Въпрос за Еспумизана

  • 1 904
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 677
Давах по толкова, колкото пишеше на листовката.
Много съм доволна от Еспумизана, макар синът ми да нямаше страшно болезнени колики.

# 31
  • Мнения: 319
еспумизан давах почти два месеца без прекъсване. капките се дават по 25, на всяко хранене. ако не ги даваш така - по-добре не давай. симетикона действа с натрупване и ефекта се вижда след 24-48 часа от започването.
и пак казвам, ако не ги даваш на всяко хранене, по-добре не давай.
Защо?  newsm78 Аз давах Еспумизан по 20 капки само когато  имаше колики. Повече от 2 пъти на ден не се е случвало да давам и то само 3,4 дни, но нашия изкара много слаби колики.

# 32
  • Мнения: 6 029
еспумизан давах почти два месеца без прекъсване. капките се дават по 25, на всяко хранене. ако не ги даваш така - по-добре не давай. симетикона действа с натрупване и ефекта се вижда след 24-48 часа от започването.
и пак казвам, ако не ги даваш на всяко хранене, по-добре не давай.
Защо?  newsm78 Аз давах Еспумизан по 20 капки само когато  имаше колики. Повече от 2 пъти на ден не се е случвало да давам и то само 3,4 дни, но нашия изкара много слаби колики.

какво защо?

# 33
  • Мнения: 2 849
[/email] Simple SmileИ по колко капки давате от Еспумизана??
Давах по 15 капки преди всяко хранене .

# 34
  • Мнения: 319
капките се дават по 25, на всяко хранене. ако не ги даваш така - по-добре не давай.

и пак казвам, ако не ги даваш на всяко хранене, по-добре не давай.

Защо е необходимо след всяко хранене?  newsm78 Аз мислех, че трябва да се дават само когато има колики и така съм ги давала. Явно пак съм пропуснала нещо.

# 35
  • Мнения: 6 029
Защо е необходимо след всяко хранене?  newsm78 Аз мислех, че трябва да се дават само когато има колики и така съм ги давала. Явно пак съм пропуснала нещо.

ами аз съм написала, но пак ще повторя - симетикона действа с натрупване.

# 36
  • Мнения: 319
Защо е необходимо след всяко хранене?  newsm78 Аз мислех, че трябва да се дават само когато има колики и така съм ги давала. Явно пак съм пропуснала нещо.

ами аз съм написала, но пак ще повторя - симетикона действа с натрупване.
За еспумизана важи ли? Защото аз забелязах, че като му дам и до 20 мин. се успокояваше.

# 37
  • Мнения: 6 029
За еспумизана важи ли? Защото аз забелязах, че като му дам и до 20 мин. се успокояваше.

да, активната съставка е симетикон:) успокоявал се е и щото му е минавало. и са били леки. то 20 мин. рев от колики хич не е малко:)

Общи условия

Активация на акаунт