Ехооооооооооооо,Априлки 2008!!!

  • 16 830
  • 289
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Bezmerna - разбира се, мила, в списъка си  Hug Всъщност това не е официален списък, нали решихме да минем по един ехограф и тогава. Който е писал в темата съм го включила в списъка, но има доста мами, които не са си казали термина

hrisi pisi - не ти ли казаха на прегледа кога ти е термина? По лентичката ти излиза на 4.04.

Хей момичета, темата навъртя вече 11 страници. Още 4 и ще трябва нова. Давайте идеи за заглавия. Ако искате да постна списъка досега и който не си е дал пълни данни  smile3530 , да го направи?

# 211
  • Мнения: 80

Ясмина, 4 април ми е термина, но с мноого въпросителни. Последният цикъл ми беше на 6 юни, а няма как да е станало преди 30 юни и сега се дивят всички доктори и ми дават термини между 15 март и 15 април...Но то ще си покаже:)

А заглавие за нова темичка  newsm78

"Мами априлки, стисакме си палци за пълни люлки Simple Smile"

Макар, че малко зловещо звучи newsm78

# 212
  • Мнения: 167
Здравейте на всички, ново и стари Априлски мами Joy Joy Joy

Добре дошли на новичките.

Списакът много набъбва и аз  изключително много се радвам за това.

За тема предлагам следната:

Термина да си кажем, Априлско списъче да си направим.

ИЛИ

Хейде да се преброим, Априлски списък да сътворим

Засега ЧАО, че започнаха задачите.

# 213
  • Мнения: 449
Добро утро, момичета  Grinning, много нови попълнения имаме ...ураааа...дано всичко с всички ни да е наред. Аз да си кажа имам дни - приказки и дни-кошмари  newsm78 .Много ми се гади и тва е ужасно, успокоявам се само, че не повръщам  Naughty иначе съм изморена и несъсредоточена, забрявам ужасно много  newsm78
приятен ден бъдещи мами Heart Eyes
и аз съм за второто заглавие - предложение от Сладка мама

# 214
  • Русе
  • Мнения: 154
Здравейте момичета!!!Радвам се,че ставаме все повече.Сега обърнах внимание,че аз не съм споменавала моя термин-08.04.2008г ,за което се извинявам. Embarassed По въпроса за темичка аз предлагам:Априлки се роят и бебета броятТова е от мен за сега.Дано съм ви била полезна.Леко бременеене на всички!!! Hug

# 215
  • Мнения: 56
Здравейте мили4ки!
Гледам много нови мами в априлското отбор4е и страшно много се радвам!
 SUNI 4удесно предложение....на мен ми допада много.

# 216
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Здравейте мили момичета,

Бързам да си кажа и аз моите предложения за теми, докато птичето ми е кацнало на рамото. Че както съм разсеяна, току виж съм забравила.....

ето първи вариант, на който ме наведе едно прималяване през нощта:

Симптомите показват вече: АПРИЛ ще имаме човече

а това е другото:

Събра се весела дружина с термин АПРИЛ, догодина

и накрая последно, обещавам:

Съмнение веч не остана. АПРИЛ ще съм аз горда мама


Харесват ми и всички идеи на другите мами. Това още веднъж иде да покаже колко безгранично е въображението на една бременна жена, ако и да е малко бременна.  Laughing

# 217
  • Мнения: 80

Ааа ама с такива хубави предложения и такива талантливи мами никога няма да можем да
изберем Wink

Всички ми харесват, бравос!

# 218
  • Мнения: 794
Харесва ми предложението на Ясмина:
Симптомите показват вече: април ще имаме човече.

Само за благозвучие предлагам да е СИМПТОМИ, а не СИМПТОМИТЕ.
Ясмина, извини ме за поправката, просто предлагам.

# 219
  • Мнения: 269
И на мен ми харесват всички , дайте да избираме !!  newsm78

# 220
  • Мнения: 209
Събра се весела дружина с термин АПРИЛ, догодина
това заглавие за тема ми допада най-много, но и дугите са хубави. Ще има време да се изредят всички.  Wink
 Hug

# 221
  • Мнения: 167
Здравейте отново.

Да изкажа едно мнение.Тъй като всички предложения са хубави нека да ги степенуваме тъка,че следващото да отговаря най много за момента.

Примерно предложенията на Ясмина могат да се използват и за следващите няколко теми, а пък мойте са някак си за началото на сформирането на нашия отбор.

Само предложение   bouquet  bouquet Hug Hug

На мен ми харесва за следващо предложението на SUNI, освен мойте разбира се  Joy Joy Joy

# 222
  • Мнения: 794
Момичета, някоя от вас ходила ли е вече на лекар? Аз смятам да отида утре, макар че една гинеколожка ми каза да изчакам до 7-8 септември, тоест - някъде до към 7-8 г. с. Аз обаче се притеснявам заради болките в яйчниците, заради упоритото течение и най-вече заради факта, че имам заболяване на бъбрека - пиелонефрит с нефросклероза /тоест - единият ми бъбрек е със силно намалена и нарушена функция/. Пиелонефритът от години не ми е създавал проблеми, но бремеността може да го обостри. Затова смятам, че е пълна глупост да чакам още 2-3 седмици!
Вие кога отидохте за първи преглед?

# 223
  • Мнения: 209
asja ,  моят първи преглед беше в понеделник, т.е. 4г.с. Отидох толкова рано, защото имам един спонтанен аборт и се притеснявам, пък и аз имах болки и лекар най-добре може да прецени какво да се предприеме.
Щом имаш болки и проблеми с бъбреците по-добре отиди - няма да навреди.  Hug

# 224
 Grinning Grinning Grinningздравейте на всичкибъдещи и настоящи мами.През април и аз чакам своето второ бебче.Успех ,лека бременност , здрави и сладки бебоци на всички.

Общи условия

Активация на акаунт