също. Освен това в Лоби бара правят страхотни коктейли, баш както си му е реда и след 21 часа слагат даже фъстъчки и солети да си мезиш с коктейлчето. Просто нямам думи как се "освинихме" с мъжо. Че чак и малката прояде "нашата: храна. Виното се сервира в бутилки (не  е наливно). Минерална вода също си взимаш колкото искаш). А ако си занесеш нещо към стаята никой не ти прави забележки. Просто я няма онази простотия на "стиснатия циганин", дето все гледа да не се мине. Когато се настанихме в стаята и прочетохме папкта на хотела (с телефони, разяснения и т.н.) там пишеше, че обсижвнето в хотела е "наистина всичко включено" и се чудехме защо наблягват на "наистина", но после разбрахме. Единствените пари които похачихме бяха 10 лева (по 5 на идавне и тръгвне) за пиколите и 60 лв. за джет.
 За чистотата също никакви забележки.
Абе поулях се не малко, да не кажа много, но наистина в БГ не съм попадала чак на такова място, където всичко е изпипно до най-малкия детайл (банята беше Roca). Пак ще отидем там. Всеки лев си залужаваше, за да се поглезим.

# 85
  • Мнения: 7 640
http://www.grandhotelvarna.com/main/index.php?lang=bg
Лазгледайте тук, доста добре изглежда, а и цената е доста добра.

Гранда в Константин и Елена е с ужасен плаж Confused

# 86
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
http://www.grandhotelvarna.com/main/index.php?lang=bg
Лазгледайте тук, доста добре изглежда, а и цената е доста добра.
Гранда в Константин и Елена е с ужасен плаж Confused

не съм съгласна  Naughty

ronisum - браво, че сте си изкарали добре. А каква беше цената за стаята?

# 87
  • Мнения: 2 231
Бяхме двама възрастни и едно бебе (1г - нея не я таксуваха понеже е под 2) в двойна стая с изглед към морето (за което се доплаща). 7 нощувки ни излязоха 938Е. А за стая в същия период без изглед към морето цената беше 890Е. Разликата обаче определно си заслужаваше.

# 88
  • Мнения: 391
ronisum,чрез коя агенция направихте резервации ? 
Ние бяхме от 17.08 до 27.08. за същата цена  на ден ,но в хотел "Белвил" , без изглед към морето.
Хареса ми ,но определено нашата оферта е била  по-неизгодна Simple Smile
Описанието ти на комплекса е като детайлна  снимка ,съвършено точно.  Simple Smile
 

# 89
  • Мнения: 2 231
Това е агенцията. http://www.lufthansacitycenter.bg/ Те са официален представител на Tui за България (мисля, че има още една такава агенция в БГ). Ваучерите им ги пращат директно от Германия. Ние отседнахме в най-скъпия хотел в комплекса - Марина Роял Палас. Поглезихме се, но мисля че направихме добър избор. До нашият хотел беше Марина Бийч, а другите не зная къде са понеже така и не обиколихме целият комплекс. Ние бяхме в същото време горе долу 25.08-01.09 (7 нощувки). Ако имаме пари мислим другата година пак там да отидем. След тази почивка там вече изобщо не си мисля за турските псевдо 5 звездни хотели.

Общи условия

Активация на акаунт