36 - Арабски принцеси и техните български при

  • 21 920
  • 303
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 927
честит рожден ден, дани!!!! нека аллах те дари с много щастие, любов и просперитет!!!

# 256
  • Мнения: 3 804
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/gre … 003birthday95.gif
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/gre … esBdaySparkle.gif

честит рожден ден ДАНИ,едно хубаво мом4енце,много здраве,щастие и любов

СлеДи оТ СълЗи ако искаш пусни снимка и ще ти потърся тук в сирия

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 18:03 от Дивиана

# 257
  • Мнения: 1 655
http://www.mmszvezda.com/images_upload/8a342df445100d87eae8f2fdf … 935ca7966a529.jpg
ako  tова си ти, гласувах за теб и не виждам причина да не можеш даси намериш мароканско момче!
колко сайтове има за запознанства!  bouquet

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 18:04 от Дивиана

# 258
  • Мнения: 893

СлеДи оТ СълЗи ако искаш пусни снимка и ще ти потърся тук в сирия

Ще помисля върху предложението ти  HugМакар по - скоро да се шеувах...Наистина ми е мечта Мароко, и един хубав мароканец  Whistling
Момичета в предният пост забравих да ви кажа някои неща:
1. Детската песничка, за която сте дали линк още на 2-ра страница...Ya Tayba...Страшна е, от 2 часа само си я риплейвам...
2. Коментарите на българите, които ви се налага да понасяте....Както сами сте се досети...от завист...Както казва най - добрата ми приятелка "За завистта и злобата почивен ден няма"...Просто се наслаждавайте на това, което имате, без значение какво мислят другите...В крайна сметка човек сам кове съдбата си, сам трябва да направлява живота си...Щом ще щастливи какво значение има какво мислят другите?
С вас съм, арабски принцеси   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Искам да ви попитам...как се запознахте с мъжете си и как приеха факта, че не сте им сънароднички?
Ако не искате, не отговаряйте...  bouquet

п.с. um_sami, Аз съм, да

# 259
  • Мнения: 3 804
помисли.тук е по близо,минаваш само турция,и а усещането за изтока не липсва Laughing

# 260
  • Мнения: 1 655
Интерсесно  въпросче си задала, някой вече са отговаряли!
но няма лошо да повтрим за новодошлите а и за любопитните!  bouquet
Аз бях стиордеса в кувейтските авиолинии и се зпознах с моя мъж посредством друга българка на едно голямо парти в голям хотел!и на партито всички бяха с официялни рокли и столове с панделки а аз бях с дънки и ботуши и кожено яке и не си мраднах задника!ами казха ми че отивамена партиа и в последния момент ми казаха , вдигнаха ме от playstationa и не се старах !
та така резултата ен аснимката отдолу!
но усещането за арабско в гълфа и в мароко е различно!поне аз така си мисля!
нека кажат другите, традицийте са малко по различни!
може би защото съм била в кувейт и съм пристрастна!

# 261
  • Мнения: 1 655
Ох извинявам се че ви натрапвам, но цял ден гледам инцидента на японското летище и как избухна самолета и ка евакуират пътниците, направо настъхнах!като се сетя колко пъти сме го разигравали, как ни подпалиха гума пълна с петрол да симулират пожар и ние трябваше да го гасим с пожарогасител и ако си далеч те бутват по навътре пожарникарите ако си близо ни дърпаха, беше дста реалистично!
вобще цялата ни подготовка бих каза беше доста добра и реалистична и мога да си представя какво е било!
благодарях винаги след като кацнем че всичко е ок!
извинявайте пак че ви натрапвам моите мисли, просто споделям!
единствената приятелка която ми остана от там е все някъде и трудно се засичма вече! Cry

# 262
  • Мнения: 914
Добра вечер момичета
Ние се стягаме за последните дни от ваканцията Урааааааааааааааааа Най накрая се решихме да изведем децата малко от в къщи Отиваме по пътя който води до Испания  но не знам дали ще стигнем до нея или до средиземно море Всичко зависи как ще се държи малкия ни хулиган Ин шаа Алла без проблеми
Дтти извинявай мила   ама все не успях да стигна до компата и днес  Ще пробвам утре ако сте станали малко по рано  

Пепи забравих да ти кажа че си голяма майсторка при правенето на снимки Как си ги строила да позират малките дяволчета Едното поне е женско това го видях

Тарик мам Не ти отговорих на въпросчето ти какво ще правиш тук Мисля че най умното което можеш да измислиш е спане ,храна и правене на деца Нали искате трички а и тук ще ти помогнат много с децата Това е на шега но ще ти пиша на лични

На въпроса къде се запознахте с мъжа си   В асансьора

Извиняайте но после пак ще пиша ако имам време

# 263
  • Мнения: 914
Ум Сами скъпа не съм гледала още днес новини По принцип гледам като си лягам новини по Джезира Наистина е било страшно

# 264
  • Мнения: 560
Свате,много рано се оттегли!?  newsm78
Следи от сълзи, welcome
Ако искаш,мога да съдействам за Тунисsmile3521 Пак е в МагребаWink
Аз също гласувах за теб.
Искам да ви попитам...как се запознахте с мъжете си и как приеха факта, че не сте им сънароднички?
Запознахме се в една дискотека в София ,през далечната 1993г.Резултата(за сега) е само един на 3г.9м.Женени сме от почти 5г.Мъжа ми е инженер,живеем в Тунис,а сега сме в България на гости.Доволна съм от брака си и най-вече от резултата!(Хамдулилле!)  Wink
Пиши нещо повече за себе си.От къде си,с какво се занимаваш?Ако искаш,разбира се!
Миленка,как сте?Хамдулиля,че децата вече са здрави!Пазете много бебка!  Hug
Аничка,хайде,стига работа!Почини си малко!Лятото си отива!  Hug
Миме,как е бебка?Това,че е залепена за теб е много добре!
Забравих да ви пиша,че в Тунис правят псиса(psissa).Приготвя се от жито,ръж и нахут.Всичко е смляно на прах и предварително опечено.Смесва се с пудра захар и зехтин(консистенцията е почти твърда,така,че да може да се яде с лъжичка) и се добавят всякакви видове ядки,но сурови(богати на белтък).Имах много кърма от него.Пробвайте с Миленка,ако имате възможност.Кърмата става гъста и много.
Приятна вечер на всички!   bouquet
 Hug

# 265
  • Мнения: 560
Ние се стягаме за последните дни от ваканцията Урааааааааааааааааа Най накрая се решихме да изведем децата малко от в къщи Отиваме по пътя който води до Испания  но не знам дали ще стигнем до нея или до средиземно море Всичко зависи как ще се държи малкия ни хулиган Ин шаа Алла без проблеми
Браво,Свеар!Хубаво решение!Дано да изкарате добре и да си починете!
Дано да са здрави дечицата и най-вече малкия!  Praynig
Приятно изкарване!  Hug

# 266
  • Мнения: 914
Благодаря ти Дидона Вие скоро ли ще се връщате Тук вече времето е по поносимо
Ето ви една карта на Мароко
http://www.arti-maroc.com/Carte%20Maroc.jpg[/img]Ние сме Курибга ,малко неясно е написано
http://www.mgoun-group.com/images/chanteur_maroc2.jpg
Този мароканец харесва ли ти

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 17:51 от Дивиана

# 267
  • Мнения: 914
Въпроса ми бе към Следи от сълзи

# 268
  • Мнения: 560
Свеар,а вие къде се намирате на тази карта?
Ние ще пътуваме през септември.

# 269
  • Мнения: 914
Khouribga.дано го намерите

Общи условия

Активация на акаунт