Ето наближава вече, да си гушкаме ний АВГУСТовското човече

  • 11 572
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 243
Хайде честито на новите мами! Да са им живи и здрави бебешоците и да растат силни и красиви и да радват всички около тях!   bouquet

Манчева, много са ти хубави покупките!  Peace Отдавна се каня да те питам за тапетите, ама все забравям. Лайсните на отделна ролка ли са или всичко е на едно? Защото в стаята ни, където ще е бебчо стените ни са сини и искам само лайсната да сложа, че да заприлича на детска стая. Ако кажеш и от къде и за колко пари ги взе, цена няма да имаш!  Hug  Много ти е сладурска детската стая   bouquet , много весело изглежда!

# 16
  • Мнения: 222
Честит ви дъждец!

Ах, колко се радвам на това време, то от тези непоносими жеги просто не се живееше!

Аз си имам контракции от време на време, но не са болезнени!

Май скоро няма да се ражда, противно на мнението на лекарите! Па знам ли, БОЖА РАБОТА!!!!!

# 17
  • Мнения: 3 595
Хайде момичета на тези от вас, които не остава много им желая кураж и търпение. Още мъничко остана  Peace

Елисее така ме развесели  Joy Joy Joy Коригирах данните  Heart Eyes

Жужка ти май си се загнездила  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 423
Ох и аз да се цопна в новата тема.
Честити бебчета на Мимсат и Лулумба!!! Да са ви живи и здрави и бързо да се връщате у дома с малките вързопчета!
Кроки, голям мъж, голямо нещо! Да е жив и здрав! Пу пу!
аз пак съм на работа, ама не ви се оплаквам, само  за инфо. Днес правим интервю - поредното, и както винаги колегите от Сф закъсняват. Писна мии-и-и-и-и!!!!!!

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Айде, доредих се до компа. В тоя дъжд днес ще ни се размине разходката  Sad То и в жегите не беше добре, но сега пак не ми харесва.

Жужка, Танти се роди 3200г и  49см, т.е. малко по-малка от Емма.

За съхраняването на кърмата, в указанието на помпата пише, че при стайна температура издържа до 48ч.  newsm78 и аз разчитам на това

Качих още 2 снимки

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3620449
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3620450

Последна редакция: сб, 04 авг 2007, 17:08 от Гита Ог

# 20
  • Варна
  • Мнения: 567
Бебоците са страхотни, нямам търпение да си гушкам и аз моя! Да са живи и здрави!

# 21
# 22
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Цоп, и аз в новата тема  Flutter

Върнахме се от разходка, нахраних малката, баткото слезе да играе и имам време за себе си  Grinning

Голям малък мъж е Лъчко, много сладък  Peace
Жужка, и аз да ти отговоря, макар че не ме питаш  Mr. Green - малката се роди само със 100 г по-малка от брат си и е със същите сантиметри /той - 2950 г, 49 см; тя - 2850 г, 49 см/. Явно, че не при всички важи правилото са по-голямото второ бебе  Peace

За съхраняването на кърмата, т.к. няма контейнери на Авент, четох в Кърмаческия, че за съхраняване във фризер е най-удачно в стъклени бурканчета и така правя  Peace

# 23
  • Мнения: 1 554
и аз да се запиша Mr. Green
тези снимки на лъ4о и аз ги имам преди малко се 4ух с кроки много е щастлива Peace

# 24
  • Мнения: 2 242
Да се похваля набързо - на 1 август се роди Крум - 3.800кг 52см   Hug
Родих в 1АГ Св.София при д-р Панова, нормално и доста бързо (постъпих в 6ч сутринта и в 7 синчето изрева  Laughing)
Малко снимки от нас и леко раждане на всички бременни   bouquet Hug
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2122&AlbumId=100680

# 25
  • Мнения: 498
ЧЕСТИТО СЛАВИ!ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ СЛАВИ[/b]
Ivy, много благодаря за корекциите, вече знам към кой да се обръщам   bouquet

# 26
  • Мнения: 1 457
Честити бебета на всички мами. Да са им здрави и щастливи и много гушливи бебоците им!

Ей ама колко много бебета и все големички. Много са хубави всичките сладурковци  baby_neutral Heart Eyes

Вчера бях на преглед. Този път не са ме гледали за разкритие. Бебчо се чувства мног одобре в корема на мама и расте с  часове. Док каза че в близкит едни няма да е. Следващата ми консултация е в четвъртък и тогава вече ще види. Плацентата ми е втора степен вече. Ама хайде има време, да не му давам зор на мъника. Хубавата новина е че в родилната има климатик, тъй че и топло да е няма да е зле. Лошата е че са вдигнали таксата за избор на лекар двойно. Направо не мога да повярвам, ама какво да се прави. Важното е всичко с беб и мен да е наред, пък парите нямат значение.

Момичета да ви се оплача- вчера ходих но НОИ за ПИК и реших да попитам за болничния ми. Жената беше много любезна и провери и се оказа, че до момента болничния ми не е пристигнал още при тях, а съм го оставила на 28 юни готов за носене в НОИ. Направ оми идеше да гръмна счетоводителката. Ходих да я търся но се оказа че  е болнични. Оплаках се в работата и се надявам да се задействат нещо. Това означава че ще има парички след 2 месеца  #2gunfire Много съм възмутена.  Crossing Arms
Извинявам се за дългия пост    bouquet

Целувки на всички бебоци и тумбачетата  Hug

# 27
  • Мнения: 200
 СЛАВИ ЧЕСТИТО ТИ СИНЧЕ ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО И ДА РАСТЕ ГОЛЯМО МОМЧЕ!

# 28
  • Мнения: 2 663
Здравейте, момичета!

Първо честито на родилите мамчета, нека дечицата им растът много здрави и им носят само положителни емоции

Аз съм си все още 2в1 и се надявам поне още една седмица да си остана така, колкото повече на топличко в мама, толкова по-добре за бебка.Не пиша, защото тука сменят електромерите на крадливите селяндури и спират тока, от което страдаме и ние, хем сме далече от цялата работа.Другата тъпотия е, че и да имаме ток, това не значи че ще имаме нет, защото интернет доставчика си пита ушите...а бе няма да говоря повече за това, че само се ядосвам...


Аз иначе съм ок, само дето корема вече ми пречи и ми тежи доста.Бебка рита като луда без да спира.От време на време имам болезнени контракции, а не болезнени си имам постоянно....

Взех си всичките документи от ЖК във Вита и крака ми няма да стъпи повече там.Миналия път като ходих доктора, които е по заместване на Цанов(при който си водя консултациатя) ми наговори какво ли не-стара плацента, голямо бебе, момче и т.н. на последното ходене ми скри шапката- " Ама ти си супер бе, плацентата ти е една такава много свежа, имаш много води, бебката е една мъничка, така можеш и до септеври да изкараш...." Shocked Crazy #Crazy с мъжа ми само се спогледахме, грабнах си документите, нито съм взимала обменна карта, нито направление за болницата, нищо....имам документите от изследванията, което е най-важното и така...Егати човека е този....миналия път ми изкара акъла, а сега ми наговори куп глупости отново.Толкова се радвам, че имам лекар на когото мога да разчитам на 100% че не мога да ви опиша!!!

Иначе вече приключих с покупките за беба, сега си ги чакам да допристигнат.Онзи ден си купих и спалните комплектчета, та сега всичко е готово, само дето е адска кочина -дрешки, играчки, люлки....трябва да взема да поподредя, че ако тръгна да раждам не знам тук как ще се оправят и какво ще заваря като се приберем

Ами това от мен, отчетох се
Цунки на бебоците и на вас по тумбаците

# 29
  • Мнения: 127
Манчева, много са ти хубави покупките!  Peace Отдавна се каня да те питам за тапетите, ама все забравям. Лайсните на отделна ролка ли са или всичко е на едно? Защото в стаята ни, където ще е бебчо стените ни са сини и искам само лайсната да сложа, че да заприлича на детска стая. Ако кажеш и от къде и за колко пари ги взе, цена няма да имаш!  Hug  Много ти е сладурска детската стая   bouquet , много весело изглежда!
Мисля, че магазина се казва ДОМКО след тунела посока Люлин от лявата страна с/у магазина на Киров, голям е няма начин да не го забележите, аз от там си взех тапетите за цялата къща. За съжаление не си спомням колко струваха фризовете но предполагам не повече от 10, 15 лева.
ЧЕСТИТО НА СЛАВИ, ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ КРУМ ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТЕ!

Общи условия

Активация на акаунт