"БУРГАС и морето"отвори врати, за песни и т

  • 13 964
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 9
Честито слънчице на мама Мегита! Hug
Нека да е жив и здрав и много да го радва!  bouquet  bouquet

# 226
  • Мнения: 917
хей момичета, сега се чух със Снежи20 и се разбрахме с нея да ходиме след работа на плаж с децата. Ако някой има мераклия, да заповяда с нас

# 227
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Честито на Мегита! Да им е жив и здрав малкият юнак и много да ги радва!!!

Момичета, аз да ви се похваля, че вече не плачим на яслата, даже ми се струва със желание ходим, чук чук чук. Днес си влезе като голямо дете в стаята, в едната ръка хванала играчката, в другата шишето с водата и въобще даже не се сети да плаче. От няколко дена е така, даже вчера сестрата ми отвори вратата да я видя и вика, "гледай я тя вече си седна на столчето и чака да закусва". Направо преди 2 седмици не ми се вярваше че ще дойде този ден, че мъка ми беше на сърцето като я слушах да плаче. А днес и пеша отидахме, съвсем като големи, хваната за ръчичка, без количката, само ме държи и фръцка дупето

Много хубаво, че Дени вече не плаче. М/у другото, аз ходих до яслата. Точно тази зад "Чарли" е. Моята позната се оказа във втора група (където са по-малките дечица). Аз реших все пак да я пусна на ясла през пролетта. През септември, живот и здраве, ще подам молба. Иначе яслата много ми хареса (не че съм много запозната с други ясли, де  Grinning ). Стори ми се чистичка, поддържана, с доста люлки и пързалки. Мисля, че на Таничка би и харесала, като посвикне, разбира се. Започнах редовно да я водя в градинката до "Чарли" на люлките. Там я люлях като ходихме до яслата, и сега вече на други люлки не иска да ходи. Тези много и харесаха. Така че някой път може да се видим там, ако живеете наоколо.

# 228
  • Мнения: 917
Ми да наоколо сме и от там минаваме за яслата, ние сме в краставицата. А коя ти е познатата във втора група. Само да ти кажа, че това е единствената група без климатик и децата никак не са малки има даже 5-6 които сега ги изписват на 15 септември, щото били станали на 3г. Мен все ми се струва като гледам другите деца, че Деница е най-малката там

# 229
  • Мнения: 917
а сега се сетих да ти кажа, за люлките и пързалките, че незнайно защо, не ги пускат децата да играят в двора, все на терасата ги заварвам и ми се струва че е защота тия люлки и пързалки за доста занемарени

# 230
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Ами, тя не е точно моя позната, а на леля ми, но няма значение. Казва се Златка Брайкова.

# 231
  • Мнения: 917
а тя е най-готината там, днес точно тя вървеше зад нас и констатира, че Денито си фръцкала дупето и ако я чуеш как точно говори с децата, все едно им е майка, толкова е мила с тях./ да си призная че слухтя на вратата когато я взимам и оставям малката, че и на прозореца шпионирам/ докато другата госпожа малко серт си пада. но не мога да разбера, на мен ми я представиха като госпожа Брайкова, а тя лелка ли е или сестра, щото имат и една леля Златка, ама не мога нещо да я оправя коя е, а само съм чувала да й се спряга името

# 232
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Тя е съседка на леля ми и я зная още от времето, когато бях малка. Но честно казано, не знам каква точно е.  Embarassed Мисля, че е сестра, но не съм 100% сигурна. Както и да е. Сега, като имам такива добри отзиви за нея, ще мога по-спокойно да оставя детето си там.  Grinning

# 233
  • Бургас
  • Мнения: 145
Привет
Честито на Мегита за Влентин, нека да расте здрав и безгрижен!
Хубав ден

# 234
  • Мнения: 143
Честито на Мегита! Да е жив и здрав малкия Валентин (адашче ми е  Simple Smile)!

# 235
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Маги,Тина,качила съм снимки на Мая и Една на Иво

# 236
  • Мнения: 356
Честито бебче на Мегита. Да е жив и здрав малкия бонбон!

# 237
  • Мнения: 1

Искам да питам мамите -родилите ,някоя от вас раждала ли е при Ризова ,нещо ме гони редродилна треска и съмнения ,абе вече не мога да спя  спокойно
muna33
Здравейте Laughing
Аз съм раждала при д-р Ризова много е добра поне аз съм с такова впечатление,не се притеснявай тя изроди дъщерями, а сега следи и втората ми бременност и пак ще е тя.Желая ви леко раждане.

# 238
  • у дома
  • Мнения: 967
Ех, че хубава новина за Мегита!
Да и е жив и здрав, бързо възстановяване на Мегита и всичко най-хубаво им пожелавам!
  bouquet

# 239
  • у нас
  • Мнения: 5 742
Честито на мама Мегита! Да е жив и здрав малкия Вальо! Много радост и усмивки да носи на цялото семейство!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт