Мами в Италия 63

  • 13 599
  • 273
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 388
На мен май ми падна тапата ...  Crazy

# 16
  • Мнения: 6 167
На мен май ми падна тапата ...  Crazy

Сонче  Shocked Hug гушкам те ! Само спокойно, моля се всичко да мине леко, бързо и лесно! Сега.. чакане...

# 17
  • Мнения: 2 804
Сонче ,  Hug и леко раждане !
Не се тревожи за нищо може и да не родиш днес , аз родих на третия ден след като ми падна .
Но ако ти дойде не се плаши от нищо , колкото си по-спокойна толкова по-леко ще мине .
Успех мила !
Ние днес ходихме на плаж и аз от 4 часа след обяд съм го ударила на почивка !
Лека нощ !

# 18
  • Мнения: 3 388
Добро утро   bouquet

Пак късно се включвам аз, ако знаете откога съм станала  Whistling Цяла нощ болки в кръста, обхващащи като обръч корема ми нависоко- задушаващи! Но никакви контракции с втъдряване на корема! Само дано не го откарам  2 седмици така.
На всичкото отгоре се събих с подути като кебабчета пръсти на ръцете- досега не мис е беше случвало.

Дани, аз четох с пандала тапа, може да я откараш от 72 часа/по мед. учебник/ до няколко седмици  Rolling Eyes

Аз хапвам диня, ще предложа и на вас ето и кафенце за разбуждане

Отивам да простирам, после ще чистя прозорците, че вчера само до венецианите стигнах  Sunglasses

# 19
  • Мнения: 2 379
Сонита, тапата ли беше наистина?
Да, с паднала тапа можеш да изкараш с дни, понякога дори седмици... Но май по_често се ражда бързо след това Simple Smile
Моята падна, на другия ден по обяд получих контракции, вечерта отидох в болницата и в ранните часове (1.25) на следващия ден родих Grinning
Ако наистина е била тапата ... кураж и прави, каквото ти казва акушерката Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 388
Сонита, тапата ли беше наистина?
Да, с паднала тапа можеш да изкараш с дни, понякога дори седмици... Но май по_често се ражда бързо след това Simple Smile
Моята падна, на другия ден по обяд получих контракции, вечерта отидох в болницата и в ранните часове (1.25) на следващия ден родих Grinning
Ако наистина е била тапата ... кураж и прави, каквото ти казва акушерката Simple Smile

Слузесто, почти безцветно, прилича точно на желатинова смес, без мирис, без кръв и власинки/можело и така да бъде/малко - около 5-7 мл да е било. Аз си мислех, че е доста по-оформено, в смисъл, че има някаква твърда форма, но не беше така. По всичко друго даваше вид точно на тапата, даже извиках и мъжо да види  Crazy
Падна вчера следобяд, към 5 часа някъде, а цяла нощ и сега съм с едни гадни болки в кръста, задушаващи. Контракции нямам, само тези болки, които отиват към корема, но без да ми го втърдяват ...

# 21
  • Мнения: 2 379
Ами, на описание отговаря, да Wink
Само се чудя дали не е прекалено малко това 5-7 мл. Може пък и да не е малко.
Има тапи, които падат на части, а не наведнъж.

# 22
  • Мнения: 2 379
Кала, снощи пих 2 аспирина Wink И аз си го мислех, но добре, че ти ме подсети Hug
Днес съм ок. Е, малко понаболява тук и там, но мъничко.

# 23
  • Мнения: 3 388
Ами, на описание отговаря, да Wink
Само се чудя дали не е прекалено малко това 5-7 мл. Може пък и да не е малко.
Има тапи, които падат на части, а не наведнъж.

Падна едно голямо парче и после на 2 пъти още съвсем мъничко. Според мъжо било толкова на количество, мен с мерките хич ме няма. Иначе, в нета пише 5-10 мл била някъде.
Хайде и аз да раждам значи след полунощ  Mr. Green 7 ми харесва повече от 6 като дата.

# 24
  • Мнения: 3 425
Добро утро и от мен;)

Хайде Сонче с теб сме...успех и бързо и безаварийно  Peace Важното е да усещаш и бебко сега...и не се церемони много да се разходиш до болницата,та дори и напразно  Peace

Успешна седмичка   bouquet

# 25
  • Мнения: 3 388
Ани, водите изтекоха ли ти или те почнаха веднага контракциите?

# 26
  • Мнения: 6 167
Соня, на моя приятелка й падна тапата и после 10 дни чака.
Майка ми казва, че до 1-2 дни обикновено..

# 27
  • Мнения: 2 379
Водите ми ги спука акушерката в болницата с едно пластмасово шило Crazy Прилича на ножче за пластелин. (Не боли.)
Вече бяха минали няколко часа на доста силни и интензивни контракции, но така и не ми изтекоха водите.
Контракциите ми започнаха един ден след тапата. Истинските родилни контракции болят, ще ги разпознаеш. Дори и по_първите, които са на дълги интервали от време, болят.
Но Кала е права. Щом яко те боли кръстът (това също е начин), по_добре с Роби си направете една разходка до болницата Crazy
Не веднага, де. Ти почакай няколко часа вкъщи да видиш какво ще става. Може би сама ще се ориенираш дали да, дали не.

# 28
  • Мнения: 3 388
Яко ме боли кръста, да, цяла нощ така и сега пак.
Роби го пратих на работа, но е с колата и са по-малко от час ще е тук. Даже днес официално ще се връща по-рано, че е пристигнал по-рано в офиса. Мисля като се върне довечера да отидем при всяко положение, ако съм така. Ако има промяна- и по-рано.
А бебоко си мърда доста засега и си е нависоко.

# 29
  • Мнения: 2 379
Поздрав от нашия отбор Wink

Общи условия

Активация на акаунт