За Дюни

  • 13 796
  • 92
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 391
Благодаря ти  за бързия отговор,ronisum !   bouquet
И ние догодина ,живот и здраве, ако имаме  достатъчно средства- смятаме да ходим  пак там .Много съм доволна ,че  "открихме" Дюни  ,защото  дъщеря ми не издържа на дълъг път и предпочитам да почиваме в Бг.

# 91
  • Мнения: 1 320
Мислех и аз да пиша за нашата почивка в Дюни това лято, но откакто сме се върнали съм в други проблеми и направо се отплеснах.
Та: Бяхме два дни в Белвил и пет дни в Марина Бийч /нямаше седем нощувки в Марина-та за нашия период/. Това пък от своя страна даде добра почва за сравнения Simple Smile. Белвил е някак си планински хотел - от неговите прозорци море не се вижда, но пък е сред едни чудни борове. По-прохладно е и дори може да не включвате климатика /бяхме там в средата на август, в големите жеги/. Неудобството му е, че няма ресторант в самия хотел и за всяко ядене се ходи по едно малко баирче. То по принцип това не е болка за умиране, но ако не си с малко дете, което не си иска количката и ти виси на ръцете. Хубавото на този хотел е, че е близо до забавленията. След двата дни се преместихме в Марина-та и вече се почувствах като у дома Simple Smile. Храната и в двете части на комплекса беше добра, но в Марина-та ми беше по-вкусно. Simple Smile. Забелязах, че в ресторанта на Белвил имаше микровълнова фурна и разни детски неща за ядене като каши и диетични зеленчуци и меса, докато в ресторанта на Марина това го нямаше. Като цяло комплексът е много добър и вероятно догодина пак ще отидем там - аз лично не намирам по-добро място в България.
Обаче имам и забележки: Тази година е изчезнал детския ресторант и единия ала карт ресторант /Римини/...догодина вероятно ще изчезне нещо друго. Този български манталитет когато едно нещо заработи и то успешно - непременно да бъде скапано, много ме дразни и не го проумявам. Това е нещото, което би ме накарало да отида на море в чужбина. Защото отиваш с едни настройки, а има изненади Simple Smile.
Имам и вметка към цените на хотелите - тази година най-скъп беше Марина Бийч, с 3-4 евро повече от Паласа, а като чета написато от Ронисъм обслужването не е на такова ниво. Странна работа! Друго много важно - от Турист сервиз ни взеха с 20 лв/вечер повече за Белвил, отколкото е цената на рецепцията. Бях много изненадана, когато случайно го научих, но можех само да пия една студена вода. Така че, отваряйте си винаги очите и винаги проверявайте всички цени. Не съм и очаквала, че ако за единия хотел дават добра цена, то за друг в същия комплекс цената ще е по-висока. Но вече ще знам.

# 92
  • Мнения: 391
Тази година имаше детски ресторант. Беше отделен  като част от ресторанта ,който е в близост до Белвил.Имаше външен вход и вътрешен - по едни стълби от общия ресторант за възрастните . Аз го открих на петия ден. Неясно съм го описала ,но по-важното ,което исках да отбележа е ,че имаше детски ресторант.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт