Само моята мома не спи...

  • 1 198
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 350
Цитат на: belinda
Божеее, ти с това малко бебе къде се оплакваш?Аз съм така вече седем месеца и горница.Не съм заспивала  за повече от два часа без прекъсване Cry Лудвам, ама к'во да се прави, съдба.... #Silly Спинкаме си двамцата, че не мога да ставам от леглото по сто пъти, гушкаме се, кърмим се по цели нощи и така.Мисли позитивно - от безсъние знаеш ли как се отслабва Mr. Green


Боже, колко познато. До болка познато!

# 16
  • Мнения: 280
Убедих се, че бебчетата лесно си създават навици и затова те съветвам това, което ме посъветва и нашата лична лекарка - през нощта давай на бебчо само водичка. Идеята е, че умничето в един момент ще разбере, че не си струва да се буди само заради едната вода нощем и ще започне да спинка по-дълго. Нашето бебче през третия месец започна да спинка така, по-спокойно.
Разбира се, че всички бебчовци са различни, но все пак опитай с водичката по-упорито и дано скоро да имате по-спокойни нощи...
 smile3524

# 17
  • Мнения: 2 534
Моята Поли до осмия месец ме тормозеше всяка вечер .
Просто ей така , нито беше гладна , нито жадна ...
Ревала съм от изтощение и нерви , пълен кошмар...
И после изведнъж спокойствие , и така вече три месеца , няма по-хубаво нещо от това да спиш.
Дано скоро и при вас да стане така !!!

# 18
  • Мнения: 155
Спокойно не си сама! Ето и моят глас към будуващите майки. От втроия месец започна да се буди 3-4 пъти на нощ. Сега сме само на 2 пъти. Има напредък  Confused . Така и не мога да разбера защо спи неспокойно.
А наистина се отслабва от тези будувания. Само се чудя, кога ли ще откача от безсънието. #Shocked  #Shocked
Давай водичка, гушкай или просто я вземи при теб в леглото. Така няма да се налага да ставаш.

# 19
  • Мнения: 1 489
Ох........И ние сме така от около един месец.Иначе си спеше цяла нощ,сутрин в 6 часа пиеше мляко и пак заспиваше до към 9-10 часа.Това за мен беше голямо щастие,защото и аз спях с нея.Но от един месец насам се буди вечер и пие вода и пак заспива.Но вие сте още малки,та може да е от коликите.
Като се събуди не го вдигай от кошарата,а само му дай малко вода,пък може и да заспи.

# 20
  • Мнения: 272
Нека и аз да се "похваля" с нощните си бдения:)
Алекс от както се е родил се буди всяка нощ поне по 4-5 пъти, а имаме и кошмарни нощи от по 10-11 будения на всеки 45 мин.
Това си е до бебе явно. Какво ли не сме пробвали - да даваме само водичка, да го взимаме при нас да спинка... нищо не помага. В 3.00ч. си яде около 120 мл мляко и така. Всяка сутрин около 7.00ч сме на крак:) ДА НЕ СЕ УСПИМ СЛУЧАЙНО Wink
Надявам се някой ден да започне да си спи и по цяла нощ защото МНОГО рядко , но има нощи в които се буди само по 2-3 пъти, но те са по 1-2 на месец:)
И така. Ще чакаме:)

Общи условия

Активация на акаунт