Чужди хора доближават ли децата ви?

  • 1 459
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 978
Не са искали да я гушкат- чужди хора, но не бих дала.
Ще откажа (любезно Wink )
Иначе не ми пречи да надничат...

# 16
  • Мнения: 3 164
Малкият когато беше все още лежащ в количката все се намираше по някое дете да се завира в него.да го пипа и т.н. аз съответно не съм от тези където стискат зъби .а направо си казвам.че не трябва да пипа-така де.щом майка та не се сеща .аз за какво съм?Но да го гушне някоя си и да го размята-без тези!

# 17
  • София
  • Мнения: 15 221
Не разрешавам на непознати да ми пипат детето, нито прекалено да скъсяват дистанцията. Ако някой го пипне, в прав текст му казвам да не го прави. Може да изглежда темерутски, но това е положението.
Откровено казано, не бих искала докато е малък Иво да е склонен да контактува с непознати. Предпочитам да е по-недоверчив с тях. Това е за заради леко параноичния ми страх, че някой непознат може да му направи нещо ужасно.

# 18
  • Мнения: 1 072
Tука на децата хората много им се радват. Пипат ги, даже на синьт ми и рь4и4ките са му целували непознати хора Rolling Eyes Странно, но деца по_малко му обрьЩат внимание от вьзрастните хора. Не правя забележка, ама понякога хи4 не ми е приятно.

# 19
  • Мнения: 5 255
Днес привечер бяхме на пазар в BILLA.
Беше фрашкано с народ, не можеш да се разминеш с количките.
Ние взимаме по две, в едната слагам коша на Лора, а в другата пълним продуктите.
През цялото време ни се радваха и си подвикваха - "Виж, виж какво бебе....".
Бяхме накрая почти пред касите, когато едно момиченце приближи Лора и почна да я гали по лицето.
Много се издразних и и викнах, че не бива така да прави.
Гадно ми стана.
А това също беше дете и се радваше на моето.

Общи условия

Активация на акаунт