На финала вече всяка мама гушка Юлското човече

  • 10 732
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 178
Добро утро, мами Heart Eyes
За разстройството не се бях замисляла, но Тони винаги мн редки ги цвъка. Педиатърката каза, че било ок заа кърмено бебе.
Рокси, как ти завиждам за шезлонга Wink Тя mds е виновна - фишер прайс сега искам да му купим. За любими песни не знам - Тони денонощно си е на включен телевизор. Може музикант велик да стане и да ти гледаме снимката по светските списания Hug
А за коритото... само 1-вата вечер го къпахме в него..срам - сложила съм повивалника в/ху него. Добре, че не плаче детенце, напротив - къса се от рев и като го мушна под струята с вода - млъква.
Между другото забелязах, че е станал страшно гласовит. Ако веднага не му се обърне внимание вдига такива децибели, че съседите ще дойдат да го успокоят Mr. Green Какво малко бръмбарче, а какъв глас само...
Днес съм втори ден без прясно мляко и наистина е по-спокоен и реве по-малко!

# 286
  • Мнения: 521
Ето ни и нас.
Изкарахме що годе тежка седмица - по цяла нощ будуване и мрънкане - понякога зверски рев. Необясним за мен, но няма какво да се прави. Мислех, че е от глад - изцедих се - само 100 грама но тя не ги погледна в шишето. Цица и заспа - как стана този номер като се бях изцдила преди 30 -40 минути прид това, а тя се събуди много гладна????!!!! newsm78
Еднакво количество АМ и кърма ли трябва да се пие??

Качих снимки в албумчето - да ви я представя най-накрая.
Рени, може ли да качиш  една от снимките  на началната страница?
Пак заваля, а не сме били на разходка. Ще е кисела значи, а след обяд съм на зъболекар  Sick  Sick

# 287
  • Мнения: 616
И аз съм на път за лудницата вече .Скъса се от рев до посиняване и накрая избълва всичкото мляко дето го беше изял сега млъкна и това е така всеки път когато съм сама и се цедя до кото се цедя реве на умиране щом махна помпата и спира е обяснете ми моля ви се как да се цедя и да го дръшам и не е ли това на инат SickОХ излях се.

# 288
  • София
  • Мнения: 3 524
Х. Кирова спокойно мила, не се ядосвай, туй са бели кахъри Hug Нашето гардже е същото- сутринта падна едно гонене с цица направо много ме ядоса мамунката- лежи си на мен, гони цицата, побутва зърното, гука нещо, па заспи. А на мене ми се спи та 2 не виждам, а той нашия си играйка  Laughing
Aganka това за телевизора и за ваничката все едно аз го писах- за ваната 2-3 пъти го къпахем в нея сдра се от рев и решихме да изчакаме да попорасне и тогаз. А на чешмата- събличаме го малко рев после хоп под чешмата и тишина  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Беболинче, и Коки решава че му е по-добре при нас в леглото обаче мисля да не му позволявам повече защото така ще си отвикне от своето. През деня поне 2 пъти спинка в кошницата за кола и без друго, та по-добре да не свиква Thinking
За разстройството и аз не знам, как ли изглежда верно, то на нашето са му редички всичките, като кремче. Само в началото имаше кози дърдадонки, ама то за 1-2 папания се оправи (след АМ му бяха)
Winx , колко пъти апате вие? Ние 2 дни сме на 8 манджи, ама днес е супахме и тримата та май ще са 7  Laughing със сигурност ядем по 6 ние, даже си се буди за тях и без да го побутвам младежа, ама аз нали ти казах, искам да папа повече че все ми се вижда малък ( а ми е пораснало мъжлето де  Laughing) та затова се амбицирах да манджи по 8 манджи. Обаче нали ми е мързеливичък та не знам.
Ние свършихме с капките за очета да капем, засега няма секретче ама да видим.
За инфакола- хм ами ние сме на път да приключим едната опаковка, давам я почти както пише там- преди всяко ядене, е не баш преди всяко давам и по по-малко отколкото е най-млаката доза давам в повечето случаи, защото все си мисля да не му е много.
Мисълта ми е  на вас за колко време ви приключват противоколиковите лекове?  newsm78
Рени, имаш моята подкрепа, може ад обявим война на пернатите бомбандировачи  Mr. Green

# 289
  • Мнения: 129
Привет и от нас  Grinning Явно днес е крив ден за всички бебета - нашият не е бил никога толкова нервен, колкото тази сутрин, а през нощта спа спокойно  newsm78  Подозирам, че е от гадния ЗАПЕК - пробвах с мушкато, пробвах тая сутрин и със сапунче - НЕ СТАВА, не ще да ака тва дете и тва е - вече трети ден  Sad
h.kirova, ти какви методи за разхлабване използва?
Днес ще идва друг педиатър в къщи да получа втора диагноза за подутиуте лимфни възелчета, та да съм спокойна   Praynig

# 290
# 291
  • USA
  • Мнения: 559
Ох, явно всички бебета са ревливи днес. Моят юнак цял следобяд се кокори и рева. Гърчи се горкото и пръцка. Сега заспа (тук е нощ) и се надявам да се наспи поне през нощта.
Елпетче, яде между 6-8 яденета. Най-често около 7 ги докарва. През нощта на доста по-големи интервали и на мен гърдите ми стават на камък, обаче не искам да го будя. Педиатърът ми каза да съм го будела ако откара над 4 часа, ама аз така му се радвам като спи, че не смея.
Чудя се за разстройството, защото нали кърмачетата акат доста рядко по принцип, а цветът е променлив в жълто-зелената гама. Та не знам как да разбера кога има разстройство.

# 292
  • Мнения: 381
Здравейте, присъединявам се към вашия форум  Simple Smile Имам момиче Гергана родих я на 03.07.2007! Искам да ви питам следното, кърмя я но имам проблем с акането, не ака с дни изаквам я постоянно на какво се дължи това и как да се справя с този проблем. Моля някой ако знае нещо по този въпрос да пише

Общи условия

Активация на акаунт