~ Лунна диета за къси полета и секси дупета! # 4 ~

  • 7 211
  • 153
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 853
Здравейте всички  Grinning
Нямам търпение да се от4ета -1.5кг,в4ера бях целия ден на води4ка и днес продължавам ,но едва ли ще издьржа до утре

# 91
  • Мнения: 2 432
И аз вчера бях цял ден на вода и чай, днес съм с теб desi_val  Hug

# 92
  • Мнения: 634
Невидимка това е от кростренажора колко км. ни е тренировката събрана до момента, естествено идеята бе на Далал и аз от там се запалих да си правиме компания, но тя е фърст във всяко едно отношение... аз си нулирвам лентичката постоянно по разни мои прични и даже сега пак трябва да я нулирвам, а така като гледаш Далал е на светлинни км. преди мен.  Laughing
И пак не по темата  Blush,
този тренажор- домашен ли е или ходите някъде да спортувате?
А какъв Л-карнитин пиеш, че и аз искам да почна, но не знам достатъчно по въпроса Blush

Аз тренирам в нас, а карнитина ми е на Биогейм или Агифарм - български на капсули. Друго ако те интересува питай конкретно  Peace

Миранди, купих си Л-карнитин на Адифарм, на капсули.
Колко време преди тренировка трябва да се пие? Че моите тренировки са в зала и от 9.00 сутринта и мога най-много час преди тренировката, четох, че за капсули май повечко трябва ooooh!
И още нещо- всеки ден ли се пие или само преди тренировка Blush


desi_val,
Днес сме вече втори ден след фазата. По принцип тридневна лунна се прави по пълнолуние или новолуние, а сега сме междинка. Внимавай, че това твойто си е чисто гладуване и не е много полезно Hug
Чакаме да се отчетеш, Hot SummeR и ти. Peace
Вие сте нашите героини. Аз само по ден мога да издържам, после започват болки в главата, очите...  Confused

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 20:37 от Невидимка

# 93
  • Мнения: 6 958
Невидимка пие се 40-60 минути преди тренировка, може и да пиеш още една доза преди лягане както искаш..., лично аз пия само и единствено преди тренировка  Peace

# 94
  • Мнения: 634
Мерси много   Hug  bouquet

# 95
  • Мнения: 6 958
Малко офф...

Невидимка какво тренираш във фитнеса и по колко?  newsm78

# 96
  • Мнения: 2 432
Невидимка аз и днес издържах само на вода, решила съм да не се тегля в близките 5-6 дена, затова няма как да се отчета с резултати, но се чувствам по-лека Flutter Ще видим дали и утре ще съм на вода, ако се чувствам добре, защо не Peace И на мен обикновено ми е много зле, ако не ям нищо, но сега явно от настройката, че така трябва, за да си почине малко организма и тези два дни съм нямала главоболие Grinning
desi_val как мина за теб деня?

# 97
  • Мнения: 890

Здравейте,
нямах интернет.
Изкарах на вода неделя и понеделник.
Вторник вечерта освирепях и нямаше какво да правя и похапнах. Надявам се следващата лунна да издържа 3 дни Simple Smile

# 98
  • Мнения: 6 958
Hot summer браво  Hug Чакай да те питам колко дена ти стана общо на вода??? И колко смяташ да продължиш така и колко имаш да сваляш? Адски интересно ми стана и чест и почитания за волята ти. Чакам отговора ти с голям интерес  Flutter

# 99
  • Мнения: 2 432
Миранди не е толкова много, два дена с днес, а мисля да продължа до тогава до когато се чувствам добре Grinning, а за свалянето максимално, колкото успея този път. И на 5 кг ще съм доволна, но ако са повече още по-добре Laughing Мисля, ако ми стане зле да мина на плодчета и да се преместя в твоята тема Hug

# 100
  • Мнения: 634
Малко офф...

Невидимка какво тренираш във фитнеса и по колко?  newsm78
На пътека- 1 час- 2 пъти седмично, много пот излиза от мене, но понякога не издържам цялата тренировка и затова се реших на карнитина, дано има ефект, още в петък ще видя Simple Smile

# 101
  • Мнения: 890

Невидимка, ние сме от еднакво време на диета и сме свалила еднакви килограми Simple Smile Simple Smile Simple Smile сега се загледах и го забелязах. Ти какво прави?

# 102
  • Мнения: 6 958
Миранди не е толкова много, два дена с днес, а мисля да продължа до тогава до когато се чувствам добре Grinning, а за свалянето максимално, колкото успея този път. И на 5 кг ще съм доволна, но ако са повече още по-добре Laughing Мисля, ако ми стане зле да мина на плодчета и да се преместя в твоята тема Hug

Браво  Hug аз си похапвам по малко салатки, нещо глад ме гони, не става само на плод... Sad Заповядай когато искаш   bouquet

Малко офф...

Невидимка какво тренираш във фитнеса и по колко?  newsm78
На пътека- 1 час- 2 пъти седмично, много пот излиза от мене, но понякога не издържам цялата тренировка и затова се реших на карнитина, дано има ефект, още в петък ще видя Simple Smile

Да определено за издръжливостта помага адски много сигурна съм че ще останеш доволна  Peace

# 103
  • Мнения: 634

Невидимка, ние сме от еднакво време на диета и сме свалила еднакви килограми Simple Smile Simple Smile Simple Smile сега се загледах и го забелязах. Ти какво прави?

Хехе, наистина и аз сега виждам  Laughing
Ами първо главно правило- не на хляба Naughty
Второ правило- вечер или без вечеря или до 18ч. Naughty
После- на обяд хапвам сирене и зеленчуци, или кисело млекце, или пуешко-пак със зеленчуци,варено яйце,варен картоф. Но следя да е разделно-ако е- хапвам, колкото ми душа иска, ако смеся групите- ограничавам количеството. След обяд, като ми се дояде сладко- ябълка, прасковка, от 2 седмици хапвам всеки ден грейпфрут- много полезен при диети и така- общо взето Simple Smile Ако зверски огладнея- хапам сиренце или кашкавал Laughing
И лунната всяка седмица по един ден, ако не съвпадне с някой празник, както ще е в понеделник Close
Разбира се, имам и доста прегрешения, но сигурно иначе щях да съм се стопила Laughing
И най-важното- спорта много ми помогна Peace
Сподели ти Grinning Да обменим опит

*съвсем отколнихме темата-сори Blush*

# 104
  • Мнения: 890
Сподели ти Grinning Да обменим опит


Ти явно си започнала на 1ви юни като мен Simple Smile Е аз тогава започнах с 15тина дни черешова диета и нищо друго. После карах на различни плодове. После се стараех един ден да не ям нищо, един ден да ям диетично. По някое време пак на плодове. Аз по принцип лошото е, че ако ям не мога да се огранича да е след 18ч. Просто тогава започвам. Иначе гледам и аз да не ям хляб, сладко и също така правя много интензивни тренировки. По едно време се опитвах да ям по една салата и си прибавях по сиренце или една филийка бонус, но това беше за кратко... И последните дни правя два дни вода един ден си хапвам нещо, което ми е вкусно Simple Smile
Е, разбира се и аз съм имала своите прегрешения. Понякога даже са продължавали по 2-3 поредни дни

Общи условия

Активация на акаунт