Има ли полза от коланите преди и след раждане?

  • 1 893
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 617
Носех колан за след раждане но само 1 седмица - беше ми много некомфортно.
Корема пак се прибира  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 3 408
Не съм ползвала колан.
Разбира се си купих, но не съм го употребявала и един час.
Корема ми се "лепна" за гърба много бързо.

# 17
  • Мнения: 247
Не знаех, че трябва да питам гинеколога си за колан по време на бременност. Аз си мислех, че е нещо като превантивна мярка да не се отпуска корема докато си бременна още. Но наистина ще питам, защото сега се подсещам, че след първото раждане имам известно смъкване на тазовите органи и ако колана има такова предназначение сега, веднага ще си взема.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 456
Преди раждането не съм носила колани или пък специално бельо. Верно , че беше лято и някак си по-лесно намираш варианти. Зависи и колко ти е тежичко коремчето.
Като наближи раждането исках да си купя за след това, но продавачката ми каза, че трябва да изчакам да си дойде всичко на мястото и после. Така и не си купих и нямах проблем с прибирането на корема.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 079
Не съм ползвала и не ми изглеждат никак удобни...  Sick

# 20
  • Мнения: 7
ne sam nosila kolan sled rajdaneto a na vtoriq mesec nqmah gram korem

# 21
  • Мнения: 689
Аз пък съм доволна от този за след раждане - определено коремът ми се прибра бая от него  Naughty
Peace

# 22
  • Мнения: 1 371
И аз, за да не остана по назад си купих колан за след раждане. Носих го около една седмица. Много е неудобен. И не мисля, че има някакъв ефект от него. А за тези преди раждане - незнам. Те придържат ли бебето, какво ли, като така или иначе кожата си се разтяга???
 Peace

# 23
  • у дома
  • Мнения: 965
Колан преди раждане и аз знам, че може да се носи само по медицински причини /и то специален такъв/. За след раждането си купих, един, който ми прибира корема само докато го нося  Laughing Затова го нося и сега. Корема ми не се прибра.  Confused

# 24
  • Мнения: 397
След раждането ползвах - имаше много добър ефект! bowuu

# 25
  • Мнения: 3 634
Аз пък съм доволна от този за след раждане - определено коремът ми се прибра бая от него  Naughty

Моля, тези които са носили да кажат опредлена марка, че намирам много противоречива информация за тези в ДаНет.

# 26
  • Мнения: 139
И с колана, и без нго ако не правиш коремни преси ... ефект почти няма.

# 27
  • Мнения: 11 004
Моят корем се прибра за 1 месец без колан. Няма смисъл да се стягаш и да се мъчиш, особенно в тези жеги.

# 28
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Носих колан след раждането,но за кратко.Ефект нямаше.

# 29
  • Мнения: 3 069
Носех след раждането и ефект имаше!

Общи условия

Активация на акаунт