Детски клуб за рожден ден до НДК?

  • 2 983
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Далече е, да. Има доста голям избор в общата информация, все нещо ще си харесам. Благодаря ти пак  Simple Smile

Проблем ли ще е аз и баща му да бъдем в стаята с децата?  Thinking

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Не може да е проблем Naughty
детето си е ваше, рожденният ден си е негов, ще си го направите ,както искате!
Ограничение за родителите, доколкото аз знам, има само в МОЛ-а на Стамболийски, и в "Сити Център-а"

# 17
  • Мнения: 27 524
Така ще стане тогава. Засега се спрях на този, най-близо ми е, гостите лесно могат да го намерят /надявам се/, цените са добри, изглежда прилично. Ако някой е ходил, ще се радвам на отзиви.

# 18
  • Мнения: 27 524
Няма да стане, в условият изрично пише, че възрастни не могат да влизат в стаята за игра  Cry
Ако не намеря обща зала, ще минем без парти, какво да правя  Sad

# 19
  • Мнения: 6 206
Не вярвам да ти откажат, като отидеш да говориш просто кажи и проблем няма да има.
Майки навсякъде постоянно си влизат.
Но да искаш родителите да си седят и децата да им карат колички между краката, не вярвам да намериш.
По-скоро компромисен вариант да си влизаш и излизаш когато си искаш.
Лично аз съм влизала в почти всички софийски клубове и никъде не е имало проблем, навсякъде ме пускат. Не мога да се сетя причина, заради която да те спрат.

# 20
  • Мнения: 6 029
Няма да стане, в условият изрично пише, че възрастни не могат да влизат в стаята за игра  Cry
Ако не намеря обща зала, ще минем без парти, какво да правя  Sad

от чисто любопитство - ти що искаш да се вреш при децата:) аз ходя на такива места  именно щото не се налага да влизам.

# 21
  • Мнения: 6 206
Няма да стане, в условият изрично пише, че възрастни не могат да влизат в стаята за игра  Cry
Ако не намеря обща зала, ще минем без парти, какво да правя  Sad

от чисто любопитство - ти що искаш да се вреш при децата:) аз ходя на такива места  именно щото не се налага да влизам.
Не съм Блонди, но защото този филм съм го гледала 1000 пъти, мога да ти кажа:
1. Защото детето не иска да стои само и постоянно е залепено за майка си и така си прекарва рождения ден в залата за родителите или майката трябва да се омеша с децата.
2. Защото майката иска да сподели момента с детето си. Имам много рождени дни където всички родители вместо да си говорят и пушат се нареждат като публика и наблюдават сценария. Което много го уважавам, защото с приятели можеш да си се събереш всеки ден, но да споделиш този момент с детето, да го видиш как трепери цялото от вълнение, защото е първо в играта и е изпълнило мисията си. Благодаря, това не се вижда всеки ден. Макар че при двегодишните този момент го няма. По-скоро често явление е първа точка.

# 22
  • Мнения: 6 029
виж сега, има кулминационен момент, в който се духат свещи или нещо подобно, в който аниматорът ги кара да пожелават разни неща на рожденика... тогава се събираме всички и споделяме момента Wink но не постоянно да стоя там...

# 23
  • Мнения: 6 206
виж сега, има кулминационен момент, в който се духат свещи или нещо подобно, в който аниматорът ги кара да пожелават разни неща на рожденика... тогава се събираме всички и споделяме момента Wink но не постоянно да стоя там...
Офф - щом на някои аниматори силата им е в свещите и пожеланията за рожденика, нека, аз обичам сценарии, в които открай до край нищо не е за изпускане /тук говорим за от 4 год нагоре/... Иначе при малките, майките още не са се наситили и вдигане на крачето за малко хорце го имат за тройно салто с пирует.

# 24
  • Мнения: 27 524
от чисто любопитство - ти що искаш да се вреш при децата:)

Искам децата да не са в отделна стая, това ми е условието. Монитори и подобни без да го виждам не става, много са малки все още, а и той ще откаже да отиде някъде без мен

Мерси, Каспър, ще отида да попитам тогава и ще видим какво ще кажат. В Мечо Пух видях, че има и зали за игра, има и голяма обща зала с маси, където е тортата, яденето и децата и родителите, а и в снимките им в сайта има родители с децата, така че предполагам, че това ще ни устрои.  Simple Smile Така хем той ако иска да стои с нас, а аз мисля, че ако се заиграе и му стане интересно, ще отиде при децата.

# 25
  • Мнения: 7 640
Ходила съм във Веселячета, не съм особено очарована, аниматорките не можеха да играят с малки деца, по-скоро ги плашеха Confused.
И той, и Мики Маус са просто преустроени не особено успешно апартаменти, не бих правила там собствено парти.

Общи условия

Активация на акаунт