Мохито...

  • 15 322
  • 155
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 768
А, и аz това Щях да питам. Обикновенно го пия в Планет, там ми харесва, но приемам и други предложения. След 3 седмици съм там и си намерих не само компания zа пиене, но и бейбиситър  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

Щастливка  Mr. Green

Предлагам ти най-подходящото място за пиене на мохито около Варна:

http://www.programata.bg/index.php?page=details&ln=1&city=3&pid=4282

# 91
  • Мнения: 884
Oooooooooooooooххх........защо ми трябваше да влизам в клюкарника днеска...........
Малко, да започна от далече....откакто съм на тема деца(има няма вече 2 години и половина ) не пия алкохол, като не броя 5 глътки бира или вино или нещо за наздраве за празниците примерно.Преди обаче си пийвах редовно, обичам нощния живот, заведенията,  купоните и т.н. не се напивам , но обичам алкохола определено.Та...с тази ми бременност толкова ми се пиеше алкохол, че 2 пъти сънувах разни ми ти там алкохоли сервирани пред мен.........и сега като прочетох темата и така ми се допиииииииииииииииии  едно ледено мухито......направо място не мога да си намеря пред компа...еееееееееееех толкова ми е любимо

Иначе, за мен си го имало винаги
Пий едно Mosquito,бе жена!   Mr. Green  Вместо ром слагаш тоник  !
Виждала съм рецептата в меню за безалкохолни коктейли ,ако някой реши ,че си измислям ! Naughty

# 92
  • Мнения: 2 407
Не е моя коктейл............сори.

# 93
  • Мнения: 1 174
http://www.bacardimojito.com/home/default.aspx

ето нагледно как се прави мохито с Бакарди ром
но според мен с една забележка - кафява захар

  Grinning Да, захарта е кафява, а ромът Бакарди.Поне така аз съм свикнала.А за Куба Либре признавам само Хавана. Simple Smile
За мен Мохито си е точно следобеден плажен коктейл, с който не трябва да се прекалява и мястото, посочено от eta е много подходящо! Simple Smile
Възпозлвам се да поздравя Малена за перфектната работа!  bouquet

# 94
  • Мнения: 7 605
А, и аz това Щях да питам. Обикновенно го пия в Планет, там ми харесва, но приемам и други предложения. След 3 седмици съм там и си намерих не само компания zа пиене, но и бейбиситър  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

Щастливка  Mr. Green

Предлагам ти най-подходящото място за пиене на мохито около Варна:

http://www.programata.bg/index.php?page=details&ln=1&city=3&pid=4282

Мерси Ета, там сме zна4и  Party (стига да не вали  Sunglasses )

# 95
  • Мнения: 389
Над 35 блок Дубровник, на мястото на предишната сладкарница Неделя има един коктейл бар, където обстановката е много приятна, коктейлите са страхотни, а цените са умерени.

А аз говорех за това - http://www.programata.bg/index.php?page=details&ln=1&city=3&pid=3960  Sunglasses

# 96
  • Мнения: 4 392
А, и аz това Щях да питам. Обикновенно го пия в Планет, там ми харесва, но приемам и други предложения. След 3 седмици съм там и си намерих не само компания zа пиене, но и бейбиситър  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

Щастливка  Mr. Green

Предлагам ти най-подходящото място за пиене на мохито около Варна:

http://www.programata.bg/index.php?page=details&ln=1&city=3&pid=4282
Ета, да не би да искаш да кажеш, че това място на снимките е във Варна?! #Crazy
Видях снимките в сайта на Малена и направо си глътнах граматиката.. Голяма красота и романтика. Премрежиха ми се очите. Heart Eyes, но си помислих, че е правила снимки от някое пътуване..Чудех се, къде ли е това райско кътче..
Някой го е декорирал за дадено мероприятие или си съществува постоянно? Thinking

# 97
  • Мнения: 6 039
как кой
този бар е лично мое дело  Embarassed Rolling Eyes Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

и мохитото там е хубаво, доста  Wink

# 98
  • Мнения: 4 392
как кой
този бар е лично мое дело  Embarassed Rolling Eyes Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

и мохитото там е хубаво, доста  Wink
Леле, страшно е! Невероятно! Браво! Хич недей се изчервява!Мога да си представя, колко западни дизайнери са си блъскали главите и прехапвали устни от яд! Сложила си ги в малкия си джоб!
Ще затътря аз съпружеското тяло натам някой ден. Laughing

Интересно ми е, като вали, как прибират или покриват всичко.. Thinking

# 99
  • Мнения: 6 039
на всяка шатра има стени, които са като огромни щори, които се вдигат или спускат, според времето

# 100
  • Мнения: 7 605
Браво Малена, и да вали, пак сме там  Peace

# 101
  • София
  • Мнения: 1 483
Браво Малена!!!! Да не мислиш , че темата в "На път" за плажа Кабакум е пусната случайно:) Всичко дойде от този бар! В петък отивам да го пробвам, мястото е невероятно, и аз не повярвах, че е в България!

# 102
  • Мнения: 877

За софиянки да споделя, че в Бразери ( на пресечката на Ангел Кънчев и Солунска), го предлагат освен в оригиналната версия, също и с личи, диня, праскова... Интересно е, това с личи ми допадна, макар че аз лично го предпочитам в оригинал:)

А къде във Варна правят добро Мохито?
За коктейли там наистина има едно момче, което си разбира от работата. Макар, че може и да не е на работа...случвало ми се е. Храната се приготвя от много любим за мен човек и неговата спътница в живота. Мястото е обявено от "Бакхус" за бар и динър на годината. Много се гордея с тях  bowuu
Аз лично Мохито не пия, пия Капирошка. Почитател съм на водката, ромът ми се вижда тежък засега. Коктейлите си приличат заради аромата на лайм, който е водещ и сладостта на захарта.

# 103
  • София
  • Мнения: 1 483
Да, мястото е хубаво, но за съжаление като на повечето места в София, им куца обслужването. Понякога обаче се абстрахирам от това, за да пия един коктейл в градината: )

# 104
  • в Низината
  • Мнения: 705
Не съм го пила. Любимият ми коктейл е Маргарита.

Общи условия

Активация на акаунт