"БУРГАС и морето"отвори врати, за песни и т

  • 13 912
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 917
е то пък на втора страница да ни остане темата бива ли

# 241
  • Мнения: 2 577

ЧЕСТИТО НА ПРАЗНУВАЩИТЕ ИМЕННИ И РОЖДЕНИ ДНИ и от мен /сори за патериците Embarassed/
ДА СТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ


ЧЕСТИТО И НА МАЛКИТЕ БЕБЕШОРИ!!!
ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА СА И САМО РАДОСТИ НА МАМА И ТАТИ ДА НОСЯТ!!!
ЦЕЛУВКИ и хайде бързо възстановяване, че да ходим по разходки

# 242
  • България
  • Мнения: 3 621
Ей, няма кой едно кафе да почерпи.......а пък аз не знам как , скръндза съм  Mr. Green

# 243
  • Мнения: 356
някой май кафе иска .... ?

# 244
  • Мнения: 9
Добро утро и мерси за кафенцето!
Аз съм от октомврийските бъдещи бургаски мами, обаче сега шпионирах  Blushмалко августинките и разбрах една чудесна новина.
Вчера по обяд Sirenna е родила момченце - Мирослав - 2800 гр.
Да й е жив и здрав, много послушен и много да ги радва![/b]  bouquet  bouquet  bouquet

# 245
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
бравоооо на Сиренка да и е жив и здрав юнака

# 246
  • Мнения: 4 546
Честит син на Сиренка!

# 247
  • България
  • Мнения: 3 621
Браво сиренка  Hug Още един юнак си имаме  Grinning да е жив и здрав и много да радва мама и тате [/size]

# 248
  • Мнения: 598
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ БЕБЕНЦА И ТЕХНИТЕ МАЙКИ. Отдавна не съм чела тук, но май доста нови бебенца имаме вече.   bouquet
Хора търся някаква информация за ДЕЛТА МЕБЕЛ ГРУП  newsm78 Това е един магазин за мебели на ул.Сливница. Някой поръчвал ли си е нещо от тях? Добре ли работят? Сайта им го видях, но искам да съм сигурна, че работят качествено, някой ако е чул нещо нека пише, може и на лични

# 249
  • Мнения: 2 577
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА СИРЕНА !!!
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, МНОГО ЩАСТИЕ И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО МУ ЖЕЛАЕМ!!!

  bouquet   bouquet   bouquet

# 250
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Честит юнак на Сирена! Да е много, много здрав и послушен!

Много юнаци тази година.   Grinning

# 251
  • Мнения: 356
Хора търся някаква информация за ДЕЛТА МЕБЕЛ ГРУП  newsm78 Това е един магазин за мебели на ул.Сливница. Някой поръчвал ли си е нещо от тях? Добре ли работят? Сайта им го видях, но искам да съм сигурна, че работят качествено, някой ако е чул нещо нека пише, може и на лични

Да, да, много са добри! Само това мога да кажа. Мъжо поръчваше мебели от там за заведение, в което работеше и много доволни бяха всички.


ДА Е ЧЕСТИТ И НОВИЯ БУРГАСКИ ЮНАК!

# 252
  • Мнения: 2 577
Момичета,
Пикадили, като работи до 22.00ч., а Хиполенда с отделна каса вече и заградено - със същото работно време ли е?
Благодаря предварително за инфото  bouquet

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 145
Привет и от мен толкова късно,
Честито на Сиренка и да е здрав и безгрижен Мирослав!
Аз нямам много време да се застоявам пред компютъра, а и ме наболява гърба та малко не пиша редовно, но се опитвам да следя.
Някой беше питал за Делта Мебел груп.
Моята холова гарнитура е от там. Дадоха ми 10 г. гаранция на тапицерията и на механизма за разпъване.  Много е удбна, но дунапрена върху ламелите е много тънък и като легнат двама души да спят е много гадно, защото ти се забиват в ребрата. Иначе имаме гарнитурата от 4 г. и е като нова. Качествени материяли изполбзват но механизма за разпъване нещо не са го доискусурили.
Хайде приятна вечер!

# 254
  • Мнения: 356
Добро утро на всички.
Ето и кафенце за по-бързо разсънване!

Общи условия

Активация на акаунт