Winx или Gabol?

  • 14 621
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 2 498
И аз съм от недоволните от Габол-плажната ни чанта беше такава и една от ученичаските-никога повече няма да купя на тази марка #2gunfire....Winx са по-добрите според мен Peace-от опит го казвам естествено...

# 17
  • Мнения: 1 881
И аз се доверих на "Габол", ще видим дали ще й хареса на малката, усилено гръбче и дебели презрамки:)

# 18
  • Мнения: 1 298
Нямам наблюдения към Уинкс понеже са от скоро.Но имам една раница на Габол,която я използвам вече 4 години.Пера я в пералнята и си е ОК.
Скоро си купих и една Самсонайт.Дадоха ми 2 години гаранция  Peace Много са хубавки.

# 19
  • Мнения: 1 881

Скоро си купих и една Самсонайт.Дадоха ми 2 години гаранция  Peace Много са хубавки.


Ох, и аз много се чудех, но са по - мънички Самсунайт, иначе са прекрасни:)

# 20
  • Мнения: 1 298
Има различни размери.Ученически чанти има.Те идват малко по-големи и квадратни.
Ето ги : http://samsonite.com/bg/en/local_product_selector_display.jsp;js … OEHIOBBZCVKR5WK4A
Тази отдясно е за училище има и презрамки. Има и различни десени.Нашата е костенурка  Wink

# 21
  • Мнения: 66
Задължително трябва да купя раница Winx и то специално с Blum. Затова моля да споделите откъде може да се купи. В момента тръгвам към магазин на Алабин до Макдоналдс, където имало 10% намаление за всичко на Winx.Ако там не намеря продължавам да обикалям и се надявам раницата да ми струва по-малко от 100лв.

# 22
  • Мнения: 189
Задължително трябва да купя раница Winx и то специално с Blum. Затова моля да споделите откъде може да се купи. В момента тръгвам към магазин на Алабин до Макдоналдс, където имало 10% намаление за всичко на Winx.Ако там не намеря продължавам да обикалям и се надявам раницата да ми струва по-малко от 100лв.
наскоро гледах раница с блуум по малката беше на 37 лв. а големите бяха към 50-55 лв. мога да проверя пак и да снимам ако желаеш

# 23
  • Мнения: 33
габол според мен са по-добри имам три за двете щерки и не са мраднали

# 24
  • Мнения: 37
Ние преди няколко дена купихме с Блуум.Много ги разглеждах по -евтините , но  накрая и взех от 85 лв.-ортопедичен гръб, твърдо непромокаемо дъно, уплатнени презрамки абе има много екстри и изглежда наистина здрава. Вчера бях в Пловдив по работа и в един  магазин ги видя 105лв. doh doh dohтака си ги определят тези цени.

# 25
  • Мнения: 66
А как перете тези с ортопедичен гръб, здраво дъно и още повече пък тези, които имат колелца?

# 26
  • Мнения: 37
незнам Embarassedза първи клас сме, но ме увериха, че няма проблем ако я пусна в пералнята

# 27
Първите раници на моите щерки ги донесох от Испания.Караха им до 4 клас(включително).После им купих подобни на Gabol и все още са здрави.Сега ще са в 6 клас.Имаме и други мини чантички на Gabol и съм доволна от тях.Поне не съм забелязала да са се скъсали.

# 28
да си кажа и аз болката  - търся чантичка на Winx, с дълга дръжка , да не е много голяма . навсякъде е потънало с чанти  на Winx , такава "същата като на кака Ния" няма

# 29
  • София
  • Мнения: 4 294
А как перете тези с ортопедичен гръб, здраво дъно и още повече пък тези, които имат колелца?


На ръка с четка  Peace

незнам Embarassedза първи клас сме, но ме увериха, че няма проблем ако я пусна в пералнята

 Naughty не бих я пуснала в пералнята

Общи условия

Активация на акаунт